reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam wsyskie z rana :-)
Ja jużw pracy, ale dziś padam. Mały chyba sobie cośtrenował w nicy, bo spać nie mogłam :-p Zasnęłam chyba po 4:baffled: A po 7 pobódka :baffled: I synek teraz też się wierci i wierci, nie wiem kiedy on śpi:-):-):-):-):-)
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
A ja mam plany po obiadku isć z synkiem do szczeniaczków się pobawić bo są tu ostatnie chwile(zamierzamy je sprzedać a jak sie nie uda to porozdawać)co niech synek się nimi nacieszy:tak:tak super wygada jak biegają sobie po podwórku:-)
Wyspana jestem co humorek też nie jest zły;-)
Kciukaski za dzisiejszą wizyte:tak:
DORMARK zdrówka dla córci oby to było tylko to że coś może zjadła:tak:
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Już czasami mam dość tych problemów, które się nawarstwiają. Staram się myśleć pozytywnie, ale przychodzą takie dni, że człowiek ma ochotę wbić zęby w ścianę.
 
Pasibrzuch ,każda z nas ma takie dni,głowa do góry i banan na twarz wystąp:-D
Mój mąż mnie dzisiaj zaskoczył:tak:przed pracą zrobił zakupy na śniadanko dla mnie i synusia:tak:co nigdy mu się nie zdażało wcześniej:-D
 
witam was moje kochane ciążwróweczki

a ja od rana mam super humorek bo sie wlasnie dowiedzialam ze kolejna kolezanka jestw ciazy..i tak zarazilam juz 3;)kazda ma kolejno termin na luty, marzec i kwiecien;-)
dziewczyny jak macie chodzic do pracy i sie stresowac to skzoda waszych nerwów szczegolnie ze teraz musmy sie troszczyc nie tylko o siebie.ja juz tez doszla do tego wniosku i siedze na L4;-)
 
Witam dziewczynki:-)
Gratulacje dla wszystkich które po znały płeć!!!Widze ze wiekszosc chlopakow teraz..ja jeszcze półtora tyg i tez sie dowiem:tak:
Coś dzisiaj goraco i jakos mi niedobrze od rana..Pozniej sie odezwe.
Miłego dnia zycze:tak:
 
Mój mąż mnie dzisiaj zaskoczył:tak:przed pracą zrobił zakupy na śniadanko dla mnie i synusia:tak:co nigdy mu się nie zdażało wcześniej:-D


u mnie to codzienność bo M robi u nas zakupy ja jedyne jak jedziemy np.do Auchanu to robimy razem a tak to nie:-)a dlaczego bo ja jestem ze synkiem w domu a M i tak wstaje rano do pracy co odrazu do sklepu skoczy no a na miasto wsiada w auto i porobi odrazu zakupy a ja niemusze sie tagrać wózkiem z tym wszystkim bo wiadomo cięzko tak jest:tak:
 
Witam Dziewczyny!!

Pasibrzuch, jak po macierzyńskim i tak nie chcesz tam pracować, to idź na L4 od razu, po co się męczyć, po macierzyńskim kasy już nie ma, chyba, że dochód na członka rodziny jest poniżej ok 500 zł, wtedy na dziecko jest ok 400 co miesiąc... Teraz możesz z pensji odkładać, póki dziecka nie ma, żeby na wyprawkę było no i coś na czarną godzinę... A może rodzina Ci pomoże?

A my teraz jedziemy na zakupy, bo mój synuś kończy dziś 2 latka i jedziemy po prezent!!!
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam Was dziewczyny za moje dzisiejsze marudzenie, ale nie wiem już co robić. Wróciłam do pracy tylko dlatego, że w grudniu kończy mi się umowa i chciałabym, żeby mi ją przedłużyli (planowałam, że jeśli nie zajdę w ciążę to zmieniam pracę). Ale nie daję już tu rady, zresztą i tak po macierzyńskim nie zamierzam wracać do firmy, tylko chcę znaleźć nową pracę, a tu dać wypowiedzenie. Chciałabym iść już jak najszybciej na L4, ale wtedy boję się, że przedłużą mi umowę tylko do dnia porodu i potem co? Czy są jakieś zasiłki? Bo jestem już w stanie przeżyć za mniejszą kasę, byle nie denerwować się :-(


Pasibrzuch ja jak poszlam do kadr to sie dowiedzialam ze bez wgledu na to czy bede na L4 czy nie, to i tak umowa mi sie przedluza tylko do dnia porodu.Fajnie nie? Potem jest sie osobą bezrobotna z prawem do zasilku macierzynskiego i zus wtedy wyplaca zasilek, ale nie wiem dokladnie jakiej wysokosci, to chyba zalezy od zarobków uzyskanych wczesniej.Nawet nie wiem gdzie sie mozna dowiedziec jaka jest stawka, ale podobno od najnizszej krajowej dostaje sie 850 zl na macierzynskim tak gdzies wyczytalam.
No wiec dla mnie nie bylo duzego wyboru jak pujscie na L4, tymbardziej ze w pracy nie mam zdrowych warunkow pracy(laboratorium jak za krola swieczka) wiec za bardzo bym sie nie przydala, tylko do papierkowej roboty co najwyzej, ale i tak by psioczyly ze wiekszosci obowiazkoDorciaa w wykonywac nie moge i byloby gorzej niz jak jestem na L4.Cuz zadne wyjscie nie jest dobre:( Mi umowa wygasalaby z 31 paz. ale z automatu oczywiscie do dnia porodu.


Dorciaa jakas Ty pracowita! Ja dopiero po sniadanku i wyszlam z psem, a tu zaraz 11, dopiero sie biore za odkurzanie:)

Pasibrzuszku, nie wolno ci się denerwować!Głowa do góry wszystko się ułoży, zobaczysz, umowę muszą Ci przedłużyć do porodu, tego Ci nie odbiorą, a skoro i tak chcesz zmienić pracę to może pogadaj z szefostwem jak to będzie z Twoją umową, przynajmniej będziesz wiedzieć co cię czeka, a co do zasiłków to nie jest za kolorowo, to chyba mniej 500zł:-(
w każdym razie życzę ci powodzenia i trzymam kciuki, a ja skikam się pomalować i ubrać bo o 10 mam radę, większego marnotrastwa niż takie rady jeszcze nie spotkałam:-D

No tak wspolczuje rady , moja siostra tez ma takie bo , pracuje w przedszkolu wiec podlega pod karte nauczyciela.


Beti 81 ja tez mam 2 kolezanki zaciązałe, jedna ma termin na 8 marca, kolejna na 15 marca, a zona mojego brata ciotecznego na 22marca, wiec ja je troszke wyprzedzilam:)

Kacha Wawa i jak zdrowie?
Przepraszam ze znowu post pod postem, jakos myslalam ze ktos cos naskrobie w miedzyczasie:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry