reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dziendoberek sobotnie:-)
ja w pracy. Dzis jakas mega nieprzytomna jestem i spalam cala noc, bo ... nie wypilam na noc kawy ehhhh za to wstalam milion razy siusiu, bo nazarlam sie arbuza przed snem:cool2:
U mnie kolejny dzien upalow. Mam jednak nadzieje, ze nie spuchne tak jak wczoraj, bo to jest cos okropnego:szok:
 
reklama
Witam babeczki...
Ciężka noc za mną;-) za późno położyłam sie spać, i dzidzia dała mi pokaz swoich możliwości:-D:-D a ja sie zawsze rano dziwiłam co mnie tak ten brzuch boli, a tu moja malutka robi w nocy ostra gimnastyke, aż brzuch podskakiwał:tak: byłam mega szczśliwa:tak: teraz rano juz takie lekkie kopniaczki są..
Ale fatalny dzień sie zapowiada, pogoda straszna a do tego grypa mnie chyba dopadła, strasznie gardło mnie boli:-( udanego weekendu życze
 
anulka to wskakuj po koldre i sie wygrzewaj,zeby Cie te choróbsko bardziej nie złamało. nadineczka z tego co mi przychodzi do głowy to tylko: bigos:-D może sie skusisz ? dużo roboty, ale jaki efekt.. :-D
ja non stop chodze z katarem..juz z 2 lub 3 tygodnie :baffled: no ale to alergiczna dolegliwość,więc nic na to poradzić nie mogę :baffled: nawet nie wiem co mnie uczula.
Rano obudziłam się z taką wielgaaachną kulką pod pępkiem :-D dzidzia się pięknie wypchnęła :-D az nie mogłam sie namacać ;-)
a dziś niestety zajmuję się pewną małą,wredną 4-letnią dziewczynką,bo jej niania ma pogrzeb i poprosiła mnie o opieke nad nią :zawstydzona/y: buuuu.. a tak chciałam sie powylegiwać pół soboty przed telewizorem..
Chociaż Wam życze miłego dnia i przemiłych humorków.. bo ja jak popatrze na tą ulewe za oknem to wszystkiego sie odechciewa :baffled::baffled:
 
anulka to wskakuj po koldre i sie wygrzewaj,zeby Cie te choróbsko bardziej nie złamało. nadineczka z tego co mi przychodzi do głowy to tylko: bigos:-D może sie skusisz ? dużo roboty, ale jaki efekt.. :-D
ja non stop chodze z katarem..juz z 2 lub 3 tygodnie :baffled: no ale to alergiczna dolegliwość,więc nic na to poradzić nie mogę :baffled: nawet nie wiem co mnie uczula.
Rano obudziłam się z taką wielgaaachną kulką pod pępkiem :-D dzidzia się pięknie wypchnęła :-D az nie mogłam sie namacać ;-)
a dziś niestety zajmuję się pewną małą,wredną 4-letnią dziewczynką,bo jej niania ma pogrzeb i poprosiła mnie o opieke nad nią :zawstydzona/y: buuuu.. a tak chciałam sie powylegiwać pół soboty przed telewizorem..
Chociaż Wam życze miłego dnia i przemiłych humorków.. bo ja jak popatrze na tą ulewe za oknem to wszystkiego sie odechciewa :baffled::baffled:

przed ciążą dałabym się zarżnąć za bigos:-) a odkąd jestem to mnie tak odrzuciło, że aż mój się dziwi:szok:
moje dzidzi częściej się właśnie tak wypina jak piszesz niż biega :-p
chociaż dzisiaj od rana maraton sobie urządził, break dance stopkami po brzuchu od środka hi hi :-D
 
Paula, przez Ciebie sie totalnie rozmarzylam jak napisalas o ulewie. Wyobrazilam sobie jak bede siedziala w domku pod kocem, na na zewnatrz bedzie lalo ach! juz nie moge sie doczekac. U mnie nadal ponad 30 stopni, takze poczekam sobie jeszcze na spelnienie mojego marzenia:baffled:
 
Witam mamuśki
to ja chętnie ten bigosik dojem, bo go ubóstwiam;)
ja gotować nie umiem zbyt dużo ale za to uwielbiam i teściu jak przyjeżdża na obiad to non stop zachwala więc chyba nie jest tak źle na razie wszyscy żyją:-D
Mój M już w domku, teraz odkurza, ja ogarnę chatkę z grubsza a potem zabiera mnie na zakupy:-D:-D:-D:-D
do zobaczenia później!!!
 
Cześć dziewczyny! Zazwyczaj unikam siedzenia przed kompem w weekend, ale mój M jeszcze śpi i nie chce go budzic sprzątaniem, więc mogę się trochę poobijac na BB ;-) Już chyba przyzwyczailiśmy się do wczesnego wstawania, bo M obudził sięo 3.30 zdziwiony, że budzik nie dzwoni, a on przeciez musi do pracy... najdziwniejsze, że ja też się obudziłam z nim, ale byłam na tyle przytomna, że pamiętałam, że dziś sobota i nie pracujemy :-D:-D:-D
U nas dzisiaj deszczowo, jest szansa, że mieszkanie sie w końcu wywietrzy (mamy wszystkie okna na południowy-zachód).
Do drugiego prenatalnego i zarazem połówkowego jeszcze 3 dni :-):-):-) w poniedizałek o 15:40 może w końcu dowiemy się na 100%, czy mamy mówić do brzuszka Jaś czy Emilka :-)
 
Witam wszystkich w sobotę wy piszecie o sprzątaniu a mnie dziś czeka przeprowadzka...nie dość ze mam jeden dzień wolnego bo muszę jutro szorować do pracy to jeszcze to...och, ale co zrobić jak chce się mieć spokój bez awantur i trzaskania drzwiami przez współlokatorów to trzeba...także postaram się odezwać jak najszybciej bo nawet tam nie będę miała przez chwilkę internetu.
 
WITAM:-)
A u mnie nudy:sorry2:ale za to jutro niedziela a M zawsze mi szykuje jakieś wyjazdy w ten dzien:-pwie że w ciągu tygodnia siedze w domciu to chce mi niedzielke zawsze fajna zapewnić tak więc pojedziemy sobie do szwagierki na kawke:tak:
Mój Alanek takze daje o sobie znać:-)a ja głupia zawsze sie zaczynam śmiać bo to jest takie super uczucie jak tam się przemieszcza co jeszcze mnie dodatkowo łaskocze hehe a jak patrze na brzuchol się ruszający to tylko się cieszyc:-D
 
reklama
Ja też czekam na potwierdzenie płci tylko nie wiem której :-D
ale muszę poczekać do końca września :tak: i oby wtedy było już porządnie widać a moje jak to powiedział ginekolog "niegrzeczne dziecko" wszystko ładnie pokazało :tak:

co do sprzątania to tylko uciekać taki mam bałagan ale najpierw robię obiad a potem się biorę za porządki i pranie :sorry2:
 
Do góry