reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Gosia_k23Dzięki.Macytak to napewno przepuklina dzieki za troske...Alescie sie rozpisały szok normalnie...ja mialam internet jakis zwolniony i do tego likwiduje firme a raczej dwie i 17 były 3urodzinki mojego synka...a dzis 19 synus miał uroczyste zakończenie roku szkolnego tzn żłobkowego tak wiec malo czasu na forum ,mam ale staram sie zaglądac do was po za tym teraz w srode jedziemy nad morze na tydzien wiec pewnie nie bede tak czesto zagladac ale nie ,yslcie ze juz mi sie znudzilo, bo zamierzam z wami byc az do porodu i dluzej nawet jeszcze...:-)pozdrawiam a propo moje samopoczucie lepiej teraz i co ciekawe odpukać nawet mi przeszły zaparcia(odpukać):confused:

Wszystkiego najlepszego dla synka je też miałam urodziny 17 czerwca tylko że 28:-)

Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwa właśnie wróciłam od lekarza i zobaczyłam moją fasolkę z bijącym serduszkiem. Lekarz skłania się bardziej do terminu porodu na luty mimo że na pierwszej wizycie podał też datę styczniową. Ja chciałabym zostać jednak na waszym forum mam nadzieję że mnie nie wygonicie
 
Ostatnia edycja:
Wszystkiego najlepszego dla synka je też miałam urodziny 17 czerwca tylko że 28:-)

Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwa właśnie wróciłam od lekarza i zobaczyłam moją fasolkę z bijącym serduszkiem. Lekarz skłania się bardziej do terminu porodu na luty mimo że na pierwszej wizycie podał też datę styczniową. Ja chciałabym zostać jednak na waszym forum mam nadzieję że mnie nie wygonicie

No co Ty. Najwyżej w lutym przejdziesz na lutóweczki. ;-)Mi dziś wyszło z usg, że mam termin na 2 stycznia. Ale mogę się przecież rozpakować wcześniej. ;-)
 
Witam. Ja byłam wczoraj u lekarza i dowiedziałam się że jestem w 8 tygodniu ciązy. BARDZO SIĘ CIESZĘ. Mam już córeczkę która ma niecałe dwa latka.
Witaj, gratulacje :-)
Pewnie ,że musi Patrysiu:-) Grunt to opanowanie i cierpliwość. Resztę wyleczy czas,oby jak najkrótszy:tak:
:-)
Wszystkiego najlepszego dla synka je też miałam urodziny 17 czerwca tylko że 28:-)

Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwa właśnie wróciłam od lekarza i zobaczyłam moją fasolkę z bijącym serduszkiem. Lekarz skłania się bardziej do terminu porodu na luty mimo że na pierwszej wizycie podał też datę styczniową. Ja chciałabym zostać jednak na waszym forum mam nadzieję że mnie nie wygonicie
ja mialam przy pierwszej ciazy termin na 8 luty a urodzilam 25 stycznia... mysle ze zostaniesz juz u nas :-);-)
 
Dziolszki ja Was zegnam bo kolejna ciezka noc przede mna... maly teraz spi ale znow ma 38,4 goraczki :-(
oczywiscie mleka nie wypil bo sie schwafcil... :dry::sorry2:
ide sie kapac moze mnie troche kapiel zrelaksuje
jutro jeszcze na zastrzyk na 8 rano...o jejku :szok:

dobrej nocki wyspijcie sie za mnie ;-):-)
 
Dziolszki ja Was zegnam bo kolejna ciezka noc przede mna... maly teraz spi ale znow ma 38,4 goraczki :-(
oczywiscie mleka nie wypil bo sie schwafcil... :dry::sorry2:
ide sie kapac moze mnie troche kapiel zrelaksuje
jutro jeszcze na zastrzyk na 8 rano...o jejku :szok:

dobrej nocki wyspijcie sie za mnie ;-):-)
Patrysiu, ja dawałam synkowi saszetki orsalit, żeby wzmocnić organizm, jak nie chciał jeść, bo był chory... Trzymaj się!
 
mantezowatobie rowniez spoznione wszystkiego najlepszego:-) ibardzo dziekuje za zyczonka dla synka:-)
patrysiaserdeczne podziekowania za zyczonka dla synka mojego:tak: a ja siedze w domku i cierpie z nadmiernego wechu juz pieski wywalilam na korytarz a jeszcze mi śmierdzi ,moj kochany mąż lata z mopem i wypachnia podłodi i psika odswiezaczem powietrza wietrzy i wogole i juz mi ciut lepiej ale blisko bylo jak nigdy :baffled::baffled::baffled::baffled:do haftowania:no::no:
 
reklama
Witam
Ja termin porodu mam (potwierdzone przez lekarza) na 13 stycznia.:-)
Standardowo pobrali krew na badania i kazali zglosic sie jak bede w 12 - 13 tyg ciazy. Wiec czekam.... :dry:
Jak na razie czuje sie srednio dobrze. Musze przyznac ze pierwsza ciaze przechodzilam duuzo lepiej :hmm:
Pozdrowienia dla wszystkich.;-)
Witaj, mamy ten sam termin:tak: Oby nie pechowy:-p Z której części Irlandii jesteś? Wybrałaś już szpital? Pozdrawiam
 
Do góry