reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja mialam wysc na dwor ale nici z tego Nicola przechodzi kryzys 2 latka i nie dala sobie umyc zebow wiec za kare nie wyszlam z nia na dwor teraz sie polozyla wiec moze jak wstanie da sobie zeby umyc , bo nie wyobrazam sobie dzisiaj siedzienia z nia caly dzien w domu to kara dla mnie a nie dla niej, w pierwszej ciazy bylo lepiej kiedy chcialam sie polozyc to sie kladalm teraz to nie mozlwe.Ok dosyc narzekania ide szykowac obiad i mam nadzieje ze Nicol pospi troche.
 
reklama
Nikki Dododziekuje wam za słowa otuchy:-)bardzo mnie uspokoilyscie:tak::tak: juz mi lepiej,ja tez chce znac plec bo obicalam se ze dla dziewczynki w rozu wozek i ciuszki dla chlopca blekit....i powiem wam ze ja tez marze o dziewczynce ze wlasnie ja nosze w brzusiu i boje sie rozczarowania bo mam juz przeeeeeecuuuuudownego chlopca :-):-):-):-):-)marzymy teraz o siostrzyczce dla nuego...ale zobaczymy co nam dane i tak najświętsza prawda to t ze najwazniejsze by dzidzia była zdrowa!!!!:tak::tak:pozdrawiam i mykam na spacerek bo pogoda ładna słonko zaprasza na dwor i synus mnie wyciaga nz dworek:cool:
 
przepraszam uzylam zlego slowa nie "rozczarowania"no sama nie wiem jak to ująć no moze chcialabym miec parke a jak bedzie chlopiec to tez bedzie cudownie miec 2 chlopca zamotalam ale wstyd mi za te slowo rozczarowanie pozdrawiam i uciekam
 
Anusia wiem że są osoby które naprawdę są rozczarowane jak się okaże druga płeć ale ja to piszę tylko w odniesieniu do mnie samej, nie masz za co przepraszać
 
Ja czuję,że to będzie chłopak, mówimy do brzucha Oliwka:-D:-D:-D, brak imienia dla chłopca:-(, a jest mi wszystko jedno-ble zdrowe, tym bardziej, że moja starsza córcia urodziła się bardzo chora.
 
WITAM:-)


ja mam wizytę we wtorek to będzie 12 tydzień (11 pełnych tygodni i 2 dni) więc chyba jeszcze za wcześnie:-(


kochane musze was troche ostudzić:tak:12-13 tydzien to nasze pociechy w brzuszkach maja bardzo podobnie ułożone narządy tylko u chłopca nieco niżej u dziewczynek nieco wyrzej jakoś tak:sorry:co tak szczerze prawdziwość pokazania płoci to dobry moment 20 tygodnia a najlepiej na połówkowym 22 tydzień:tak:co kochane jak usłyszycie płeć to nienakręcajcie sie oczywiści jak usłysze jakiś % wiekszy na tą płeć to będę się kierować ale nia na 100% bo tez i tak było u mnie że dziewczynka dziewczynka aż na koniec usg a może coś tu dynda tak więc 6 miesiąć i dowiedziałam się ze na 100% chłopiec i tak jest co wytrzymcie do tego 20 tc i poczekajcie z całkowitą diagnozą co do płóci bo naprawde może to być mylne a poco sie nastawiać tak a jest tak;-)


Dziewczynki, a wiecie cos na temat lezenia na brzuch w mniej wiecej takiej ciązy jak nasze? Sa jakies przeciwwskazania?:eek:


z początku nie ma przeciwskazań ale ja jestem taka że jak wiem o ciąży to ani razu na brzuszku nie leże:tak:w 10 tc nasze malenstwa są w wielkości śliwki węgerki tak więc nie mogłabym się położyć a wiedzac ze takie już moje maleństwo jest i uciskac je fakt nie dzieje się nic złego ale moja sama podświadomość dlatego ja nie leże na brzuszku a na plecach tak czasami pośpie ale jak większy będzie to na bokach będe a czy kontroluje tak jestem już po jednej ciąży i wtamtej kontrolowałam i w tej także będe :tak:



Witam
Od jakiegoś czasu regularnie śledzę to forum ponieważ spodziewamy sie z Mężem wyczekiwanego dzidziusia :) Nie udzielałam się narazie na forum ponieważ dopiero w piątek będe miała drugie usg na którym mam ogroną nadzieję zobaczyć fasolkę. Na pierwszym usg był widoczny jedynie pęcherzyk. Okropnie się boję ponieważ we wrześniu poroniłam. Według tego co wskazało badanie usg skończył się właśnie 6 tydzień natomiast termin mam na początek lutego. Wg moich wyliczeń będzie to jednak koniec stycznia dlatego śledzę oba fora :)


witaj i GRATULACJE:-)
 
No te mdłosci mnie dobiją jak sie szybko nie skończą, przez nie, nic mi sie nie chce, nawet ruszyc z łozka.................. I TAK CAŁYMI DNIAMI...........

A miała plamy na dzis dobry obiadek ( pieczony schabik z mizerią :-p) i taki piknik rodzinny z atrakcjami a tu cooooooooooooooooooo..................................:cool:

Wiem, wiem pewnie powiedzie, ze marudze jak............ moze i marudze, a powinnam wziasc sie i zebrać do kupy:tak::cool2::tak:
 
Ja czuję,że to będzie chłopak, mówimy do brzucha Oliwka:-D:-D:-D, brak imienia dla chłopca:-(, a jest mi wszystko jedno-ble zdrowe, tym bardziej, że moja starsza córcia urodziła się bardzo chora.

Agatko teraz bedzie inaczej, maleństwo urodzi sie silne i zdrowe i bedzie miiałO kochajacych rodziców i naprawdę wszystko bedzie dobrze. USMIECHNIJ SIE:happy:
 
reklama
PYSIA ja cie rozumiem bo ja tez tak mam:sorry:wkurzaja mnie mdłości i jeszcze nie wziełam tabletek bo mi jest w miare ok a tu jeszcze to i bankowo mi się pogorszy ble bo ten dupek i folik mnie one bleeeeeeeeeeeee:zawstydzona/y:ach a jak zwymiotuje to masakra czuje je non stop przełyk zjebany i ta taka dziwna ślina bleeeeeeeee:zawstydzona/y:
 
Do góry