reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
ja tylko na moment - moje dziecie się rozszałało i mi pracować nie daje :-Dtak się wierci w brzuszku że skupić się nie mogę:-D:-Drewelacja:-D:-D

Super :-D moje na razie wstydliwe, nie dość, że na USG chowało główkę za rączkami i nogami machało tak, że dalej do końca nie wiemy czy chłopak, to harcuje tylko wieczorem, jak już w łózku leżę :-)
 
dziewczyny, a wam na skórze już widać że ktoś was kopie od środka? bo u mnie jeszcze nie.. a mój mąż się doczekać nie może jak też poczuje maleństwo;-)

Nikki - a czujesz tylko wiercenie w środku czy kopniaczki wyraźne?

a i tak się zastanawiam.. 2 tg. temu ginka mi mówiła że dzidzia jest między spojeniem łonowym a pęcherzem moczowym... czyli dość nisko.. a teraz czuję jej harce tak 4-5 cm pod pępkiem... to możliwe?

hmm no właśnie ja mojego maleństwa w łóżku niezbyt często czuję.. bardziej przy wieczornym polegiwaniu przed TV.. jakby pozycja "na wznak" na maluszku nie robiła wrażenia, ale jak "półleżę" to wtedy szaleje ;-)...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hmm no właśnie ja mojego maleństwa w łóżku niezbyt często czuję.. bardziej przy wieczornym polegiwaniu przed TV.. jakby pozycja "na wznak" na maluszku nie robiła wrażenia, ale jak "półleżę" to wtedy szaleje ;-)...

My wieczorem czujemy stukania i bulgotania, a M nawet je słyszy jak przyłoży ucho do brzucha. Ale za to od kilku dni nad ranem o dziwo czuję, że coś mi sie w brzuchu przemieszcza, kiedy zmieniam pozycję z na wznak na bok i to nie jest żadne bulgotanie tylko ewidentnie coś mi się w brzuchu przemieszcza :-)
 
Kacha super ta twoja mała pociecha. Ale musisz mieć wesoło w domciu z Olisiem + psiakami:-)

A ja według tego kalkulatora i terminu z ostatniego usg dobiłam dzisiaj dokładnie do połowy - mamy 50%;-)
*-spam-*
 
Podoba mi się, to.:-D
wyszło mi, że do porodu zostało 14125096 sekund:-D
odliczamy 14125095, 14125094...
o, teraz to już chyba troche mniej :-D:-D:-D
 
Nikki, to już na 100% wiadomo, że to córka?
Na 90%, ostateczne potwierdzenie na usg połówkowym w poniedziałek.

dziewczyny, a wam na skórze już widać że ktoś was kopie od środka? bo u mnie jeszcze nie.. a mój mąż się doczekać nie może jak też poczuje maleństwo;-)

Nikki - a czujesz tylko wiercenie w środku czy kopniaczki wyraźne?

a i tak się zastanawiam.. 2 tg. temu ginka mi mówiła że dzidzia jest między spojeniem łonowym a pęcherzem moczowym... czyli dość nisko.. a teraz czuję jej harce tak 4-5 cm pod pępkiem... to możliwe?

Czuję takie pukanie, lekkie uderzenia od środka, nad spojeniem łanowym 2-3 cm.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny, a co myślicie o stosowaniu masażera do stóp ?:-D
Ja mam taki w domu i odkąd jestem w ciąży to stoi bezużyteczny:-( a często mam taką ochote włożyć tam nóżki nalać wody i włączyć te cudowne bąbelki :-D tylko nie wiem, czy to dzidzi nie zaszkodzi, bo to przecież wytwarza jakieś wibracje:confused: co myślicie, czy taki relaks nam nie zaszkodzi?:confused: a jaka ulga po długim spacerku...
 
Hej kobietki.Moja przyjaciółka dzisiaj od rana na porodówce:tak:przed chwilą z nią rozmawiałam i mówi ,ze nic ja nie bierze mimo ,ze założyli jej balonik z wodą na przyspieszenie rozwarcia:tak:pocieszam je ,ze może się jej rozwarcie zrobi bez bóli:-)Trzymajcie za nią kciuki-to ma się urodzić moja chrześnica:-DJakaś zmulona jestem od rana,nic mi sie nie chce.moje zaparcia mnie wykańczają, a po żelazie jeszcze gorzej jest:szok:

Czy to jest ta kolezanka co ostatnio z nia u gina bylaś?Jesli tak to trzymam kciuki;-)A powiedz mi czy nasz doktorek ma dzisiaj dyzur czy bedzie rodzila przy kims innym?Ja slyszalam ze balonik to tylko nasz wspanialy ginekolog stosuje:-)
Co do zaparc to ja jak narazie po zelazie mam normalnie:-)
 
reklama
Dziekuje wam wszystkim ,za wsparcie!!!!!!!!Jest mi b ciezko ale staram sie nie zalamywac choc momentami to bardzo ciezkie,wczoraj bylismy u znajomych moj synek bawil sie z kolega i wymyslili sobie robienie swiecy autami i auto sie przewarzylo do tyłu i syn moj wpadł tylem głowy w rant mebloscianki byl wielki guz z wylewem podskornym i mnostwo placzu wyladowalismy w szpitalu na rentgenie glowy i naszczescie niebylo zadnych zlaman ani pekniec czaszki,ale co sie nerwow najadlam to szok,mojja biedna mama tez cala w nerwach i stad dis miala jakis moment slabosci ze ja na moment zamroczylo,ach wiecznie nie moze byc zle i mysle ze teraz juz bedzie tylko lepiej ,dzisiaj jedziemy ogladac kolejne mieszkanka;-)
pozdrawiamy serdecznie
JUTRO IDE NA USG-TRZYMAJCIE KCIUKI BY DZIDZIA POKAZAŁA SKARBY MIEDZY NOZKAMI JAKIE MA ;-)
 
Do góry