reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
PYSIA ja cie rozumiem bo ja tez tak mam:sorry:wkurzaja mnie mdłości i jeszcze nie wziełam tabletek bo mi jest w miare ok a tu jeszcze to i bankowo mi się pogorszy ble bo ten dupek i folik mnie one :zawstydzona/y:

Ja też po dupku czyję sie OKROPNIE i jak łykam no-spe -bbbbrrrrr a biorę jej sporo, lekarz kazak mi brać Lokomotiw w razie mdłosci ale na sama mysl, ze mam coś jeszcze łyknąć:confused2:
 
jak łykam no-spe -bbbbrrrrr a biorę jej sporo,



kochana a czemu łykasz jej tak dużo:eek:mój gin kazał jedynie w ostateczności gdyby mocno bolał mnie brzuch bo niestety przenika to do płodu a jest to lek i w sumie jej nie powinno się brać nawet jak tak pobolewa brzuch tylko jak mocno boli:sorry:
 
Witam wszystkie przyszle mamy, znalazlam to forum i postanowilam zagladac. Rowniez mam termin na styczen. Gratuluje wam wszystkim i zdrowka zycze, bo ja jak na razie znosze nie najlepiej:crazy: Pozdrawiam
 
Dziś śliczna pogoda za oknem więc w miarę możliwości wylegiwałam się na słonku - wiadomo aby się nie przegrzać. oj kończy się długi weekend i czas zacząć się pakować i wracać do domu.
Przez te 4 dni rozleniwiłam się. Wypoczywałam ile się tylko dało :-)

DoDo usg mam we wtorek 16 czerwca. Wieczorkiem powiem co i jak powiedziała mi gin.

A jak wasza cera w ciąży? Bo w poprzedniej to była super gładka, a teraz to szkoda gadać :eek: nawet M to zauważył.

Mam nadzieję że będę mieć córkę, ale to nasze pierwsze dziecko więc ogólnie to nie ma znaczenia :tak: do brzuszka zwracam się czasem jak do córki czasem jak do synka. M już mi zwrócił uwagę że to dziewczynka więc mam do niej nie mówić jak do chłopczyka hehe :-) podświadomie myślę że to jednak będzie dziewczynka, ale płeć chcielibyśmy poznać podczas porodu.
 
reklama
Do góry