reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Wiecie ja chyba boję sie usłyszęc od lekarza - płec chopczyk - no sama nie wiem czemu ale tak bardzo chce mieć córeczke, to od zawsze najwieksze marzenie mojego zycia ach........... a chyba bedzie synek, coś czuję:sorry:
Starm się wytłumaczyc tej mojej głupiej głowie ze przeciez to nie ma takiego znaczenia ale to jest silniejsze ode mnie.:eek:
Masz prawo chcieć córci, życzę Ci, żeby to marzenie się spełniłło. Ja po moich przejściach już nie mam wymagań....
 
reklama
DoDo, akurat ja na usg w 13 tygodniu dokładnie widziałam siusiaka i jądra, także uważam, że jak jest dobry lekarz i dobre usg, to jest to możliwe. Jak ktoś ma słabszy sprzęt, to oczywiście może się pomylić, ale to nie przekreśla faktu, że w 13 tc można płeć stwierdzić, bo można!!

oczywiśce, nie twierdzę absolutnie że nie i koniec, zależy to też od ułożenia dziecka

no i pamiętajcie że ja mówię o doświadczeniach z przełomu 2003/2004, sprzęt na pewno się poprawił od tego czasu :-p

i jeszcze coś Nikki - JA SIĘ NIE ROZCZAROWAŁAM!!!! Nie wiem skąd ci to stwierdzenie przyszło do głowy :no:
 
Ja doczekałam wymarzonej córeczki wiec 2 juz moze byc chłopczyk:-pMałz chce syna, ja 2 córe:tak:i stwierdzilismy, ze nie chcemy znac płci az do porodu i mamy nadzieje, ze lekarz sie nie wygada:tak:
Ja do konca nie wierzyłam, ze bede miec córe i kupowałam uniwersalne rzeczy...
Duzo ciuszków dostałam, dla córci mam mnóstwo ubranek, a jak bedzie synek to ciotka po 2 synach odkłada dla nas ubranka:tak:a np. posciel znów kupie zółtą jak przy córce, bo bardzo lubie ten kolor i ziolony:-)Nie lubie rózowego:-p
 
Masz prawo chcieć córci, życzę Ci, żeby to marzenie się spełniłło. Ja po moich przejściach już nie mam wymagań....

Nikki Wiem o czym mówisz ja tez poroniłam, piewszą ciazę w grudniu w zeszłym roku i wiem jak to boli, a ty jeszcze dwa razy - bwrdzo współczuję,od poczatku tej ciazy nie mogłam sie tak poprostu cieszyć bo wciaz jest we mnie ten strach, który chyba nie mija..........
 
nie zrozumcie mnie źle, ja wiem że to możliwe dojrzeć klejnoty lub ich brak nawet w 12 tc aczkolwiek w głowie mi się to nie mieści :szok:

ostrzegam tylko przed pełną wiarą w diagnozę ;-)
Tu bym sie zgadzal mojej przyjaciolce w 13 tyg powiedzieli ze bedzie chlopczyk dopiero na 3 usg okazalo sie ze to dziewczynka.
 
Dla mnie po tylu latach czekania to płeć jest bez znaczenia:-). Chociaż wszyscy nie wiedzieć czemu stawiają na dziewczynkę:)
 
oczywiśce, nie twierdzę absolutnie że nie i koniec, zależy to też od ułożenia dziecka

no i pamiętajcie że ja mówię o doświadczeniach z przełomu 2003/2004, sprzęt na pewno się poprawił od tego czasu :-p

i jeszcze coś Nikki - JA SIĘ NIE ROZCZAROWAŁAM!!!! Nie wiem skąd ci to stwierdzenie przyszło do głowy :no:
Nie chodzi mi o to, że rozczarowałaś się płcią... Tylko chodzi mi o rozczarowanie błędnym rozpoznaniem płci, bo idąc do lekarza masz prawo, żeby był fachowcem i jego słowa były zgodne ze stanem rzeczywistym. Nie musisz krzyczeć, bez caps locka też przeczytam... A poza tym jak jest dobre usg, to ułożenie dziecka jest bez znaczenia.
 
To nie ja stawiam :) tylko rodzinka :) Ja nie wiem dlaczego jak już byłam w ciąży a nie wiedziałam że jestem to się śmiałam do mamy że wnuk idzie:):-) Ale przeczuć nie mam zupełnie żadnych. Chociaż w mojej rodzince same baby:)
 
reklama
Nikki Wiem o czym mówisz ja tez poroniłam, piewszą ciazę w grudniu w zeszłym roku i wiem jak to boli, a ty jeszcze dwa razy - bwrdzo współczuję,od poczatku tej ciazy nie mogłam sie tak poprostu cieszyć bo wciaz jest we mnie ten strach, który chyba nie mija..........
Przykro mi Pysiu, takie rzeczy nie powinny się zdarzać, Ja do końca ciąży będę się bać...
 
Do góry