reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam z rana! siedzę teraz w pracy i mnie roznosi. o 18:30 ide do gina na USG - niby sie nie denerwuję, ale już chciałabym wiedzieć kto mieszka w moim brzuszku...
 
Cześć kochane,
w końcu udało mi się wcześniej wstać!:-D Mam już cały dół domu odkurzony i podłogi umyte, pies wyprowadzony, a teraz suszę głowę:-Di wcinam śniadanko:-D
a wczoraj po 22 już w łóżku moja dzidzia kopnęła mnie poraz pierwszy tak że aż pod ręką poczułam, taki prawdziwy kopniaczek a raczej cała seria bo jakieś 5 razy :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Karoli Nadineczka trzymam kciuki za jajeczka!;)
gratuluję poznania płci i udanych wizyt!
Pasibrzuch wytrzymaj, musimy dać radę dla dzidzi, ja startuję we wtorek w domu z lekcjami, a od środy w szkole i ojoj będzie się działo;)
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam Was dziewczyny za moje dzisiejsze marudzenie, ale nie wiem już co robić. Wróciłam do pracy tylko dlatego, że w grudniu kończy mi się umowa i chciałabym, żeby mi ją przedłużyli (planowałam, że jeśli nie zajdę w ciążę to zmieniam pracę). Ale nie daję już tu rady, zresztą i tak po macierzyńskim nie zamierzam wracać do firmy, tylko chcę znaleźć nową pracę, a tu dać wypowiedzenie. Chciałabym iść już jak najszybciej na L4, ale wtedy boję się, że przedłużą mi umowę tylko do dnia porodu i potem co? Czy są jakieś zasiłki? Bo jestem już w stanie przeżyć za mniejszą kasę, byle nie denerwować się :-(
 
Pasibrzuszku, nie wolno ci się denerwować!Głowa do góry wszystko się ułoży, zobaczysz, umowę muszą Ci przedłużyć do porodu, tego Ci nie odbiorą, a skoro i tak chcesz zmienić pracę to może pogadaj z szefostwem jak to będzie z Twoją umową, przynajmniej będziesz wiedzieć co cię czeka, a co do zasiłków to nie jest za kolorowo, to chyba mniej 500zł:-(
w każdym razie życzę ci powodzenia i trzymam kciuki, a ja skikam się pomalować i ubrać bo o 10 mam radę, większego marnotrastwa niż takie rady jeszcze nie spotkałam:-D
 
Witam porannie :-)
Dorciaa - rady pedagogiczne to nauczycielski wytwór wyłącznie. Jeśli nie lubisz słuchać wywodów dyrekcji to usiądż kolo kolezanki, pogadacie jak po wakacjach (ale cichutko :-D) albo weź dobrą gazetę i poczytaj :-D:-D Ja mam radę dopiero w poniedziałek.
Pasibrzuch - nerwy są niewskazane, nie wiem czy jest sens się męczyć, idź na l4 a potem oni tę umowę przedłużyć muszą.

Wszytskim mamom miłego dnia życzę ;-)
 
Przepraszam Was dziewczyny za moje dzisiejsze marudzenie, ale nie wiem już co robić. Wróciłam do pracy tylko dlatego, że w grudniu kończy mi się umowa i chciałabym, żeby mi ją przedłużyli (planowałam, że jeśli nie zajdę w ciążę to zmieniam pracę). Ale nie daję już tu rady, zresztą i tak po macierzyńskim nie zamierzam wracać do firmy, tylko chcę znaleźć nową pracę, a tu dać wypowiedzenie. Chciałabym iść już jak najszybciej na L4, ale wtedy boję się, że przedłużą mi umowę tylko do dnia porodu i potem co? Czy są jakieś zasiłki? Bo jestem już w stanie przeżyć za mniejszą kasę, byle nie denerwować się :-(
pasibrzuch jesli nie zamierzasz wracac do dej firmy po urlopie macierzynskim to smiało mozesz isc na l4,umowe musza przedłuzyc do dnia porodu ,a wtedy macierzynski to juz chyba zus płaci,a potem to raczej zasiłek dla bezrobotnych:tak:jestem w podobnej sytuacji z tym ,ze umowe mam do listopada i raczej tylko do dnia porodu mi przedłuzą,a pózniej macierzynski tez chyba zus bedzie płacił:tak:
 
reklama
Przepraszam Was dziewczyny za moje dzisiejsze marudzenie, ale nie wiem już co robić. Wróciłam do pracy tylko dlatego, że w grudniu kończy mi się umowa i chciałabym, żeby mi ją przedłużyli (planowałam, że jeśli nie zajdę w ciążę to zmieniam pracę). Ale nie daję już tu rady, zresztą i tak po macierzyńskim nie zamierzam wracać do firmy, tylko chcę znaleźć nową pracę, a tu dać wypowiedzenie. Chciałabym iść już jak najszybciej na L4, ale wtedy boję się, że przedłużą mi umowę tylko do dnia porodu i potem co? Czy są jakieś zasiłki? Bo jestem już w stanie przeżyć za mniejszą kasę, byle nie denerwować się :-(

Pasibrzuch z tego co wiem nawet jak przedłużą Ci umowę tylko do porodu to i tak należy Ci sie zasiłek macierzyński z Zusu z tym że później wychowawczy już nie ten tylko jak ci przedłużą umowę na czas i wychowawczego

możesz się wypytać o wszystko na tym forum bo ja w trakcie wychowawczego ostatnie 2 tygodnie poszłam pracować do nowej firmy i szłam od razu na L4 bo byłam w ciąży wiec w nowej firmie nie przepracowałam ani jednego dnia a tam mi to ładnie wytłumaczyli co mam zrobić by wszystko wyszło na moją korzyść :tak:
§ Prawo pracy - Forum Prawne

Witam dziewczyny:-)
 
Do góry