reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Poważnie, ale fajnie no to może????

Jak lekarz zapytał czy chcemy znać płeć dziecka to zbaraniałam :szok:!! I dopiero po kilku sekundach tak oczywiście :-D i pokazał nam to piękne zdjęcie i wszystko widać jak na dłoni!! Wyglądało to tak jakby usiadł na obiektywie pupka (coś co ją przypominało :-)) nogi po boku i na śroku dwa jajeczka i fistaszek. Jak znajdę to zdjęcie to je przyniosę i Wam wkleję :-)!!
 
Jak lekarz zapytał czy chcemy znać płeć dziecka to zbaraniałam :szok:!! I dopiero po kilku sekundach tak oczywiście :-D i pokazał nam to piękne zdjęcie i wszystko widać jak na dłoni!! Wyglądało to tak jakby usiadł na obiektywie pupka (coś co ją przypominało :-)) nogi po boku i na śroku dwa jajeczka i fistaszek. Jak znajdę to zdjęcie to je przyniosę i Wam wkleję :-)!!

Haaaa:-D:-D:-D-tak jakby usiadł na obiektywie pupka:-D:-D:-D
No to farta mieliście faktycznie, jak znajdziesz to chętnie:tak: bym zobaczyła
 
Haaaa:-D:-D:-D-tak jakby usiadł na obiektywie pupka:-D:-D:-D
No to farta mieliście faktycznie, jak znajdziesz to chętnie:tak: bym zobaczyła

Poszukam dziś - napewno gdzies mamy i nawet kopię zrobiliśmy bo niestety USG po jakimś czasie blaknie a chcieliśmy mieć pamiątkę na całe życie :-)!!
W poniedziałek się zamelduję i wkleję :tak:!!
 
Chromosom Y w twojej krwi????
To chyba nie możliwe chyba że podczas ciąży miałaś robione badanie pobrania krwi pępowinowej dziecka nazywa się to KORDOCENTEZA.

Właśnie o to mi się rozchodzi, że nie miałam żadnych dodatkowych badań !! Byłam w instytucie hematologii pod opieką p. Dr bo mam małopłytkowość wrodzoną i ona poza leczeniem małopłytkowości zajmuje się róznymi autorskimi badaniami min. dzięki tym badaniom dowiedziałam się, że nasz syn nie odziedziczył po mnie małopłytkowości i że jest to syn ze względu na ten chromosom Y. A pobierali mi krew tylko z żyły!! Dlatego dla mnie to takie wszystko magiczne!!
 
Właśnie o to mi się rozchodzi, że nie miałam żadnych dodatkowych badań !! Byłam w instytucie hematologii pod opieką p. Dr bo mam małopłytkowość wrodzoną i ona poza leczeniem małopłytkowości zajmuje się róznymi autorskimi badaniami min. dzięki tym badaniom dowiedziałam się, że nasz syn nie odziedziczył po mnie małopłytkowości i że jest to syn ze względu na ten chromosom Y. A pobierali mi krew tylko z żyły!! Dlatego dla mnie to takie wszystko magiczne!!
No to dla mnie to też niezła magia, nie mam zielonego pojęcia jak to możliwe, ale medycyna czyni w dzisiejszych czasach cuda:tak:, więc może jest możliwe określenie płci dzidzi pobierając krew mamie, choć nigdy o tym nie słyszałam
 
No to dla mnie to też niezła magia, nie mam zielonego pojęcia jak to możliwe, ale medycyna czyni w dzisiejszych czasach cuda:tak:, więc może jest możliwe określenie płci dzidzi pobierając krew mamie, choć nigdy o tym nie słyszałam

I to było 6 lat temu ;-)!!
Dla mnie to ogromna magia, niestety teraz też mam skierowanie do hematologa a w wawie jest tylko ta jedna pani dr (ponoć) więc jak do niej trafie to się wypytam jak to jest wszystko możliwe.
 
reklama
Do góry