reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witajcie dziewczyny,
Czekałam tak dlugo zanim nie upewniłam się, że wszystko jest ok.
Basia lat 26 chce się do Was wpisać :)
planowany termin 6 styczeń
mam syna lat 3,5 Hubert
ciąża to moja 3 (1 poronienie w zeszłym roku)
mam męża Szymona

Gratulacje!!!


Witam kobietki :-)
Zachęcam wszystkie kobietki do porzucenia okropnych nastrojów :-)

Na razie zmykam, potem wpadnę :-D
 
reklama
Witam:-)ja tez sie uzeram z praca mgr ale musze oddac wczesniej bo moja promotorka tez jest w ciazy i postanowila mi pomoc i w trakcie urlopu mi sprawdzic, takze jeszcze mam troche pisania i poprawek a musze sie szybko uwinac..ta praca to jakas masakra dla mnie:baffled:nie chce sie strasznie jej pisac:wściekła/y:

Tak wogole wczoraj bylismy u doktora. Dał zwolnienie ale powiedzial ze usg za miesiac dopiero w 20tyg, ostatnie mialam w 13..troche dlugo, tym bardziej ze blizniaki..ale mowi ze po 20 tyg juz bede miala czesciej. Zbadal mnie tylko i jest wszystko ok.I ogolnie troszke mnie dolowal, bo na poczatku powiedzial ze moge 13kg przytyc tylko wtedy mialo byc jedno..a teraz sie pytam czy utyje wiecej to on ze "oj wiecej":szok:az sie boje.i mowi ze bedzie mi strasznie ciezko pod koniec dzwigac moj brzuch..a jak sie urodza to bedzie maly sajgon..no i na 80% cesarka bedzie juz mi powiedzial.i ze napewno urodze wczesniej. Mialam termin na 23stycznia a teraz to mowi ze nawet koniec grudnia poczatek stycznia..bo blizniaki rodza sie w 35,36tyg..no i mnie straszyl troche ze z tego wzgledu ze maja jedno lozysko moga byc jakies komplikacje..bo maja jakby jeden uklad krazenia..i bywa ze konieczne jest jakies przetaczanie krwi a ja czytalam ze to niebezpiecznee:-(

:-D Moja promotorka też jest w ciąży :-D:-D Do jakiej uczelni chodzisz? Bo ja studiuje właśnie w szczecinie :-D:-D
Pamiętaj zawsze myśleć, że będzie dobrze.

Witam porannie wczoraj sie nie odzywalam bo nie mialam za bardzo czasu zreszta dzisiaj tez zaraz wychodze i bede wieczorem , jade z M do Bern do konsulatu. Pozatym nie przespalam prawie cala noc bo po 1 Nicol a po drugie wczioraj moja tesciowa upila mi w prezecie sliczne ciuszki dla niuni i jak dzwonilam do mamy to jej o tym powiedzialm , a ona , ze jak moglam , ze to lekko myslne w tak wczesnej ciazy . Jeszcze tak sie nie przejelam , ale potem rozmawialam z przyjaciolka i ona tez , ze glupia jestem bo jak terza na pewno sie cos stanie , no i zaczelam plakac i naprawde wierzyc ze moze cos sie stac .

Ja właśnie zamówiłam pościel dla dziecka :), dużo tu dziewczyn też ma już coś kupione, więc się nie przejmuj :) będzie dobrze.

no prosze to powodzenia a kiedy obrona :confused:

do 15 października muszę się zmieścic z obroną :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny:-)



Witam z rana, wróciłam z badania krwi i jestem szczerze zawiedziona ,wyniki były zawsze w ten sam dzien a tu niespodzianka -jutro o 10 a ja dzisiaj mam wizyte u mojego gina.. no ale co zrobic, tak to jest jak sie z lenistwa wszystko na ostatnia chwile zostawia...
niepokoi mnie mój mocz, jak napełniałam dzisiaj pojemniczek to był taki mętny pozniej jak juz go wkladałam do torebki to na dnie utworzyl sie osad:no:nie wiem co to moze być, ostatnio do badania tez był taki metny a wyniki dobre, ale nie patrzyłam wtedy czy jest jakis osad:-( do tego czesto chodze siusiu ,w nocy budze sie nawet kilka razy...

Ja ostatnio też mam horror ze stwaniem w nocy:-Dteraz muszę nawet 4 razy wstawać:-)mój M sie smieje ze mnie, że często nawet oczu nie otworze hehe:-D Ja też ostatnio miałam mętny mocz ale niestety miałam też bakterie i distałam furaginum, teraz niedawno robiłam ponownie i jest już wszystko wporządku:tak:

Ja właśnie zamówiłam pościel dla dziecka :), dużo tu dziewczyn też ma już coś kupione, więc się nie przejmuj :) będzie dobrze.



Ja też wczoraj przeglądałam pościel i tak się zakochałam w jednym komplecie, że napewno go kupię:-) A Ty jaką wybrałaś?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzieki dziewczyny no i znowu przkonalam sie ze nie ma ja bb, a tu nie chodzi im o to zebym ja nie kupowala tylko nie przyjmowala prezentow . Ja juz znikam bede wieczorkiem.
 
Dzieki dziewczyny no i znowu przkonalam sie ze nie ma ja bb, a tu nie chodzi im o to zebym ja nie kupowala tylko nie przyjmowala prezentow . Ja juz znikam bede wieczorkiem.

O matulu... :szok: o przyjmowaniu prezentów to nie słyszałam nawet :-D Pewnie co region to przesąd lekko zmodyfikowany - daj sobie spokój z nimi - główka do góry :-)
 
Witajcie dziewczyny,
Czekałam tak dlugo zanim nie upewniłam się, że wszystko jest ok.
Basia lat 26 chce się do Was wpisać :)
planowany termin 6 styczeń
mam syna lat 3,5 Hubert
ciąża to moja 3 (1 poronienie w zeszłym roku)
mam męża Szymona


Witaj i gratulacje, mamy tą samą datę porodu i starszych synków o tym samym imieniu, tylko że mój to już nastolatek, ale fajnie.:-):-):-)
 
Cześć dziewczyny:-)

Ja ostatnio też mam horror ze stwaniem w nocy:-Dteraz muszę nawet 4 razy wstawać:-)mój M sie smieje ze mnie, że często nawet oczu nie otworze hehe:-D Ja też ostatnio miałam mętny mocz ale niestety miałam też bakterie i distałam furaginum, teraz niedawno robiłam ponownie i jest już wszystko wporządku:tak:
hmm... z tym leczeniem furaginem to ja już nie wierze...miałam go brać tydzień razem z wit.C ijuz mija 4 dzień skonczonego leczenia i bez badania czuje ze jest jeszcze gorzej niż przed leczeniem....teraz to faktycznie czuje że coś mi tam siedzi...
w dodatku moj gino jest na urlopie do 17 sierpnia i poza zasięgiem bo se wyjechał:-D i chyba pojade sobie do szpitala niech mnie wezmą na troche i w koncu wyleczą i może odrazu wyjaśnią co to za skurcze mam...
zresztą trzeba korzystać nie na darmo głupie ubezpieczenie płace...

Ja zamówiłam z allegro od producenta tato - mamo. Duży wybór i myślę, że jakość też powinna być w porządku. Mają dużo pozytywnych komentarzy :)Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
ale śliczne mają pościele:tak:
moja mama ostatnio wpadła na pomysł ze ma materiał i mi uszyje pościel:confused: myslałam ze padne ze śmiechu...ale jak jej pokazałam jakie piękne i za jake małe pieniądze mozna kupic to już jej sie odechciałao maszyny wyciągać.


tak się wybierałam do szpitala w sprawie tych skurczów że już dzisiaj mi przeszły, ale mam tkliwą macice jak dotykam brzuszka:confused: chyba dzis się wybiore, bo może i to normalne ale ja pierworódka i mam prawo sie nie znać...:-)
 
HEJKA:-)
Witajcie dziewczyny,
Czekałam tak dlugo zanim nie upewniłam się, że wszystko jest ok.
Basia lat 26 chce się do Was wpisać :)
planowany termin 6 styczeń
mam syna lat 3,5 Hubert
ciąża to moja 3 (1 poronienie w zeszłym roku)
mam męża Szymona


witam i gratulacje:-)

PATRYSIA gratulacje mieszkania:-)i kobitko nie pisz że jesteś niezauważana bo to nie prawda :tak:jest nas tu duzo i czasami się pominie jakiegoś posta itp.co główka do góry i zagladać do nas:-)
 
reklama
Witam o poranku :-) nie poranek to ja mialam o 7-ej.Jestem szczesliwa gdyz mam juz 3 pary spodni ciążowych:-)
Wczoraj weszłam na wage i okazuje sie ze ma 3kg na plusie wiec ysle ze to niezły wynik jak na 5miesiąc:-):-)a jak u was duzo przytyłyście juz????pozdrawiam
 
Do góry