reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja zrobiłam test jeszcze przed spodziewanym okresem(2 dni), ale od samego początku miałam straszne dolegliwości żołądkowe.A co do sportu to koledzy mojego M się z niego śmieją bo jak jeszcze nie wiedziałam o dzidzi, to źle się czułam, a mój kochany zamiast położyć mnie do łóżeczka, wsadził mnie na rower i przeciągnął 40 km:-D:-D:-D. Później zresztą gin powiedział, że nie wolno na rower bo za duże wstrząsy:szok:. Maluch miał niezłą wycieczkę
 
reklama
Witam mam na imie Ania mam 3 letniego synka sebastianka,gdy chodziłam w ciąży z Sebusiem byłam tu na tym forum moj poprzedni login to blondi_bydgoszcz teraz jednak po ponad 3 latach niestety nie moge odzyskac hasła:wściekła/y:i musiałam zarejstrować sie na nowo i oto jestem z wami:happy: teraz oczekuje drugiego dziecka termin mam na 5 stycznia:tak:
 
jejku jejku ale nas tu się zbiera:-)
gratulacje dla wszystkich nowo przyjętych:-)

ja wiedziałam już w drugim tygodniu ciąży:tak: zawsze miałam cykl równiutko co do dnia, a w drugim dniu po spodziewanym okresie koleżanka (świeża mamusia) popatrzyła na mnie i powiedziała żebym sobie teścik zrobiła, najpierw ją wyśmiałam, ale wracając do domu zahaczyłam o aptekę (tak o żeby chociaż wiedzieć jak to działa) no i niespodzianka:-) mało tego w pracy koleżanka jest też w ciąży tylko, że dwa tygodnie wcześniej więc teraz mamy wesolutko w pracy:-) najgorzej to było czekać, bo do lekarza jeszcze za wcześnie bo w 2tc to mnie wyśmieje, że on tam jeszcze nic nie zobaczy, to z powodu silnych bóli poszłam w 4tc to było widać taką malutką kropeczkę, pogratulował ale jeszcze kazał troszkę poczekać co by się upewnić i nie zapeszać.

Miłej końcówki dzionka, a jutro znowu do pracy:wściekła/y:
 
Ja zrobiłam test jeszcze przed spodziewanym okresem(2 dni), ale od samego początku miałam straszne dolegliwości żołądkowe.A co do sportu to koledzy mojego M się z niego śmieją bo jak jeszcze nie wiedziałam o dzidzi, to źle się czułam, a mój kochany zamiast położyć mnie do łóżeczka, wsadził mnie na rower i przeciągnął 40 km:-D:-D:-D. Później zresztą gin powiedział, że nie wolno na rower bo za duże wstrząsy:szok:. Maluch miał niezłą wycieczkę

:rofl::rofl::rofl: boskie

nadineczko tylko pozazdrościć takiej intuicji :-)
 
Czesc dziewczyny mi termin wychodzi na 6 lutego ale mam juz jedna coreczke wiec nie wiadomo cz nie bede styczniowka wiec jesli pozwolicie bede na dwoch forach
 
Dormark witaj :)

ja miałam termin na 13 czerwca 04 a Dorian urodził się przez nagłe cc 23 maja :eek:

ja też w związku z tym myślę o zaglądaniu na grudniówki ale mam nadzieję dotrwać do nowego roku...
 
Ja w pierwszej ciązy zaszłam od razu za pierwsza probą,i test od razu okazał dwie kreski a teraz no coz robilam 2 testy i zaden nie pokazał ciąży no 1 mogł byc popsuty nieswiezy czy cos...ale drugi..no coz gdy zblizal mi sie drugi okres bo pierwszy z tychpodejrzanych" nie przyszedł 25maja wybrałam sie do ginekologa no i w prezencie na dzien matki dostałam wiadomosc ze jestem w 8 tygodniu ciąży heh...:szok: tym razem nie planowanej ale bardzo chcianej:tak: termin mam na 5 stycznia ale mowia ze drugi porod jest szybszy i czesto przed terminem,wiec chyba tez bede doglądac grudnióweczek ale styczniowek nie zaniedbam:-)pozdrawiam was wszystkie i zycze jaknajlepszego samopoczucia;-)
 
:tak:
Ja w pierwszej ciązy zaszłam od razu za pierwsza probą,i test od razu okazał dwie kreski a teraz no coz robilam 2 testy i zaden nie pokazał ciąży no 1 mogł byc popsuty nieswiezy czy cos...ale drugi..no coz gdy zblizal mi sie drugi okres bo pierwszy z tychpodejrzanych" nie przyszedł 25maja wybrałam sie do ginekologa no i w prezencie na dzien matki dostałam wiadomosc ze jestem w 8 tygodniu ciąży heh...:szok: tym razem nie planowanej ale bardzo chcianej:tak: termin mam na 5 stycznia ale mowia ze drugi porod jest szybszy i czesto przed terminem,wiec chyba tez bede doglądac grudnióweczek ale styczniowek nie zaniedbam:-)pozdrawiam was wszystkie i zycze jaknajlepszego samopoczucia;-)

Gratulacje :tak:termin również mam na 5 stycznia i mam nadzieje ze wytrzymam do terminu i nie bedzie niespodzianki w grudniu
 
reklama
Witam mam na imie Ania mam 3 letniego synka sebastianka,gdy chodziłam w ciąży z Sebusiem byłam tu na tym forum moj poprzedni login to blondi_bydgoszcz teraz jednak po ponad 3 latach niestety nie moge odzyskac hasła:wściekła/y:i musiałam zarejstrować sie na nowo i oto jestem z wami:happy: teraz oczekuje drugiego dziecka termin mam na 5 stycznia:tak:

Czesc dziewczyny mi termin wychodzi na 6 lutego ale mam juz jedna coreczke wiec nie wiadomo cz nie bede styczniowka wiec jesli pozwolicie bede na dwoch forach




witam i GRATULACJE:-)


hmm ja nie wiem jak to u mnie będzie bo z pierwszą ciąża to miałam na pod koniec września a niestety musiałam mieć wywołany poród i to 8 października tak mojemu synkowi się nie spieszyło:-ptak więc nie wiem jak teraz bedzie ale jestem po cc co i pewnie drugi poród bedzie cc a mówi się że tak z 2 tygodnie przed terminem się robi hmm tak więc hehe mam na 14 stycznia co ciekawe czy blisko sylwestra lub ledwo po nim się chwyce:rofl2:
 
Do góry