reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam
Od jakiegoś czasu regularnie śledzę to forum ponieważ spodziewamy sie z Mężem wyczekiwanego dzidziusia :) Nie udzielałam się narazie na forum ponieważ dopiero w piątek będe miała drugie usg na którym mam ogroną nadzieję zobaczyć fasolkę. Na pierwszym usg był widoczny jedynie pęcherzyk. Okropnie się boję ponieważ we wrześniu poroniłam. Według tego co wskazało badanie usg skończył się właśnie 6 tydzień natomiast termin mam na początek lutego. Wg moich wyliczeń będzie to jednak koniec stycznia dlatego śledzę oba fora :)
 
reklama
Witam poranie u mnie dzis przepiekna pogoda niestety chumor do bani pokucilam sie z M itak naprawde to nie wiem dlaczego on od paru dni chodzi jak burza , zjiem sniadankoi tez wyjde na spacer.
 
witam niedzielnie, ale się wyspałam :-) nawet jakieś sny ciązowe miałam hihi

Pysiu ja jeszcze śpię na brzuchu i jak poczuję dyskomfort a czuję że nadejdzie to wkrótce to przestanę. A jak tak lubię na brzuchu spać :happy:

BlackWizard od razu ostra wymiana zdań ;-) w mojej prawie 6-cio letniej "karierze" na forach widziałam się o wiele cięższe wymiany zdań a raczej kłótnie i wojny istne

taka już specyfika forów :tak:

Mantezowa witaj, udanych widoków na usg :-)
 
Cześć wszystkim. Ja cały czas nie mam energii i ciagle bym spała. Czekam z niecierpliwością na przypływ nowych mocy!!!
Co do libido BlackWizard to u mnie na odwrót. Mój biedny K chyba oszaleję:zawstydzona/y: Ale to może dlatego, że nie miałam jeszcze usg i tak na prawdę to jeszcze nic nie wiem:-:)-:)-( Byle do środy...Miłego dnia
 
Cześć wszystkim. Ja cały czas nie mam energii i ciagle bym spała. Czekam z niecierpliwością na przypływ nowych mocy!!!
Co do libido BlackWizard to u mnie na odwrót. Mój biedny K chyba oszaleję:zawstydzona/y: Ale to może dlatego, że nie miałam jeszcze usg i tak na prawdę to jeszcze nic nie wiem:-:)-:)-( Byle do środy...Miłego dnia

U nas z tymi sprawami też ciężko, tym bardziej że długo miałam zakaz od lekarza, teraz pozwolił tak delikatnie próbować ale mi sie włączyła jakaś blokada psychiczna boje sie o dzidzika, a poza tym potem shizuje bo tu mnie coś zacznie kłuć tu pikać, echh masakra:-(
 
Zostawić was na kilka godzin a tu od razu milion postów...:-D.

Już wskakujecie w ciążowe rzeczy? Ja jakoś jeszcze nie mam odwagi, bo brzucho jeszcze mały, ale swoje ukochane dżinsy już odłożyłam na dno szafy.:-(

Ja czekam do środy na USG jak będzie widać serduszko i będzie ok. To chyba w skocze w ciążowe spodnie. W tej chwili to wszystkie spodnie z wyższym stanem spadają z pupy i dosyć nie wygodnie się chodzi.

......no to ja też się zapisuję do klubu podświadomych marzycielek o córeczce:):)

Ja też :-D. ALe jak będzie chłopczyk to też będzie fajnie :-)

Witam z rana :-)

U nas w końcu ładna pogoda, więc wyskoczymy dziś gdzieś z mężem ;-)
No i ja nawet czuję się dobrze, jakaś taka pełna energii się obudziłam :-)

Widzę, że pierwszą ostrą wymianę zdań mamy już na styczniówkach za sobą ;-)
Jeden dzień mnie nie było, a tu takie rzeczy :cool2:

A ja zapomnialam Wam napisać, że na ostatniej wizycie gin pozwolił nam na zdjęcie celibatu :-) Więc poczekam jeszcze troszkę - o ile wytrzymam - i będzie ogień :-D

Dziewczyny a jak z Waszym libido? Też macie takie ogromne? :szok:
Ja w pierwszej ciąży też co prawda miałam duże, ale to się zaczęło w 16-18tc a nie w 10 ;-) Mężulek będzie zadowolony hihi :-D

Ja to w sumie zawsze miałam ochotę na seks.. a teraz to w sumie nie wiem... może podświadoma obawa o maleństwo albo te wszystkie problemy żołądkowo-trawienne....
 
Witam Dziewczynki niedzielnie i słonecznie:-)
Także test PAPP-A nie diagnozuje wad płodu na podstawie DNA jego komórek, a jedynie analizuje pewne parametry, które wraz z pojawieniem się pewnych wad wykazują odstępstwa od normy.
No właśnie o tym mówię, że badane są pewne białka we krwi które mogą świadczyć o wadzie płodu i jeśli na podstawie tego badania są jakieś wątpliwości kobieta kierowana jest na badanie genetyczne amniopunkcję lub kordocentezę, które badają chromosomy:tak:
 
reklama
Witam wszystkie styczniówki:tak::tak::tak:

Siedzę sobie na necie bo okazało się,że dziś nie muszę jechać do szkoły :-D:-D:-D super, bo już się nasiedziałam w piątek i sobotę.

Wczoraj wieczorem zaliczyłam kibelek, często słabo mi jest. Poza tym dosyć ok...:tak:

Widze, że już będziecie kobietki miały nastepne wizyty u lekarza...ja idę dopiero 1 albo 8 lipca. Najpierw badania muszę zrobić, a potem na wizytę. Na razie to mam dużo egzaminów i nie mam czasu zrobić badań, zresztą byle mieć wyniki do nastepnej wizyty:-D
 
Do góry