reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Cześć dziewczynki, poczytałam ale padam dzisiaj na pyszczek...
Co do teściów - nie mogłam lepiej trafić, są po prostu przekochani, teściu to jajcarz, potrafi zabrać nas wszystkich na zakupy i jeszcze kasę na nie dać, teściowa w ogóle to zakupoholiczka, dzięki czemu mam już prawie cała wyprawkę!:-D:-D:-D

Asiowio trzymam mocno kciuki i nie puszczam, będzie dobrze!!!!
:tak:
A my też nie mówimy do naszych teściów mamo, tato, tylko po imieniu i wszyscy są zadowoleni, jest tak na luzie:-D

Gratuluję udanych wizyt i poznania płci!!!!!:-D

Paula3 moja dzidzia to też Anonim albo Anonimka:-D:-D

ja mialam jechac na zakupy,ale kolezanki wystawily mnie troche więc siedze w domu. Coś im raptownie wypadło :baffled: z żalu zjadłam 3 miski bigosu ...i ledwo żyje ;-)
mniam, bigos, narobiłaś mi ochoty:-Da koleżanki będą mieć myszy, nas się nie wystawia!!!!
Witam dziewczyny:happy2: i na wstepie zapytam jak sie umieszcza te sowaczki bo nie moge znalezc:confused:
Od razu tez pochwale sie , ze bede miala corcie i rodze 23 stycznia.
Witam nową mamusię, ja mam dzień później:-D

Laski, spadam spać widzimy się jutro:-D
 
asiowo,dorcia - anonimy też są fajne :-) pewnie będziemy kupować ubranka typowo dla dziewczynki/chłopczyka dopiero na przedświątecznych wyprzedażach :-) ale trudno- im dłużej czekamy tym większą bedziemy miały niespodzianke :-) w sumie co to za niespodzianka.. u mnie cała rodzina już dawno wywróżyła,że bede miała dziewczynke. DOSŁOWNIE WSZYSCY,co do jednej osoby!.. chyba faktycznie brzydko wyglądam i mocno sie roztyłam :zawstydzona/y:
dorcia-moge ci podesłać troche bigosu,bo zostało pół gara,a ja już na niego patrzeć nie moge :-) to moja mamuuuusia taki rewelacyjny robi :-) ja nie umiem-ale się dzielnie uczę zeby mąż,gdy juz bedzie mężem mógł powiedzieć z pobłażliwym uśmiechem na ustach : "Kochanie, jesteś rewelacyjna.. jak ty robisz te pyszności?" :-) w ogóle zaplanowałam,że jak sie dzidzia urodzi,to bedziemy robić ciasteczka, koktajle,deserki razem.. już sie doczekać nie moge :-)
 
Witam porannie , chumorek super , dobrze jest niekiedy sie pokocic , by oczyscic sytuacje.
Co do tesciow to moji sa spoko nbie wtracaja sie bardzo kochaj swoja wnuczke, i jak tylko moga zabieraj ja do siebie zebym odpaczela.Ja tez mowie do nich po imieniu zreszta tez nie slyszalam aby moj M mowil do swojej mamy inaczej niz po imieniu.
Zycze wam kofane milej i spokojnej soboty , jak naj mniej zmartwien duzo radosci i oby was dzieciaczki mocno kopaly.
 
Witam z rana znowu spać nie mogę:-( u mnie zapowiada się jakaś pochmurna sobota

dziewczyny..nawet nie potraficie sobie wyobrazić jak wam zazdroszcze,ze znacie już płeć ;-) moje malenstwo jako jedno z nielicznych pozostało jeszcze anonimowe,hehe;-)
Paula jest nas jeszcze trochę, nie martw się wkrótce i my się dowiemy kogo nosimy pod serduszkiem u mnie jest szansa że lekarz dopiero za 3 tygodnie mi powie bo wtedy mam usg połówkowe:-)
 
Witam w sobotni pochmurny poranek jestem nie wyspana w nocy tak duszno bylo ze szok.Ale zaraz klade sie do meza do lozka bo juz spi jest po nocce.A my czujemy sie dobrze tylko caly czas zastanawiamy sie nad imieniem dla naszej coreczki.
 
cześć babki dzisiaj mam wolne to może uda mi się nadrobić te Wasze wypocinki :-)
gratulacje dla tych co wiedzą cóż tam siedzi ja w poniedziałek się dowiem:tak:
Legnica też pochmurna, ale wolę to niż te upały co były wczoraj okropieństwo:baffled:

co ja mam zrobić na obiad:confused:

idę myśleć:nerd:
 
Witam w sobotę!!! U mnie zapowiada się upał, a ja mam zamiar sprzątać:szok: Przeraża mnie to że we wtorek wracam do pracy brrrr A jak jest u Was pracujecie czy zwolnienia?
 
reklama
cześć babki dzisiaj mam wolne to może uda mi się nadrobić te Wasze wypocinki :-)
gratulacje dla tych co wiedzą cóż tam siedzi ja w poniedziałek się dowiem:tak:
Legnica też pochmurna, ale wolę to niż te upały co były wczoraj okropieństwo:baffled:

co ja mam zrobić na obiad:confused:

idę myśleć:nerd:
nadineczka ja robię kawałki piersi z kurczaka podsmażone i zapiekane z pieczarkami i serem mój mąż bardzo to lubi:-)
 
Do góry