reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
no to wtedy kochana masz tydzień 6 tzn końcówka od jutra zaczniesz 7 tc i to niemozliwe abyś serduszko widziała 4 czerwca:confused:


Hmmm...... byłam z mężem i lekarz zaznaczył taki mały fragmencik i wyskoczyło takie maleńkie serduszko, które zaczęło bić, ale rytmu nie udało mu się zaznaczyć bo był za słaby, dzisiaj poproszę go o kolejne badanie:-) Napewno ja coś pokręciłam z tymi datami:-D ale przecież bym nie pisała gdybym nie widziała na własne oczy......... :-(
 
SERCA DWA tzn jak często wymiotujesz bo wiesz zebyś się nie odwodniła co lepiej zgłóś się do swojego gin no chyba że miesci się w normie:tak:
Mój gin powiedział ,że to jeszcze norma choć ta norma mało przyjemna:-(
Dzis już jest troszkę lepiej,zobaczymy jak będzie dalej;-)
Staram się dużo pić ,ale obawiam się ,że też wszystko wysikuję.Ale jutro do lekarza więc jestem spokojna.
 
Ostatnia edycja:
Hmmm...... byłam z mężem i lekarz zaznaczył taki mały fragmencik i wyskoczyło takie maleńkie serduszko, które zaczęło bić, ale rytmu nie udało mu się zaznaczyć bo był za słaby, dzisiaj poproszę go o kolejne badanie:-) Napewno ja coś pokręciłam z tymi datami:-D ale przecież bym nie pisała gdybym nie widziała na własne oczy......... :-(



kochana nie wiem co ci powiedziec jeśli mówisz o terminie co gin ci powiedział to suwaczek pokazuje ze dopiero teraz byś mogła coś zauważyc :sorry2:

Zrób tak jak mówisz dokładnie spytaj sie ginekologa co i jak no ale ja ci powiem ze ja miałam ostatnia miesiączke 11 kwietnia co i zaczynam 11 tc a serduszko widziałam ślicznie w 8 tc a ty się spytaj aby ci powiedział co i jak :tak:
 
kochana nie wiem co ci powiedziec jeśli mówisz o terminie co gin ci powiedział to suwaczek pokazuje ze dopiero teraz byś mogła coś zauważyc :sorry2:

Zrób tak jak mówisz dokładnie spytaj sie ginekologa co i jak no ale ja ci powiem ze ja miałam ostatnia miesiączke 11 kwietnia co i zaczynam 11 tc a serduszko widziałam ślicznie w 8 tc a ty się spytaj aby ci powiedział co i jak :tak:

Powiem Ci Patrysia, że trochę się załamałam :-( oki ja zmykam do domciu i napiszę co i jak wieczorem :-) buziaki kochane
 
SHERLY no teraz juz lepiej zrobiłam suwaczek tez z twoja data i wyszło że jesteś w 9 tc no i teraz tak widziałaś serduszko bo byłas w 7 tc:tak:suwaczek miałaś nie taki;-)
 
reklama
Do góry