reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

dzień doberek:-)

mój T. poszedł do pracy po 5, a ja od tej pory nie śpię i jestem wściekła :wściekła/y: już nie mogłam zasnąć, kurde:angry:

witam wszystkie nowe mamuśki, ale nas się tu już nazbierało:-) któraś policzyła ile będzie nowych dzieciaczków w styczniu, które będą się teoretycznie "znały"?;-)

tyle piszecie na temat badań, a ja dopiero do gina około 6 lipca, trochę dłużej nie będę niż miesiąc, ale tak wraca z urlopu, wyniki miałam ostatnio dobre, dobrze się czuję więc niby nie ma się czym martwić, a jednak kurcze tak dziwnie jeszcze Wy tak piszecie o tych badaniach no ale mam nadzieję, że jak już pójdę to mi wszystko zrobi:-)

a ktoś wie jakie są obowiązkowe badania, które musi zlecić, albo zrobić gin na nfz?
ja chodzę na kasę chorych i chciałabym wiedzieć czego mogę wymagać.
 
reklama
Witam a ja wyspan niak nigdy nawet chumor dopisuje ,ale za to sprzatanie jak niewiem co wszystko przez wczorajsze bole nic sie nie robilo to dzisiaj sie mawiec najpierw kawka zbozowa a potem zabieram sie za sprzatnie wiec do uslyszenia pozniej a pogoda do kitu.
 
Witajcie dziewczynki:-) Jak tam samopuczucie dzisiaj? Ja się czuję masakrycznie jak balon który ma odlecieć. Wywaliło mnie jakoś a do tego jakaś deprecha doszła bez powodu żadnego . Mam nadzieję że to przez pogodę i przejdzie:-( Miłego dzionka:)
 
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie, od jakiegoś czasu zaglądm na forum ale dopiero teraz odważyłam się napisać :)
Ja też będę styczniową mamuśką, termin mam na 16 stycznia!!
Pozdrawiam serdecznie :)
 
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie, od jakiegoś czasu zaglądm na forum ale dopiero teraz odważyłam się napisać :)
Ja też będę styczniową mamuśką, termin mam na 16 stycznia!!
Pozdrawiam serdecznie :)
Witam bardzo serdecznie ja juz prawie posprzatalam jeszcze tylko odkurzyc podlogi pomyc i bbrrrrrr poprasowac jak ja tego nie lubie:zawstydzona/y:
 
Dormark i dziś u mnie porządki :dry:

Piękną pogodę mamy za oknem i jak tylko skończę ogarniać w domu biorę męża i Julunię i wyruszamy na szał zakupów bo dziecko mi z ubranek znów powyrastało :sorry2::-)
 
reklama
Dormark i dziś u mnie porządki :dry:

Piękną pogodę mamy za oknem i jak tylko skończę ogarniać w domu biorę męża i Julunię i wyruszamy na szał zakupów bo dziecko mi z ubranek znów powyrastało :sorry2::-)
Ja na zakupy wybieram sie po 10 lipca do mojej siostry do wloch wtedy tam zaczynaja sie wyprzedaze pozatym mamy juz jedno centruum wypatrzone gdzie i tak od poczatku jest wszystko o 50% tansze nniz w normalnych sklepach:-) to jeszcze ja sie zaczynaja wyprzedaze to za 100 euro zakupy robie ze ho ho
 
Do góry