reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Kubiaczka;3718241]
Termin porodu - Wiek dziecka - Ciąża - Dziecko - moim zdaniem to bardzo dobry kalkulator który podaje wiele rzeczy z dobra dokładnością. Dla mnie długość ciąży: 6 tygodni i 2 dni. Wiek dziecka: 4 tygodnie i 2 dni

Witam Cie bardzo serdecznie skorzystałam z tego kalkulatorka i mamy w tym samym wieku dzidzie :):) Długość ciązy ta sama i wiek dziecka sie zgadza. :):) Pozdawiam
 
Mi w pierwszej ciąży wychodziła dziewczynka, a urodził się chłopczyk, także traktujcie to z przymrużeniem oka, tak jak wróżby z kształtu brzucha...:tak::tak::tak:


Gosiak23, dzięki za rady, no muszę coś pokombinować, łóżeczka na razie nie zmieniam, bo Wiki świetnie się czuje w tym ze szczebelkami, a w normalnym to chyba by nie chciał spać i przychodziłby do nas...:-(
 
WITAM KOBITKI:-)


Cześć Dziewczyny!

Ja też jestem styczniówką 2010! Termin mam na 6 stycznia - chociaż boję się, że dzidzia będzie chciała opuścić pielesze w Sylwestra. :szok: Cieszę się, że trafiłam na tę stronkę. Jeszcze jakiś czas temu nikogo nie było (szukałam), a tu taki wysyp. Razem jest raźniej.:-)

To moja druga ciąża, więc wiem, czego się spodziewać. Jednak teraz jest jakby spokojniej. Nudności miałam tylko przez dwa tygodnie, czasami robi mi się tylko słabo. Poza tym względny spokój a to 10 tydzień. A jak jest u Was? Jak się czujecie? Czy brzuszki Wam się powiększają?


witaj:-)gratulacje:-)



Dziewczyny
Pakuje sie do szpitala :((
Wpadłam tylko powiedziec, ze u mnie beznadzieja, serduszko nie bije, martwy płod i musze jechac na zabieg, trzymajcie sie ciepło

najgorzej było powiedziec bliskim co sie stało...


kochana tak mi przykro:-:)-:)-(


.

Dziewczyny, macie już karty ciąży założone, a badania jakieś robicie??


nie mam teraz mi załorzy najpierw badania zrobic mam a potem do niego i założy mi:tak:
 
Co do płci to ja mam przeczucie na dziewczynkę, a z tych kalendarzy to mi nie wyjdzie, bo ja nie wiem kiedy był dzień owulacji.
agaagsm na tej stronie po prawej stronie masz link kalkulator ciąży tam ci sam wyliczy szacunkowy dzień owulacji;-);-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zresztą mało istotne, ważne, żeby tym razem chromosomy nie ześwirowały i żeby znowu nie przyplątał się o jeden za dużo :tak:
Czytałam dziewczyny, że pisałyście o usg genetycznym, w trakcie takiego usg koniecznie zapytajcie się o przepływy krwii, to bardzo istotne, a często lekarze to pomijają! Niestety w 80% przypadków jeśli jest odwrócenie fali A to oznacza zespół Downa, inną wadę genetyczną, bądź wadę serca. Sama przezierność karku jest mało wiarygodnym wskaźnikiem. U mojego Młodego przezierność karku była ogromna, bo aż 6 mm, odwrócone przepływy krwi i sprawdziło się przypuszczenie lekarzy, że dziecko będzie miało ZD, na szczęście nie sprawdziło się ich krakanie, że Młody nie wytrzyma do końca ciąży i obumrze. Dalsza diagnostyka prenatalna dla mnie była bez znaczenia, bo bałam się poronienia po amniopunkcji, a wiedziałam, że i tak na przerwanie ciąży w życiu bym się nie zdobyła. W końcu to moje dziecko jakieby nie było :tak:

Bardzo cenne informacje, bo ja koniecznie będę miała takie badania z powodu wady u pierwszego dziecka co prawda nie genetycznej(wada wrodzona) ale wskazania do amniopunkcji i skierowanie mam- zdecydowałam nie robić, w zamian zrobię genetyczne usg. Więc jeśli macie dziewczynki jeszcze jakieś wskazówki i doświadczenia chętnie poczytam:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry