reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam, mam termin na 5 stycznia 2010, byłam już na usg i widziałam serduszko i dzidziusia prawie 2 cm :-) Chociaż żyję w ciągłym strachu, bo poroniłam 2 razy :-(...
Pozdrawiam przyszłe mamy i mam pytanie, bo dosłownie poryczałam się, bo nie potrafię suwaczka wkleić, a w wątkach o suwaczkach strasznie namotane i tylko testy dziewczyn ... czy wklejać w "dodaj obrazek do sygnatury"?? cały czas wyskakuje mi "invalid file" jak wklejam bb code a jak wklejam od www... to to samo...




wejdz sobie na ten link tutaj jest wszystko wyjasnione https://www.babyboom.pl/forum/testy-f43/jak-wstawic-suwaczek-78/ powodzonka
 
reklama
Witam, mam termin na 5 stycznia 2010, byłam już na usg i widziałam serduszko i dzidziusia prawie 2 cm :-) Chociaż żyję w ciągłym strachu, bo poroniłam 2 razy :-(...
Pozdrawiam przyszłe mamy i mam pytanie, bo dosłownie poryczałam się, bo nie potrafię suwaczka wkleić, a w wątkach o suwaczkach strasznie namotane i tylko testy dziewczyn ... czy wklejać w "dodaj obrazek do sygnatury"?? cały czas wyskakuje mi "invalid file" jak wklejam bb code a jak wklejam od www... to to samo...

Nie martw sie, czuje to samo co ty, poronilam w zeszlym roku w pazdzierniku w 5t5d... i teraz ciezko mi sie tak do konca cieszyc. wedlug usg mam również termin na 5 stycznia.Dostajesz cos od lekarza na podtrzymanie prowizorycznie??
a co do sowaczka to zrobilam wszystko tak jak pisze na tej stronie: https://www.babyboom.pl/forum/grudzien-2009-f294/jak-wkleic-suwaczek-info-26923/
 
oj ale zaczyna mi dokuczać spadek ciśnienia co w ciąży jest normalką, niestety dziś niewiele brakowało abym zemdlała, też tak macie? Jestem niskociśnieniowcem na co dzień a teraz dodatkowo ciąża obniża mi ciśnienie do 100/60 a jak u was?

Zwykle miałam około 110/80. Teraz mam 107/63, 106/55. Co prawda omdleń jeszcze nie zanotowałam. Ale wyjście do sklepu i godzinne łażenie między półkami strasznie mnie wykańcza. Nie mam po prostu siły stać. Zaczyna mi brakować powietrza. Słabo mi się robi.

Ja juz mam od rana nerwówkę przed ginekologiem :sorry: mdli mnie mam odruchy wymiotne boli mnie żołądek teraz coś zjadałam i mi ciut przeszło co dziwne jak jem to mi lepiej hehe i mdłości na chwilę przechodzą :tak:ale ja już tak mam bo zemnie taki nerwus ;-)

ja tez jak jem to mnie mniej mdli:-D:-D

Mnie mdli jak jestem głodna. Jak za długo zwlekam z posiłkiem to wtedy tak mam. Jak zjem to mi przechodzi.

hej dziewczynki!!! macie jakis dobry sposob na mdlosci, strasznie mnie mdli i nie moge patrzec na jedzenie, dzisiaj jeszcze nic nie jadlam :(((

Próbowałaś może coś zjeść? Bo może masz tak jak ja? Po prostu mdli Ciebie z głodu.

Ja na razie w spodnie się mieszczę, ale ciężko mi się dopiąć:-)
Wczoraj była u nas moja kuzynka, która na 100% nic nie wie o mojej ciąży i stwierdziła : " Przytyłaś trochę i naprawdę świetnie wyglądasz" :-D Hehe, ale jeśli chodzi o wagę to prawie nic mi się nie zmieniło.:tak:

Jak ja się dowiedziałam o ciąży to zaczęłam się ważyć. I wychodzi nawet że na początku schudłam 1 kg (o ile waga nie oszukała). A w nową sukienkę mam problem się zmieścić.

Witam, mam termin na 5 stycznia 2010, byłam już na usg i widziałam serduszko i dzidziusia prawie 2 cm :-) Chociaż żyję w ciągłym strachu, bo poroniłam 2 razy :-(...

Trzymam kciuki żeby było ok. :)
 
Ostatnia edycja:
mona1110, będę walczyć z tym suwaczkiem
Anulka 8700, ja poroniłam raz w 7 tc, drugi raz w 10 tc, za tym drugim razem dzidzia już była taka wyraźna na usg, widać było, gdzie ma główke...:-:)-:)-( no po prostu istny koszmar.
Przyczyny poronień nie ma ustalonej, jestem zdrowa, mam synka prawie 2-letniego, także wszystko powinno być ok a niestety nie było...
Teraz mam Luteinę dopochwową, USG co tydzień i to wszystko, a Ty bierzesz leki?
 
Chciałam sie was poradzić czy takie kłucia(jakby igła) z dołu brzucha w okolicach szyjki są normalne?? czuje takie coś co jakiś czas, przeważnie jak siedzę...
 
mona1110, będę walczyć z tym suwaczkiem
Anulka 8700, ja poroniłam raz w 7 tc, drugi raz w 10 tc, za tym drugim razem dzidzia już była taka wyraźna na usg, widać było, gdzie ma główke...:-:)-:)-( no po prostu istny koszmar.
Przyczyny poronień nie ma ustalonej, jestem zdrowa, mam synka prawie 2-letniego, także wszystko powinno być ok a niestety nie było...
Teraz mam Luteinę dopochwową, USG co tydzień i to wszystko, a Ty bierzesz leki?
Od 4 tc brałam luteine i nospe, ale te skurcze brzucha mi nie przechodziły, nie miałam żadnych plamien ale sam strach ze ten koszmar znowu sie powtorzy.wiec od 6 tygodnia dostałam duphaston i nospe i od razu pomogło..
Też jestem zdrowa(wg mniemania lekarzy), badania nic nie wykazaly, jedynie podejzenie padło na cytomegalie bo miałam wysoko podwyższone przeciwciała co by świadczyło o niedawno przebytej chorobie ale to tez nie jest pewne..
 
Od 4 tc brałam luteine i nospe, ale te skurcze brzucha mi nie przechodziły, nie miałam żadnych plamien ale sam strach ze ten koszmar znowu sie powtorzy.wiec od 6 tygodnia dostałam duphaston i nospe i od razu pomogło..
Też jestem zdrowa(wg mniemania lekarzy), badania nic nie wykazaly, jedynie podejzenie padło na cytomegalie bo miałam wysoko podwyższone przeciwciała co by świadczyło o niedawno przebytej chorobie ale to tez nie jest pewne..

Ja teraz nie mam żadnych bóli ani plamień, przy poronionych ciążach miałam bóle jak na okres i to wszystko, poronienia miałam wywoływane lekami.
A co do cytomegalii to też miałam wysokie miano IgG...
 
Chciałam sie was poradzić czy takie kłucia(jakby igła) z dołu brzucha w okolicach szyjki są normalne?? czuje takie coś co jakiś czas, przeważnie jak siedzę...


hej Anulka. Tez tak mam i z tego co wiem jest to zupelnie normalne raz ze macica sie rozpulchnia i powieksza a dwa ze jajniki produkuja tearz duze ilosci hormonow, wiec nie ma sie czym matrwic. jesli bol bardzo dolkucza mozna brac no spe. u mnie najczesciej kluje jak sie kawalek przejde i siada ale to zupelnie normalene wiec glowa do gory


 
reklama
Helo
Wróciłam od lekarza i ... dostałam skierowanie na badanie usg genetyczne i termin wyznaczony mi został na 4 stycznia. Dziś było bardzo sympatycznie
Buziaczki dla was kobietki

ps. czy wiecie coś może czy w wawie (i gdzie) jest wykonywane takie badanie znaczy usg genetyczne na kasę chorych nie chce mi się jechać do łodzi.
 
Do góry