reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

zAgatko, co kalkulator to trochę inaczej liczy... Ale niektóre są dziwne..

Ja w czwartek się wybieram, dostałam skierowanie na gr. krwi z Rh, HBS, WR, morfologię, mocz, poziom glukozy białka, kreatyniny i elektrolity.

Ale karty ciąży nie mam.... Mam nadzieję, że w piątek na wizycie już będę miała założoną.
 
reklama
Kurczę ja tez nie mam karty, a już byłam na 2 wizytach:eek:
08.06 się będę dopominać, może celowo nie zakładała mi przed dostarczeniem wyników badań?
 
Ostatnia edycja:
Mi też synuś wychodzi, zresztą takie mam wewnętrzne przeczucie i tak bym chciała (bo ja tak w ogóle to chcę mieć trzech synów;-)), ale mój Tomek cały czas gada o dziewczynce. Zresztą mało istotne, ważne, żeby tym razem chromosomy nie ześwirowały i żeby znowu nie przyplątał się o jeden za dużo :tak:
Czytałam dziewczyny, że pisałyście o usg genetycznym, w trakcie takiego usg koniecznie zapytajcie się o przepływy krwii, to bardzo istotne, a często lekarze to pomijają! Niestety w 80% przypadków jeśli jest odwrócenie fali A to oznacza zespół Downa, inną wadę genetyczną, bądź wadę serca. Sama przezierność karku jest mało wiarygodnym wskaźnikiem. U mojego Młodego przezierność karku była ogromna, bo aż 6 mm, odwrócone przepływy krwi i sprawdziło się przypuszczenie lekarzy, że dziecko będzie miało ZD, na szczęście nie sprawdziło się ich krakanie, że Młody nie wytrzyma do końca ciąży i obumrze. Dalsza diagnostyka prenatalna dla mnie była bez znaczenia, bo bałam się poronienia po amniopunkcji, a wiedziałam, że i tak na przerwanie ciąży w życiu bym się nie zdobyła. W końcu to moje dziecko jakieby nie było :tak:

Elfa tak strasznie mi przykro :-(
Jak czytam takie smutne wieści to od razu zastanawiam się czy z moją kruszynką wszystko jest w porządku, z jednej strony już bym chciała usg, a z drugiej strony boję się, że mogę usłyszeć, że coś jest nie tak :-(
 
Elfa - strasznie mi cię szkoda - bądź dzielna!

Co do płci to ja mam przeczucie na dziewczynkę, a z tych kalendarzy to mi nie wyjdzie, bo ja nie wiem kiedy był dzień owulacji. W teorii to moja dzidzia powinna być na 28 grudnia, bo ostatni @ był 21.03, ale na pierwszym USG wyszło, że jest mlodsza o 10 dni od tego co powinno być, więc mi przesunęli termin na 7 stycznia. Przy nieregularnych okresach podobno tak się zdarza. Więc ja sama już nie wiem kiedy była owulacja;)

Któraś z was pytała czy w 6 tygodniu będzie coś widać na USG. Nasza dzidzia miała 6 tygodni i 3 dni i widzieliśmy piękne serduszko jak bije, no i kształt fasolki:) Cudowne! Teraz czekamy na kolejne, to będzie USG genetyczne 19 czerwca - będzie widać już jakieś kształty pewnie:) A dziś mam równiutko 9 tydzień!
 
Chłopiec czy Dziewczynka??;-);-)

*-spam-*

Mi synuś wychodzi:-)


hmm... mi dziewczynka - i tak czuję.....:-)
choć w chwili obecnej jakoś nie myślę o płci dziecka tylko byle wytrwać do 12 tygodnia....


moje maleństwo ma 6 tygodni 3 dni - wg moich obliczeń gin pomyliła się o 2 dni.....:)
termin 20 stycznia.....całą zimę z brzusiem.... i Tomka kurtki będę nosić hihi :)
karty jeszcze też nie mam ale skierowanie na badania....
w przyszłym tygodniu pójdę, kolejna wizyta u gin za 3 tyg :)

miłego dnia mamuśki:)
 
cześć dziewczyny
ja jestem przerażona.. znów odrobinę plamię.. chyba wczoraj za dużo chodziłam.. dziś nie ruszę się z łózka, tylko na wizytę u gina wstanę! Bardzo się boję...

z kalkulatora wychodzi mi dziewczynka :tak:i dokładnie tak czuję :tak:
 
Hejka
elfa trzymaj się kochana.
a dzisiaj jestem przymulona bo pogoda do d... tylko pada i wieje a mi się nawet z łóżka wstać nie chciało
015.gif

Mam nadzieję że będzie od jutra lepiej bo normalnie zasypiam na tym krześle.
I mi wyszła dziewczynka i tak bardziej ku temu się skłaniam.
 
reklama
patlesnand - wiesz że jesteśmy prawie sąsiadkami? ;-)u nas właśnie przestało padać :tak:
 
Do góry