reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Hej kobitki!

2 dni mnie nie było, a czytania na kilka godzin:-) Mąz się zlitował i zabrał mnie do mojego ukochanego Torunia, co bym sobie znalazła w końcu cos do ubrania na wesele - impreza za tydzień, a ja nic nie mogłam znaleźć dla siebie. No i w końcu uszyłam sobie kieckę i jestem zadowolona, bo wyglądam jak pół słonia, a we wszystkim co mierzyłam wyglądałam jak jeden duży słoń;-)

Widze, że nas coraz więcej - witam nowe stycznióweczki!

Z zaciekawieniem czytałam co tam na waszych wizytach i z USG wyszło i juz normalnie się doczekać nie mogę, bo jutro o 9:30 mam wizytę i czekam jak na szpilkach żeby podglądnąc moją dzidzię:-D Gratuluje wszystkich chłopców i dziewczynek - trzymajcvie za mnie jutro kciuki, żeby moje podejrzenie się sprawdziło, bo inaczej co ja zrobię z tymi sukienkami co kupiłam heheh

Nikki: wszystkiego najlepszego dla Twojego Wikiego!:happy2:, a dla Andzi serdeczne życzenia z okazji rocznicy:happy2:

A co do złego dnia, to ja dziś juz zdąrzyłam się ostro pokłócić i ryczałam, aż mi małe zaczęło kopać i stwierdziłam, że przesadziłam i dzidziuś ma dosyć. Od swojego M usłyszalam dziś m.in., że nic w domu nie robię tylko na poród czekam i siedze na forum - obiady, gotowanie, zmywanie, pranie, prasowanie, sprzątanie - wszystko u nas krasnoludki chyba robią...bo nie wiem któż by inny - mój M raptem odkurza i łazienkę szoruje i teraz myśli, że przejął obowiązki domowe... :baffled:


Aga ty tez sukieneczku kupilas? ja ma usg w srode i tez mam nadzieje ze rozowe bluzeczki i spodniczki sie przydadza.
ale z tymi facetomi to mamy przerabane..moj ostatnio stwierdzil ze nie bedzie myl kabiny prysznicowej w ktorej tylko on sie kąpie bo ja wolę kapiel w wannie a mi jest niewygodnie sie nachylac zeby ja szorowac i to jest jego jedyny obowiazek w domu;-)ale co?on stwierdzil ze nie bedzie jej myl, wiec mu poiwedzialam ze jak nie chce myc to niech sprzataczke zatrudni:-D
 
Witam, ja dopiero teraz chciałabym do Was dołączyć, jestem początkującą stycznióweczką 2010. Dzisiaj przypadkiem natrafiłam na to forum i jest tu u Was tak cieplutko i miło że postanowiłam się dopisać.:-)


ticker.php
Witaj nowa stycznióweczko:tak:

Dziękuję bardzo za życzenia dla mojego Wikiego!!:-D:-D



Dla mnie to nawet połowa mojej pensji nie była, żebym musiała z czegoś rezygnować, ale bardziej wkurzało mnie to, że obca baba w domu siedzi... Zresztą teraz pensję moją odkładam na lokatę dla Wikiego na przyszłość.. A przedszkole chcę prywatne za rok, u nas to koszt ok 850 pln/ m-c, więc niewiele mniej niż opiekunka...:-(
:-D:-D
Nikki, a nie boisz się inwestować gotówki na tak długi okres, to min 15 lat:confused:

Co za PRZEOKROPNY dzień! :wściekła/y::wściekła/y: nie dość że leje od rana, to jeszcze wychodząc po zakupy poślizgnelam sie na schodach i skrecilam noge. :wściekła/y: myślałam że umre z bólu, ale nie wzielam tabletek zadnych. Do szpitala tez nie pojade,bo nie mozna przeswietlenia robic w ciazy,wiec mi nic chirurg narazie nie pomoze :wściekła/y: ależ jestem zła .. sama na siebie chyba :baffled:
Obłóż czymś nogę, altacetem:confused:

Paulinka siedzi cały dzien u tesciów, bo ja nie mam sił sie nia zajac...
Byłam u ginki, dzidzia oczywiscie zakryła nózkami co ma miedzy nimi i nic nie pokazała:zawstydzona/y::-DNogi ma dłuuuugie wiec to pewnie dziołszka!

