reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

witam po obiedzie

Anusia8309 nie zadręczaj się, to bardziej zaszkodzi teraz maluchowi niż przepuklina, zadzwoń spokojnie do gina i nie stresuj fasolki

zAgatka w której części Warszawy mieszkasz? Na Żoliborzu 11 stopni, brrrr

Pysia hihi fajna ta tunika :-D

labamba ja bym chciała wiedzieć płeć ale nie napalam się na to :cool2:

cześć ankapaduch :tak: produkcja tu niesamowita ;-)
a o co chodzi z płytkami?

witaj luna ;-)

nemi to kiedy masz usg?
co do uniwersalnych kolorów to popieram, już na pewno nie zamierzam dopasowywać koloru wózka czy pościeli do płci dziecka, a łóżeczko ma niebieskie boki ;-)

nie nastawiajcie się na usg dziewczyny, mój był w 22 i 28 tc dziewczynką, a w 31 się okazał chłopakiem, żebyście się potem nie rozczarowały :happy:

ankapaduch to ja tak klejnoty w identyczny sposób ujrzałam ale w 31 tc właśnie :-D

ja właśnie oglądałam usg Dorianka i są dokładnie w takim stanie jak w dniu wydrukowania :-D nic nie wyblakło
 
reklama
witam po obiedzie
nie nastawiajcie się na usg dziewczyny, mój był w 22 i 28 tc dziewczynką, a w 31 się okazał chłopakiem, żebyście się potem nie rozczarowały :happy:

Właśnie dlatego mam watpliwości co do USG, troszke boje sie nastawic na jedną płec i juz sobie to w głowie układc , planowac, kupowac, a przy porodzie rozczarowanie, ze to jednak to druga płeć:rofl2:.Moja znajoma miała miec córeczke tak podobno powiedziano jej na 3-ech USG, juz wybrali imie - Ania a urodził sie Adaś.:happy::happy::happy:
 
Ale tu produkcja!

Co do płci i usg - ja w pierwszej ciąży też już w 12 albo 13 tygodniu wiedziałam, że synek. Pokazał klejnoty pięknie do badania. Aż byłam zdziwiona i nie wierzyłam, że to możliwe, ale synek okazał się synkiem.:tak: Teraz mam usg w piątek. Będzie też 12 tydzień, ale się nie nastawiam, że mi coś powiedzą.
 
Ja nastepne bede miala w 14 tyg wiec moze mi cos powiedz chociaz Nicol do konca nie chciala pokazac kim bedzie lecz ja z mezem mielismy od poczatku przeczucie ze to dzewczynka teraz moj maz caly czas do brzunia zwraca sie w rodzaju maskim wiec zobaczymy.
Pozatym jestem padnieta caly dzien gdzies latam na nuki pojechalm okazalo sie ze dzis odwoali , potem spacer po lesjie z NIcol teraz sie kapie ale cos strasznie jej wszystko dzisiaj nie pasuje chyba zaraz ja polarze spac , odezwe sie pozniej.Co do tych wrozb to wychodzi mi tak na chlopca
 
No tak tak zgadzam się tylko skąd ten chromosom znalazł się w mojej krwi :sorry:??
To jest niemożliwe, bo przecież jest bariera łożyska i krew matki nie przechodzi do krwioobiegu dziecka i odwrotnie, dopiero np przy porodzie się odrobinę krwi dziecka przedostać do matki. Jedynie komórki z płynu owodniowego, czyli komórki dziecka mają w przypadku chłopca chromosom Y, także miałaś może płyn owodniowy pobierany? Bo to co napisałaś jest niemożliwe....
 
witam po obiedzie

co do uniwersalnych kolorów to popieram, już na pewno nie zamierzam dopasowywać koloru wózka czy pościeli do płci dziecka, a łóżeczko ma niebieskie boki ;-)

nie nastawiajcie się na usg dziewczyny, mój był w 22 i 28 tc dziewczynką, a w 31 się okazał chłopakiem, żebyście się potem nie rozczarowały :happy:

ja właśnie oglądałam usg Dorianka i są dokładnie w takim stanie jak w dniu wydrukowania :-D nic nie wyblakło

DoDo, akurat ja na usg w 13 tygodniu dokładnie widziałam siusiaka i jądra, także uważam, że jak jest dobry lekarz i dobre usg, to jest to możliwe. Jak ktoś ma słabszy sprzęt, to oczywiście może się pomylić, ale to nie przekreśla faktu, że w 13 tc można płeć stwierdzić, bo można!!

A co do kolorków uniwersalnych, to może dla starszego dziecka, niemowlaki uwielbiam w różowym albo niebieskim;-);-)
 
nie zrozumcie mnie źle, ja wiem że to możliwe dojrzeć klejnoty lub ich brak nawet w 12 tc aczkolwiek w głowie mi się to nie mieści :szok:

ostrzegam tylko przed pełną wiarą w diagnozę ;-)
 
reklama
Wiecie ja chyba boję sie usłyszęc od lekarza - płec chopczyk - no sama nie wiem czemu ale tak bardzo chce mieć córeczke, to od zawsze najwieksze marzenie mojego zycia ach........... a chyba bedzie synek, coś czuję:sorry:
Starm się wytłumaczyc tej mojej głupiej głowie ze przeciez to nie ma takiego znaczenia ale to jest silniejsze ode mnie.:eek:
 
Do góry