reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam styczniówki:-)

Asiowo WSZYTSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PAULINKI!!!:-D:-D:-D

Dziś pogoda już nie jest taka piękna jak wczoraj, ale wczoraj to była rewelacja! Było tak gorąco, że wierzyć mi się nie chciało:-)
Kurde jakos źle się czuję... Przed chwilą się obudziłąm i myslałam że będę miałą super samopoczucie, ale jak wstałam to zaczęło mi sie kręcić w głowie i w ogóle jakoś mi tak słabo:baffled::baffled::baffled:

Pozdrawiam wszystkie styczniówki!!!
 
reklama
Asiowo, najserdeczniejsze życzenia dla Paulinki, a przede wszystkim, żeby smacznie przesypiała całe noce!!

U nas pogoda paskudna znowu, siedzimy w domu...
 
cześć dziewczęta :)
myśmy wreszcie wrócili do normalnego życia :-Dwczoraj wróciliśmy z podróży poślubnej, dziś już w pracy :tak:a jutro USG i szukanie serduszka! trzymajcie kciuki!
 
Kobietki mam pytanie odnośnie tych filmików z ruchami maluszków... Choinka nie mogę ich znaleźć. Jeśli któaś z Was może wie na któej to stronie było albo ma link do tej stronki to proszę wrzućcie:-)
 
witajcie

U nas weekend minął błyskawicznie... Zmeczona jakas jestem:zawstydzona/y: Jak tylko mała połozy sie spac, ja tez ide, bo ta pogoda tez tak nastraja na spanie;-)
A prace lic. musze pisać... najpozniej za 3 tyg musze ja oddac, a dopiero 2 rozdz. mam:baffled:ale moze sie jakos uda...

Dzis poswiecam sie cała córeczce, w koncu dzis jej swieto:-):tak:


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla córci:-)

Cześć dziewczyny:) miałam ciężki weekend, bo w sobotę odprawiałam panieński koleżanki i mimoże byłam zmęczona to było świetnie. Potem pozostała ekipa dziewczyna pojechała na dyskotekę a ja z chęcią położyłam się spać:tak: Od dzisiaj mam 21 dni wolego, więc będę wypoczywać i częściej do was pisać;-)
Powiedzcie mi dziewczyny, bo chciałbym sobie odświeżyć fryzurkę, czy mogę iść zafarbować sobie włosy??czy narazie nie jest to wskazane? bo czytałam na innych forach ale różnie to piszą i chiałabym wiedzieć jakie jest wasze zdanie??:-)
 
reklama
Witam wszystkie Styczniówki
Asiowo Wszystkiego najlepszego dla córy.:-)
Ja dziś wstałam z bólem brzucha mam nadzieje że to nic poważnego. Powoli przestaje mnie bolec, ale przestraszyłam się nie na żarty. Od razu przypomniała mi się sytuacja z listopada kiedy poroniłam.:no2:
Mi mdłości prawie minęły:tak: tylko czasem przypominają o sobie.
Miłego dzionka dla Wszystkich.
 
Do góry