Poza tym nieciekawie... złe wyniki badan, podejrzenie cukrzycy, zakazenie dróg moczowych, nadżerka i szyjka miekka, skraca sie:zawstydzona/y: litanie lekarstw dostałam, zas kupa kasy, ale trudno. Jak sie bedzie cos dziac to odrazu na izbe przyjec mam jechac:zawstydzona/y:Ból kregosłupa od nerwu, znaczy macica usciska mi jakis nerw, dlatego ruszac sie nie moge:baffled:Na szczescie serduszko bije...
Chciała mnie skierowac na oddział, ale nie mam co z mała zrobic:zawstydzona/y:
Jak się wali to na całego:zawstydzona/y: Mocno ściskam
 
Nikki, a nie boisz się inwestować gotówki na tak długi okres, to min 15 lat:confused:

My mamy całą kasę na lokatach, bo w nieruchomości się nie opłaca, bo teść i teściowa mają 2 mieszkania i dom, wszystko będzie dla nas, bo mąż jedynak, także po co więcej, chyba, że jakaś działka, ale na razie lokaty, bo tym funduszom emerytalnym nie wierzę po prostu...:zawstydzona/y:
 
No to UWAGA:-D Już po połówkowym:tak: Niech się te wasze chłopaki w kolejce ustawiają :-) Najpierw się pokazać nie chciała , ja już załamana a tu nagle jak nogi zaczęła rozkraczać we wszystkie strony:-D to za nic w świecie nie widać bylo żeby coś tam było:-D Ma prawie 16cm bez nóżek i zdrowiutka. Wszystkie wyniki miodzio:tak: Także jestem przeszczęsliwa:tak:
 
ehhh a ja pewnie cala odlozona kase wydam na formalnosci zw. z zalatwianiem mieszkanka i jego remontem..i zbierac trzeba bedzie zaczac od nowa:angry:

Morka no gartuluje zdrowej córci!!!ale ci zazdroszczę ze juz wiesz;-)

ja dziewczynki sie z wami zegnam do nd bo jutro z rana wyjezdzamy na maraton weselny ( jedno wesele w pt a kolejne w sb).
tzrymajcie się i nie dołujcie juz wiecej!!
 
My mamy całą kasę na lokatach, bo w nieruchomości się nie opłaca, bo teść i teściowa mają 2 mieszkania i dom, wszystko będzie dla nas, bo mąż jedynak, także po co więcej, chyba, że jakaś działka, ale na razie lokaty, bo tym funduszom emerytalnym nie wierzę po prostu...:zawstydzona/y:
Te fundusze to szkoda gadać:no: My kupujemy nieruchomości bo to chyba jedyny pewniak:sorry2:
Moi rodzice wpłacili dla mnie pełny wkład na mieszkanie m4 w K-ce na jakaś książeczkę, po 18 latach te pieniądze starczyłyby z ledwością na garaż:wściekła/y:
Morka gratuluję córuni
 
Ostatnia edycja:
No to UWAGA:-D Już po połówkowym:tak: Niech się te wasze chłopaki w kolejce ustawiają :-) Najpierw się pokazać nie chciała , ja już załamana a tu nagle jak nogi zaczęła rozkraczać we wszystkie strony:-D to za nic w świecie nie widać bylo żeby coś tam było:-D Ma prawie 16cm bez nóżek i zdrowiutka. Wszystkie wyniki miodzio:tak: Także jestem przeszczęsliwa:tak:


No to mój synuś pierwszy staje w kolejce no i oczywiście gratulację!
 
reklama
Do góry