reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

bardzo mi przykro :-( zawsze możesz podjechać do szpitala na izbę przyjęć na bete mi w 1 ciązy nawet o 1:00 w nocy robili czekałam do 3:00 za wynikiem

Kurcze, zazdroszczę takiej opieki medycznej. U nas w szpitalu nie robią badań ot tak, po prostu. Z czymkolwiek się nie przyjdzie od razu każą się przyjmować na oddział, żeby wyciągnąć jak najwięcej kasy...
 
reklama
a wiec jestem po 1 wizycie....:):) kolejna za 3 tygodnie.....
z wrażenia nie mogę usiedzieć w miejscu:):)
fasolka ma 5,2mm 6 tydzień i 1 dzień:):):)serduszko bije....:)
termin 20 styczeń 2010:)
kocham ją!!!:):):) wciąż wpatruje się zdjęcie.....ohhhh....
gratuluje przyszłym mamuśką:*
 
GRATULACJE!! :-):-):-)to pewnie najpiekniejszy dzwięk na świecie.. bicie serduszka dzieciątka... niech się szkraby zdrowo rozwijają i mamuśki uważajcie na siebie :tak::tak:
 
Cześć dziewczyny, dobrze że do Was trafiłam bo jak tak leże to czas strasznie mi się dłuży patrze na zegarek 12:00 po godzinie patrze 12:05 po pięciu godzinach patrze a to dopiero 12:15 MASAKRA. Ale jak sobie forum czytam to jakoś szybciej czas leci:-).
Wszystkie piszecie że jesteście śpiące a ja mam wręcz przeciwnie w ogóle nie mogę spać najgorzej jest w nocy leże próbuję zasnoć i nie udaje się dopiero jak zaczyna świtać około 5 nad ranem przysypiam na 2 godzinki i znów się budzę i koniec... strasznie to męczące

no ja znow mam takie nie regularny sen, wieczorem nie umie usnac, rano spie dlugo, nawet zdarza mi sie drzemka w ciagu dnia..a teraz juz po polnocy a pewnie bym jeszcze nie usneła..

rumianku nie można pić bo obkurcza macice, a co do melisy to lekarz powiedział ze ewentualnie 1 na tydzień nie pamiętam dokładnie ale przyspiesza krwawienie miesiączkowe. Nie chciało mi się w to wszystko wierzyć ale na necie też to znalazłam że kobietom w ciąży nie zaleca się picia rumianku i melisy. Podobno po porodzie zalecają picie rumianku w dużych ilościach u teraz to rozumiem :-)

kurde nic o tym niewiedzialam, a ja przec cala angine piłam non stop rumianek, teraz tez pije od czasu do czasi i rumianek i melise, teraz juz wiem ze nie wolno ehhh na szczescie nic sie nie stało..

Ja tez zauwazyłam ze w jedne dzinsy jak wejde to ciezko mi sie zapiac a jak sie zapne to mnie cos kłuje i od razu sie musze rozpiac i czasem jak zaboli to tez przyjmuje pozycje pollezaca :zawstydzona/y: od razu przechodzi :sorry:

no ja mam podobnie, spodnie do których wczesniej wchodzilam tak na styk teraz mnie juz uwieraja, nie moge miec nic zbyt obcisłego...musze czuc sie swobodnie.na podbrzuszu, najczesciej teraz ubieram rozciągliwe getry..

Nemi ja też jestem niskociścieniowcem. Wczoraj prawie zemdlałam w kościele, ale to z tego że było duszno, chociaż za dużo ludzi nie było.
tez jestem nisko cisnieniowcem i az sie dziwie ze wytrzymuje teraz bez kawy , jakos od momentu jak zaszlam przestałam pic kawe...

Lekarz nic mi nie wspomniał o magnezie ale wyczytałam gdzieś i już sie zaopatrzyłam:-) echh jak super by było bez tych wszystkich stresów , chciałabym już ten 2 trymestr, może wtedy bedę spokojniejsza:)

no ja tez...mam teraz duzo ni spokojnych mysli..czy nie poronie...kazdy bol brzucha jest nie pokojący a kłuje mnie bardziej od kilku dni lewy jajnik...bardzo tez sie martwie o prawidłowy rozwoj dzidziusia...

mam tez jakies podejrzane zółtawe upławy..
 
Witam mamuśki :) miłego dnia wszystkim :-)
Ja dziś wybyłam z domu i pojechałam do pracy :-Dstęskniłam się za moim biurkiem i współpracownikami ;-)ale siedzę przy biurku i czuję coraz gorsze mdłości :D ciekawe jak wytrzymam :szok::baffled::-D
 
Wronku a masz jakies wskazania do badań genetyznych?



Pysia chyba jedynie to że babcia ma cukrzyce. Ginka powiedziała mi że takie badania się teraz robi.
 
Wiecie, USG genetyczne to raczej to przeprowadzane między 11 a 13 tyg. ciąży :) Tak mi lekarka tłumaczyła. A nazwa chyba stąd, że z tego USG widać czy dzidzia dobrze = prawidłowo się rozwija :tak::tak:
 
Usg genetyczne

Z tego co czytałam, to gdy jakieś wyniki z USG genetycznego są nieprawidłowe dostaje się skierowanie na kolejne badania prenatalne..
 
reklama
ja mam do was pytanie: czy jak pójdę do gina na USG z NFZ (jutro mam wizytę) to dostanę zdjęcie dzieciątka? czy takie gratisy tylko w prywatnych gabinetach?
 
Do góry