reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

jeju..alez się rozpisalyscie od wczoraj. Ja dziś ledwo żyje po wczorajszych urodzinach mojego D;-) ale ledwo zyje z niewyspania,a on "BIEDNY" z innych powodów :tak: pili,pili,pili.. końca nie było- a dziś są efekty :-) fajnie być jedyną trzeźwą osobą na imprezie i na drugi dzień wmawiać swojemu ukochanemu jak sie paskudnie zachowywał.. bo biedny nic nie pamięta :-D miłego dnia,dziewczyny ;-)

ehhhh...już tylko 8dni do USG!!!
 
reklama
Czy to jest ta kolezanka co ostatnio z nia u gina bylaś?Jesli tak to trzymam kciuki;-)A powiedz mi czy nasz doktorek ma dzisiaj dyzur czy bedzie rodzila przy kims innym?Ja slyszalam ze balonik to tylko nasz wspanialy ginekolog stosuje:-)
Co do zaparc to ja jak narazie po zelazie mam normalnie:-)
Tak kopciuszku ta sama:tak:umówił sie z nią na dzisiaj i od 9 jest w szpitalu:tak:Rozmawiałam z nią koło 12 to juz balonik miała założony ,a skórczy żadnych:tak:to jej 3 dzieciątko więc moze szybko pójdzie poród:tak:A ty bedziesz sie z nim umawiać na poród?bo ja sie zastanawiam nad tym:tak:
Własnie dostałam smsa ,ze urodziła dziewczynke 3530i 56 długa
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny, a wam na skórze już widać że ktoś was kopie od środka? bo u mnie jeszcze nie.. a mój mąż się doczekać nie może jak też poczuje maleństwo;-)

Nikki - a czujesz tylko wiercenie w środku czy kopniaczki wyraźne?

a i tak się zastanawiam.. 2 tg. temu ginka mi mówiła że dzidzia jest między spojeniem łonowym a pęcherzem moczowym... czyli dość nisko.. a teraz czuję jej harce tak 4-5 cm pod pępkiem... to możliwe?

hmm no właśnie ja mojego maleństwa w łóżku niezbyt często czuję.. bardziej przy wieczornym polegiwaniu przed TV.. jakby pozycja "na wznak" na maluszku nie robiła wrażenia, ale jak "półleżę" to wtedy szaleje ;-)...

Ja najczęściej czuje kopniaczki i to w każdej pozycji, choć jak leżę na wznak to czuję dokładnie wszystko, bo wtedy fika najbardziej - jak kopie i jak się przemieszcza, gdzie się układa dzidziuś (robi sie taka wypukłośc twardsza, a z drugiej strony mieciutko i nic nie ma).
Męczyłam mojego m od końca lipca jak tylko zaczęłam coś czuć, ale ciągle mówił, że nie czuje - ale ostatnio jak dzidzia mocniej czasem kopie (jak leżę na wznak) to mąż twierdzi, że czuje jak mu podskakuje pod palcami coś w moim brzuchu:) A ma przy tym taką minę super, że na pewno coś czuje:-D

A co do tych miejsc kopania to u mnie najczęściej nad spojeniem łonowym, ale jak sie przemieszcza maluch to z roznych stron puka - pod pępkiem też mu się zdarza, po lewej, po prawej - naprawdę różnie!
 
my chcielibyśmy chłopca bo chłopiec - pierworodny to brzmi dumnie
my też czekamy na chłopczyka, żeby był starszy i się potem siostrą opiekował:-D
no i niestety stara prawda dosiegla mnie "Z rodzina najlepiej sie wychodzi na zdjęciu"!!!!...
Anusia przykro mi trzymaj się wszystko się ułoży, pamiętaj, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. A to co zrobił Twój tato świadczy jedynie o nim, trzymam kciuki uda wam się na pewno!!!:tak:
mój T. mnie dzisiaj zaskoczył stwierdził, że musi zrobić maturę (średnie ma ale bez matury) bo jaki przykład dla dziecka da:cool2:
to super! mój M trzy lata odbierał swoje świadectwo maturalne bo szybko poszedł do pracy i ciągle mu było nie po drodze:-D teraz ma 29lat i pierwszy rok studiów za sobą:-D lepiej późno niż wcale:-D:-D:-Djestem z niego strasznie dumna i dzidzia też będzie:-D
stwierdziliśmy ,że wolimy polatać za tymi papierkami i zainwestowac w to troche kasy ale juz bedzie nasze .
to gratuluję i życze powodzenia swój domek to wielki skarb i warto na niego poczekać:-D
Witajcie Styczniowki mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona... jestem w 17 tygodniu ciazy.. i termin mam na 16 stycznia ...
Witamy nową mamusię:-D
Hej kobietki.Moja przyjaciółka dzisiaj od rana na porodówce:tak:przed chwilą z nią rozmawiałam i mówi ,ze nic ja nie bierze mimo ,ze założyli jej balonik z wodą na przyspieszenie rozwarcia:tak:pocieszam je ,ze może się jej rozwarcie zrobi bez bóli:-)
co to jet ten balonik?:confused:
A dla tych co nie mają humorku tak dla jego polepszenia wrzucam mojego ancymona ślimaczącego się z Kenusiem i podejmującego próby raczkowania (tak te próby już ze 4 miesiące podejmuje, może w końcu kiedyś ruszy;-)) :-)
świetne foty! mam nadzieję że mój labek też będzie się tak bawił:-D
dziewczyny, a co myślicie o stosowaniu masażera do stóp ?:-D
zazdroszczę!:-D ale może lepiej spytaj gina bo na stopach są zakończenia nerwowe i pobudzaja wszystkie narządy :tak:
 
JUTRO IDE NA USG-TRZYMAJCIE KCIUKI BY DZIDZIA POKAZAŁA SKARBY MIEDZY NOZKAMI JAKIE MA ;-)

trzymam kciuki!! A Ty silna babka jesteś!!:tak::tak:

jeju..alez się rozpisalyscie od wczoraj. Ja dziś ledwo żyje po wczorajszych urodzinach mojego D;-) ale ledwo zyje z niewyspania,a on "BIEDNY" z innych powodów :tak: pili,pili,pili.. końca nie było- a dziś są efekty :-) fajnie być jedyną trzeźwą osobą na imprezie i na drugi dzień wmawiać swojemu ukochanemu jak sie paskudnie zachowywał.. bo biedny nic nie pamięta :-D miłego dnia,dziewczyny ;-)
ehhhh...już tylko 8dni do USG!!!
:-D:-D fajnie to tak znęcać się nad skacowanym mężem:confused::-D:-D

Własnie dostałam smsa ,ze urodziła dziewczynke 3530i 56 długa
Gratulacje dla koleżanki!!:-):-):-)

Ja najczęściej czuje kopniaczki i to w każdej pozycji, choć jak leżę na wznak to czuję dokładnie wszystko, bo wtedy fika najbardziej - jak kopie i jak się przemieszcza, gdzie się układa dzidziuś (robi sie taka wypukłośc twardsza, a z drugiej strony mieciutko i nic nie ma).
Męczyłam mojego m od końca lipca jak tylko zaczęłam coś czuć, ale ciągle mówił, że nie czuje - ale ostatnio jak dzidzia mocniej czasem kopie (jak leżę na wznak) to mąż twierdzi, że czuje jak mu podskakuje pod palcami coś w moim brzuchu:) A ma przy tym taką minę super, że na pewno coś czuje:-D

A co do tych miejsc kopania to u mnie najczęściej nad spojeniem łonowym, ale jak sie przemieszcza maluch to z roznych stron puka - pod pępkiem też mu się zdarza, po lewej, po prawej - naprawdę różnie!

Ja czuję jak się przemieszcza i też już trochę widzę to po brzuszku:tak:znaczy się jego kształt się zmienia .. Co do tego że czuję dzidziolka pod pępkiem z prawej strony, to mi się wlaśnie wydaje że tam jestem bardziej wrażliwa.. bo niżej dzieciątka praktycznie nie czuje (musi solidnie mi dowalić żebym puknięcie odczuła) a jak się ułoży tak że "wali" pod pępek, to wtedy czuję niezłe motylki w brzuszku :-D:-D
 
w koncu dotarłam do fryzjera, jestem znowu ładna:-D moja fryzjerka się wyprowadziła 50km za miasto i mój M mnie tam zawiózł i czekał na mnie 2godziny i jest po prostu baaardzo kochany:-D
po wczorajszym sprzątaniu wzięło mnie na przemeblowanie i mamy teraz "nową" sypialnię bo wszystko przestawione, hehe i pokoik dla dzidzi już troszkę wyglada, bo wstawiłam komodę i poukładałam w niej moje zdobycze, hehe dzięki teściowej mam 24 body!!!:-D
mój gin niestety nie nagra mi płytki z usg nie ma takiego sprzętu, myślicie że telefonem coś będzie widać?

o 18.30 idziemy z M zobaczyć się z dzidzią i oczywiscie zajrzeć między nóżki już nie moge się doczekać!!! mój M chyba zdenerwowany bo to będzie jegoi pierwsze widzenie z dzidzią!!!! jeszcze 3,5 godziny, skończyłam sprzątać i teraz siedze jak na szpilkach!!!:-D:-D
 
mój gin niestety nie nagra mi płytki z usg nie ma takiego sprzętu, myślicie że telefonem coś będzie widać?
oczywiście!! mój gin też nie ma sprzętu do nagrywania, ale z komórki bardzo ładnie filmik wyszedł :tak::tak:

gratuluje mężusia :tak:dzielny facet, wie co dla kobiety ważne!!:-)
 
Tak kopciuszku ta sama:tak:umówił sie z nią na dzisiaj i od 9 jest w szpitalu:tak:Rozmawiałam z nią koło 12 to juz balonik miała założony ,a skórczy żadnych:tak:to jej 3 dzieciątko więc moze szybko pójdzie poród:tak:A ty bedziesz sie z nim umawiać na poród?bo ja sie zastanawiam nad tym:tak:
Własnie dostałam smsa ,ze urodziła dziewczynke 3530i 56 długa
Oo jak super!!!wymiary idealne ma:tak:gratulacje dla mamusi no i dla chrzestnej:tak:
 
Oo jak super!!!wymiary idealne ma:tak:gratulacje dla mamusi no i dla chrzestnej:tak:
Dziekujemy:tak:Pytałyscie o ten balonik -ja tylko ze słyszenia wiem ,ze to takie cudo które umieszczaja w szyjce i wpompowuja w to wode zeby szybciej rozwarcie sie robiło:tak:mój gin tak wywołuje porody -podobno bardzo skuteczne i szybko poród postepuje przy tym:tak:tak mówioły jego pacjentki po porodach:tak:
 
reklama
Do góry