reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
witam stycznioweczki:-) u nas od rana pięknie swieci słonko i jest teraz juz 12 w cieniu...wiec dzien sie piekny nam zapowiada,ja na USG pojutrze ide i sie doczekac nie moge juz;-);-)dziewczyny czy wy tez dostalyscie od razu skierowanie na mocz krew wr i cukier i jak sadzicie na skierowaniu mam ze cukier to czy to juz moze byc ta glukoza czy cukier z krwi mi beda badac?????:angry: bo swoja droga to mnie niezle wymecza jak wszystko naraz....:shocked2::shocked2::shocked2:ale najpierw rano beda mnie kuli a na 9 na usg takze przetrwam to i wtedy juz bedzie upragnione usg
tak ja dostalam takie skierowania i sie zastanawialam czy to bedzie ten cukier do picia czy z krwi... ale jakby do picia to chyba bym dostala na to recepte... :baffled:
Witam, ja również dopisuję się do listy styczniowych mam :) Termin na 28 stycznia
witaj i gratki
Jacaly czas leze ,wstaje tylko do kibelka,dzieki Bogu nie plamie i jestem dobrej myśli,kolejna wizyta 29 czerwca juz nie moge sie doczekac.Narazie łykam duphaston i kaprogest podwójna dawka 2 razy w tygodniu w dupcie.Mam nadzieje ,ze krwiaka juz nie bedzie:tak:i tym razem musi sie udac:tak:.Dzisiaj mdłosci troche mniejsze co troche mnie martwi.Dziewczyny bierzecie jakies witaminki?
no kwas foliowy i musze kupic prenatal albo cos
cześć dziewczęta :)
myśmy wreszcie wrócili do normalnego życia :-Dwczoraj wróciliśmy z podróży poślubnej, dziś już w pracy :tak:a jutro USG i szukanie serduszka! trzymajcie kciuki!
gratulacje... i trzymam kciuki
Odnośnie farbowania włosów pytałam mojego lekarza i powiedział ,że lepiej poczekać do 14 tygodnia:tak:
ja farbowalam wlosy nawet tydzien przed porodem...;-)
 
No i witam :biggrin2:
dzisiaj nocka nawet ladna tylko moj mlody zasnal dosc pozno... kolo 23 :sorry2: nie pamietam dokladnie bo zasnelam przed nim :zawstydzona/y: no a moj m w drugim pokoju zasnal przy filmie... :sorry2:
a dzis rano musial nas budzic na zastrzyk... bo juz prawie 8 byla :szok:
i tak potem z przychodni musial wracac sie do domu po nowy zastrzyk bo wczprajszy zapomnialam wsadzic do lodowki :zawstydzona/y: nie wiem o czym ja mysle :dry:
 
Witajcie, jestem tu 'nowa' :-) Jak narazie jedyne forum jakie odwiedzałam to było forum miłosników psów rasy dog niemiecki.... No i czat na interii, ale to baaaaardzo stare czasy :-p
Jeszcze dwa miesiące temu mój świat kręcił się wokół moich dziewczynek: Lenki,
Operci, Umci i najmłodszego członka naszej psiej rodziny Klarci vel Gówienka :-D
Teraz wszystko się zmieniło.... i musiałam sie stać mniej aktywna 'psiowo'.....
Termin porodu mam na koniec stycznia, razem z TZ bardzo sie cieszymy i już o wszystkim myślimy.... najpierw musimy zrobić duży remont domu.... I ulokować psie dziewczynki w jakimś wygodnym miejscu....
Ponieważ pierwszą mamcią w naszje rodzinie została Lena, pozwole sobie pokazać Wam jej syneczka.... 4 miesięczny CIRILO Drużyna Marzeń

hpim5731jpga.jpg
 
Cześć Dziewczyny.

Asiowo sto lat dla Twojej córeczki!

Widzę, że już u większości z Was nudności odpuszczają, niektórym też przechodzi senność - mi na razie nie. Ciągle bym spała...

Mam dziś spotkanie z położną. Nawet dzwoniła, żeby się przypomnieć.

Witaj Lena1006 i w naszej rodzince. Fajny psiak.
 
reklama
Piszecie o farbowaniu, ponoć lepiej poczekać do końca pierwszego trymestru, kiedy wszystkie narządy są uformowane i czynniki chemiczne nie są już tak szkodliwe dla płodu.
 
Do góry