reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Hej kobiety-ja po wizycie jestem padnięta totalnie:tak:Pojechałam zajac kolejke po 11 ,a do gabinetu weszłam po 17-obłęd.Z dzidziolkiem wszystko ok ma około 20 centymetrów:-Dserduszko pieknie bije:-):-):-)za dwa tygodnie połówkowe 3.09:tak:szyjka zamknieta ,lekarz pozwolił mi juz troche sie ruszac:tak:ale nie wolno mi za długo siedziec(jak dobrze ze mam laptopa)troche go niepokoją te moje zasłabnięcia:tak:mam brac luteine 2razy 2,a duphaston jakby cos było nie tak:tak:jaka wy macie dluga szyjke macicy?
od poczatku przytyłam juz 4,5 kg ,az strach co bedzie dalej



no to super:-)oby tak dalej a waga eee tam zgubi sie ;-)


Ach kobitki jak miło dzidziuś kopie wierci się normalnie brzusio cały chodzi :-Da najlepsze jak kopnie hehe nieźle to czuć i brzusio się podnosi "szykuje się piłkarz":-Dwiecie ja tak wogóle powiem że już teraz regularnie czuje tzn.w nocy na dniu i tak już normalnie kopniaczki oby tak dalej żeby mi czasem postoju nie zrobił bo wtedy będe się niepokoić:eek::rofl2:
 
Teraz już biorę Isoptin 40, bo miałam tachykardię, a wiem, że isoptin łączy się z fenoterolem, aby łagodzić jego skutki uboczne, ale ja biorę sam isoptin.
Myli mi się ten komplet fenoterol +isoptin , wystraszyłam się, że masz jakieś skurcze już.
Po dłuższym zastanowieniu jednak faktycznie przyznaje racje, że może być związek z rozwarciem. Ja miałam SN ale ile cyrków było to nawet wspominać mi się nie chce.
Ja tak jak ty będę miec CC - więc narazie ten problem mamy z głowy - mam nadzieję ;-)

Wszystkim Wam życze kolorowych snów :-)
 
Ja też chyba pójde spać bo tak czekam i czekam na M ale się chyba nie doczekam:sorry:no tak dopiero jechał z tymi schodami po południu co się nie wyrobi tak szybko i pewnie jeszcze jutro pojedzie:sorry:
 
Witajcie :-) Ale naskrobane:-) Mnie zmartwienie łapie:-( Dzidzia się nie odzywa. Już się zastanawiam czy ja faktycznie te kopniaczki czułam:-( skoro teraz nic nie czuję. Myślałam że to już będzie cały czas. Bulgocze w brzuszku, ale tylko troszkę:-( i nie wiem czy zmieniła miejsce czy coś jest nie tak.

Nie martw sie,a powiedz czy u Ciebie tez sa upaly?Bo ja dzis pytalam na wizycie mojej ginki czy moze to miec wplyw,bo zaobserwowalam,ze jak chlodniej to maly szaleje w ciagu dnia a jak takie upaly jak np. dzis to dopiero przed chwila mamusi kopa zapodal:-)I lekarka powiedziala,ze jak najbardziej...
No a ja jestem już po wizycie i jestem totalnie rozczarowana. Nie dość,że czekałam w kolejce ponad 1,5h, to pani doktor zbadała mnie, powiedziala ze "szyjka okej", że bakterii nie mam zadnych w moczu, że morfologia mi sie popsula i zelazo spadło (ach ten cudowny Feminatal... ) i przepisała mi jakies tabletki,nie mówiąc nawet na co one są. Kiedy zapytałam czy nie bedzie badać Maleństwa,to powiedziała: "za duzo dzis pacjentek,uwazam ze nie ma takiej potrzeby". A jak zobaczyła,że mam łzy w oczach to chyba na pocieszenie wyciagnela detektor i sprawdzila czy tętno dzidzi słychac. No i było słychac na szczescie- wiec tylko tyle wiem o malenstwie po dzisiejszej wizycie :-:)-:)baffled: W dodatku zgubiła gdzies moje wyniki z laboratorium na grupe krwi i latała w panice, szukając ich,zamiast się mną zająć porządnie. Polowkowe mam 21 wrzesnia dopiero bo wczesniej szanowna pani nie miala miejsc,by mnie umowic.. a nie mowilam,ze ostatnia się płci dowiem? ;-)

Zmienilabym takiego lekarza.....

