reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam stycznioweczki

Ja znowu sie melduje i zaraz na zakupy ruszam. Gratuluje dziewczyny synkow i chyba jednej coreczki o ile dobrze sie doczytalam;-)
Asiowo kochana, wspolczuje tych problemow i trzymam kciuki zeby sie szybko skonczyly.

Ja tez mam w pracy nieciekawie, wydaje mi sie ze moja szefowa zaczyn a meczyc moj stan i zastranawiam sie czy nie lepiej isc na zwolnienie niz sie denerwowac, tylko ze moj T nie pracuje wiec czuje sie odpowiedzialana za rodzinke a jednak na zwolnieniu kaski mniej:sorry2:

No a tak wogole to mam rodznke nadal u siebie i ciagle kaska leci:confused: Milego dnia wam zycze stycznioweczki:-)
 
Asiowo 3mam kciuki!! na pewno sie uda!!

My też ostatnio pod kreska,zyjemy od wyplaty do wyplaty, a tyle rzeczy trzeba kupić do malutkiej, mam nadzieje że sprzedamy dzisiaj nasze stare auto, jest jakis potencialny kupiec, moze sie nie rozmysli jak je zobaczy.. ;-)a kasa by sie przydała...
 
My też pod kreską, zastanawiam się, kiedy w końcu się odbijemy... Liczę, że teraz będzie lepiej, bo M dostanie wypłatę z nowej firmy :-)
 
Asiowo trzymam mocno kciuki!!
Dziewczyny a jak u Was z rozstępami ?? ja bronię się jak mogę, rano i wieczorem smaruje sie albo specjalnymi balsamami dla kobiet w ciąży, albo mocno nawilżającymi albo oliwką.
I wczoraj zauważyłam na piersi rozstęp - dł jakieś 0,5 cm, ale już jest.
Strach pomyśleć jak to będzie wyglądało później
ehhhh....
 
Asiowo trzymam mocno kciuki!!
Dziewczyny a jak u Was z rozstępami ?? ja bronię się jak mogę, rano i wieczorem smaruje sie albo specjalnymi balsamami dla kobiet w ciąży, albo mocno nawilżającymi albo oliwką.
I wczoraj zauważyłam na piersi rozstęp - dł jakieś 0,5 cm, ale już jest.
Strach pomyśleć jak to będzie wyglądało później
ehhhh....

U mnie na razie nic :) na początku myślałam, że mi się zrobiły, ale po prostu brzuszek mi się opalił i jak się rozciągał to stara skóra pękała i wyglądało to jak rozstępy. Ale na szczęście okazało się, że jeszcze nie czas na nie :-) smaruję się 2 razy dziennie Fissanem.
 
witam!

Ja leze i odpoczywam jak tylko mogę, jestem dobrej mysli, ze wytrwamy conajmniej do grudnia!!!:tak:dziekuje, jestescie kochane!

Mąż został zaproszony na 3 etap rozmów w 1 firmie... jest szansa!!! Moze w poniedziałek bedzie wszystko jasne:tak:prosze, trzymajcie kciuki... :tak:

I Moze uda sie zamknąc sprawe z byłym pracodawca bez sadu pracy, facet zaczyna mieknac i ponoc wypłaci zaległą kase! Oby... obejdzie sie bez dodatkowych nerwów!

Tfu tfu!! zeby nie zapeszyc ,niech sie uklada jak najlepiej....

Asiowo trzymam mocno kciuki!!
Dziewczyny a jak u Was z rozstępami ?? ja bronię się jak mogę, rano i wieczorem smaruje sie albo specjalnymi balsamami dla kobiet w ciąży, albo mocno nawilżającymi albo oliwką.
I wczoraj zauważyłam na piersi rozstęp - dł jakieś 0,5 cm, ale już jest.
Strach pomyśleć jak to będzie wyglądało później
ehhhh....

Na razie nie mam zadnego,ale smaruje minimum dwa razy dziennie strategiczne miejsca;-)
 
Cześć dziewuszki:)
nie nadrobie, nie mam szans, bo w pracy masakra...Na szczęście wkrótce weekend!!

Co do teściów i teściowych - w sumie fajnie że ich macie, lepszych czy gorszych.... U mojej teściowej (teściu nie żyje) wczoraj zdiagnozowano alzheimera więc za dużo przy dziecku nam nie pomoże ani się wnukiem/wnuczką mocno nie nacieszy :-:)-(


czy wy też czujecie ruchy swoich dzieciaczków tak jakby w środku brzucha mięśnie wam drgały ? chodzi mi o takie .. "tiki" które czasem łapią mięśnie ciała...
Ja dzidziolka tak dziś czuję cały dzień. Ciekawe czy wieczorem kopniakami mnie poczęstuje? Bo zwykle wieczorem kopniaki albo bulgotki mam, a dziś w pracy wyjątkowo często go/ją czuję ;-)
 
czy wy też czujecie ruchy swoich dzieciaczków tak jakby w środku brzucha mięśnie wam drgały ? chodzi mi o takie .. "tiki" które czasem łapią mięśnie ciała...
Ja dzidziolka tak dziś czuję cały dzień. Ciekawe czy wieczorem kopniakami mnie poczęstuje? Bo zwykle wieczorem kopniaki albo bulgotki mam, a dziś w pracy wyjątkowo często go/ją czuję ;-)

o właśnie!! ja też czasami czuję coś takiego i nie jestem pewna, czy to dzidziek :-D
 
reklama
jak dla mnie to na pewno dzidiza :-D:-DBo to nie jest jednokrotne ani stałe, tylko czasem mnie tak "tikuje" przez kilka, kilka naście a jak mam wielkie szczęśćie to nawet kilkadziesiąt minut, potem długoo cisza i znów zaczyna :-D:-DNo i czuje to w różnych miejscach. Wczoraj była dość nisko pod pępkiem z prawej strony, potem czułam z lewej, a dziś czuję dużo wyżej, prawie przy pępku po prawej stronie :tak:

A kiedyś tak wyraźnie i mocno czułam te "uderzanie" że zastanawiałam się czy już worka treningowego ze mnie nie zrobiła:-DBo byłam pod ciągłym atakiem i to wyraźnymi uderzeniami:-DA może nie piąstki, tylko nóżkami jazdę na rowerze ćwiczyła?:confused: ;-):-D
 
Do góry