reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam popoludniowa pora:-)U nas kolejny dzien upalu.Dzis dostalam jakiegos przyspieszenia i wysprzatalam caly dom,umylam okna,jeszcze poprasuje tylko cos zjem;-)Od kilku tygodni nie czulam takiej checi do pracy....Chyba to najgorsze zmeczenie juz odeszlo,oby...:tak:
 
Witam popoludniowa pora:-)U nas kolejny dzien upalu.Dzis dostalam jakiegos przyspieszenia i wysprzatalam caly dom,umylam okna,jeszcze poprasuje tylko cos zjem;-)Od kilku tygodni nie czulam takiej checi do pracy....Chyba to najgorsze zmeczenie juz odeszlo,oby...:tak:

wiesz nie chce nic mówić... ale prace które wymagają podnoszenia rąk.. jak np. wieszanie firanek, mycie okien... to ostatnia rzecz za jaką powinna się brać ciężarna... Także następnym razem lepiej się powstrzymać... :tak:
 
wiesz nie chce nic mówić... ale prace które wymagają podnoszenia rąk.. jak np. wieszanie firanek, mycie okien... to ostatnia rzecz za jaką powinna się brać ciężarna... Także następnym razem lepiej się powstrzymać... :tak:
Zgadzam się z Kubiaczką, ciężarne nie powinny zbyt długo rąk podnosić, grozi to omdleniem.
 
wiesz nie chce nic mówić... ale prace które wymagają podnoszenia rąk.. jak np. wieszanie firanek, mycie okien... to ostatnia rzecz za jaką powinna się brać ciężarna... Także następnym razem lepiej się powstrzymać... :tak:

Firanek nie posiadam,a okna mam na takim poziomie,ze sie nie nawyciagam za bardzo;-)A myje okna z poziomu podlogi albo tarasu,wiec nie stoje nawet na drabince.Bardziej wyciagam rece ,zeby przyprawy z szafek w kuchni wyjac...
 
Witam serdecznie w to słoneczne u mnie popołudnie :-)
Odebrałam wczoraj wyniki krwi i mam płytki krwi oraz monocyty trochę poniżej normy. Czy któraś z was wie co to może znaczyć?

Jeśli chodzi o ból piersi to mnie najbardziej bolą rano i wieczorem w ciągu dnia troche mniej to odczuwam. Czy ten ból mija w jakimś etapie ciąży czy raczej ból dokucza do końca? Zaczynam się do niego przyzwyczajać:-)
 
Firanek nie posiadam,a okna mam na takim poziomie,ze sie nie nawyciagam za bardzo;-)A myje okna z poziomu podlogi albo tarasu,wiec nie stoje nawet na drabince.Bardziej wyciagam rece ,zeby przyprawy z szafek w kuchni wyjac...
Nie denerwuj się, przecież my się o Ciebie martwimy..

Znajoma w 20 tc tak się za porządki w domu zabrała, że w nocy dostała skurczy porodowych i teraz leży na patologii na podtrzymaniu.
 
ASIAX nie przejmuj się kochana za zapas. Mnie piersi czasami bolą caly dzień, a czasami w ogóle i wtedy cały dzień się macam i się zastanawiam, czy wszystko w porządku. Może musisz uzbroić się w cierpliwość tylko? Tego Ci życzę z całego serca.

Dobrze, że żeście się dziewczyny dogadały z tym serduszkiem, bo myślę, że Sherly umarłaby z niepokoju - i jakoś się wcale nie dziwię. Widziała dziewczyna na usg maleńki punkcik, który zapewne pięknie już pika, a się na forum dowiaduje, że to niemożliwe.;-):-)
 
reklama
Znajoma w 20 tc tak się za porządki w domu zabrała, że w nocy dostała skurczy porodowych i teraz leży na patologii na podtrzymaniu.

A bo to nawet do sprzatania sie trzeba z glowa zabierac.Mnie nikt nie pogania,dzieci nie mam wiec nikt nie wymaga dodatkowej uwagi,to sobie moge plasac ze szmatka nawet caly dzien;-)

Mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze u kolezanki.
 
Do góry