Morka nic się nie martw :-) Moja też wielce nie kopie - choć ją czuje jak bryka a właśnie słyszałam cudnie serduszko ;-)
Kobiety wróciłam na skrzydłach, wszystko ok. Badanie "dowcipne" jak myslałam, potem posłuchaliśmy serduszka. Gin zmierzył mi cisnienie, pogadaliśmy o magnezie o mojej pracy, o przyszłych badaniach (planuje morfologię za miesiąc) i całą w skowronkach wróciłam właśnie do domu.
M przyleciał - i co.. i co... ihhiih, myślał, że się dowiem na 100% czy czy w brzuszku siedzi Maksio czy Kaja :-D sierota nie wiedział, że ja dzis USG w planie nie mam. Umówilismy na 17 września połówkowe.
Idę na lody, wstąpiłam po drodze zakupić pyszne na tę okazje :-)
Super wiesci:-)

Cześć brzuchatki,
ale się burzliwie zrobiło, że hoho!
wiem o grupie od jakiegoś czasu i rzeczywiście troszkę mi się zrobiło przykro ale żyję dalej:-D nie ma się co martwić mamuśki!:-D
tak mnie dzisiaj po chałupie nosiło że umyłam 2 okna ale takie malusie dachowe i poszalałam z lustrami łącznie8m kwadratowych ale bardzo powoli:-D i aż przyjemniej teraz:happy:
mężuś zabrał mnie na mini zakupki i kupił mi "m jak mama" i "twoje 9miesiecy" i mam teraz mega radochę:-D:-D:-D:-D
pies przeżył szczepienie:-D ja też:-D:-D
aaa i kupiliśmy dużo kuponów na multi multi bo ostatnio wygrałam aż 2 złote:cool: i mój M się cieszy bo czuje że wygra, to dziewczyny, trzymać kciuki o 22.00:-D:-D:-D:-D
zabieram się teraz do gazetek buziole i do juterka

I co????Wygraliscie???:-)

Hej kobiety-ja po wizycie jestem padnięta totalnie:tak:Pojechałam zajac kolejke po 11 ,a do gabinetu weszłam po 17-obłęd.Z dzidziolkiem wszystko ok ma około 20 centymetrów:-Dserduszko pieknie bije:-):-):-)za dwa tygodnie połówkowe 3.09:tak:szyjka zamknieta ,lekarz pozwolił mi juz troche sie ruszac:tak:ale nie wolno mi za długo siedziec(jak dobrze ze mam laptopa)troche go niepokoją te moje zasłabnięcia:tak:mam brac luteine 2razy 2,a duphaston jakby cos było nie tak:tak:jaka wy macie dluga szyjke macicy?
od poczatku przytyłam juz 4,5 kg ,az strach co bedzie dalej

Ja przytylam tyle co Ty a czuje sie jakbym tone wazyla....
A szyjka dzis zmierzona miala 40mm...:-)
 
Dzisiaj o 6:30 moje modly zostaly wysluchane i zaczelo padac....Ale juz po deszczu....Mam nadzieje,ze moze jednak dzis bedzie chlodniej....


Ooooo:-)Czyzbym byla pierwsza??To ja zaparzam kawke i herbatke i czekam na Was;-)
 
Witajcie,

U mnie na 90% chłopak ;-)

I mnie dopadły pierwsze ciążowe problemy:
Na przedwczorajszym USG (19 tydzień i 3 dni wg OM, wg USG 20 tydz i 3 dni) okazało się, że:
- moja szyjka macicy jest skrócona - 30 mm.Nie wiem czy to dużo czy to mało?
- Łożysko - przodowanie brzeżne, ściana boczna lewa w 0 stopniu dojrzałości wg
Granumma.
Pozostałe rzeczy były oki - ilośc płynu.

Nie muszę chyba Wam mówić jak sie czuje od 2 dni. Ciągle o tym myślę i ciągle się martwię.:-(

Pozdrawiam Was
 
reklama
Witam Dziewczynki:-))

Zycze Wam milego piatku:rofl2: ja sie zaraz zbieram i jedziemy do Rzymu:tak::rofl2:
jak sie ciesze:tak:


Dzisiaj o 6:30 moje modly zostaly wysluchane i zaczelo padac....Ale juz po deszczu....Mam nadzieje,ze moze jednak dzis bedzie chlodniej....


Ooooo:-)Czyzbym byla pierwsza??To ja zaparzam kawke i herbatke i czekam na Was;-)

Agbar zazdroszcze Ci tego deszczu. U mnie oczywiscie juz skwar. Znowu wypocilam litry podczas nocy:crazy:
 
Do góry