reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam Mamusie!
Byłam dzisiaj na usg genetycznym i okazało się że będzie SYNUŚ:-)
chociaż pierwsze ale mało potwierdzone usg było że dziewczynka tylko to był jakiś 16 tydz,a teraz to juz chyba na 100% SYNUŚ bo nawet zdjęcie siusiaczka dostaliśmy.Narzeczony mój sie ucieszył jak dziecko bo wiadomo że większość mężczyzn woli chłopców,a on miał perspektywe córki chociaż nie narzekał ale teraz to szaleje.:-DJa też sie bardzo cieszę tylko miała być Zuzia a teraz to nie wiem jakie imię.
Ale tak ogólnie z tego co obserwuję to u nas tu na forum większość chłopców prawda?
Gratuluję synusia, u mnie też na 90% synuś w czwartek za tydzień się dowiem mam nadzieję;-)
 
reklama
Witam Mamusie!
Byłam dzisiaj na usg genetycznym i okazało się że będzie SYNUŚ:-)
chociaż pierwsze ale mało potwierdzone usg było że dziewczynka tylko to był jakiś 16 tydz,a teraz to juz chyba na 100% SYNUŚ bo nawet zdjęcie siusiaczka dostaliśmy.Narzeczony mój sie ucieszył jak dziecko bo wiadomo że większość mężczyzn woli chłopców,a on miał perspektywe córki chociaż nie narzekał ale teraz to szaleje.:-DJa też sie bardzo cieszę tylko miała być Zuzia a teraz to nie wiem jakie imię.
Ale tak ogólnie z tego co obserwuję to u nas tu na forum większość chłopców prawda?
Gratuluję :-):-):-):-)

Cześć ciężarówy:-)
Właśnie się dowiedziałam, że będzie synuś:tak:hurraa
Poza tym to na wadze 0,5 kg na minusie:szok:szok ale waga i wielkość dziecka prawidłowa więc się nie martwię. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki:-)
Gratuluję :-):-):-):-)
chyba będziemy mieli przewagę synków ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny!Gratuluję synków i przeganiam myśli o świńskiej grypie :angry:
Ja mam dzisiaj totalny spadek emocjonalny i fizyczny. W tramwaju zasnęłam, gdybym mogła, to teraz na klawiaturze bym spała... No i podejście do pracy coraz gorsze, przez 2,5 miesiąca mojej nieobecności strasznie dużo się namieszało, zostały popodejmowane jakieś durne i bezpodstawne decyzje, mimo że wcześniejsze ustalenia z prezesem były inne... szkoda gadać. Ale w sumie jestem chora, jak mam tu siedziwć. Byle do listopada, L4 i adios :-D
 
Witam wszystkie mamusie i gratuluję synków:-)

Cześć dziewczyny!Gratuluję synków i przeganiam myśli o świńskiej grypie :angry:
Ja mam dzisiaj totalny spadek emocjonalny i fizyczny. W tramwaju zasnęłam, gdybym mogła, to teraz na klawiaturze bym spała... No i podejście do pracy coraz gorsze, przez 2,5 miesiąca mojej nieobecności strasznie dużo się namieszało, zostały popodejmowane jakieś durne i bezpodstawne decyzje, mimo że wcześniejsze ustalenia z prezesem były inne... szkoda gadać. Ale w sumie jestem chora, jak mam tu siedziwć. Byle do listopada, L4 i adios :-D
Rozumiem Cię bo tez nie mam ochoty iść do pracy ja nie byłam jeszcze na L4 i chciałabym popracować do końca października ale to jeszcze 2 miesiące:-( jakoś straciłam zapał do pracy zwłaszcza że teraz trudny okres przede mną w pracy bo mam same kontrole i sprawozdania
 
Witam porannie , u mnie samopoczucie dobre teraz pije kawke i zastanawiam , sie czy isc z niunia do lekarza po czopku przespala cala noc i nic ja juz nie boli , wiec czekam moze poprostu co zjadla i brzuch ja bolal , jesli zauwarze , ze lapie sie za brzuchj to jade do lekarza.Zycze wam milego dnia .
Co do pracy to ja jestem pania sytuacji mam wlasny zaklad kosmetyczny wiec urzadzam sobie plan dnia tak jak mi pasuja , chociaz zdarzylo mi sie pare term na ktore nie mialam ochoty jecha a musialam.
 
reklama
Mój nastrój dzisiejszy to wstać i wyjść z firmy. Bo już mnie trafia, kiedy okazuje się, że księgowa i kadrowa podejmują decyzje w sprawie marketingu i spraw, za które ja odpowiadam! I ja się będę za nie tłumaczyła, a one mi mówią, że IM się coś nie podobało i ONE podjęły decyzję! A mój prezes na to, że on jest "confused" i on nic nie wie...Grrr jestem zła! :angry: Sorka, musiałam się wyżalić :-(
 
Do góry