reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Cześć dziewuszki;-)
Po pierwsze powodzenia wszystkim tym, które dziś na wizytę wędrują. Dajcie znać:tak::tak:
oj ale zaczyna mi dokuczać spadek ciśnienia co w ciąży jest normalką, niestety dziś niewiele brakowało abym zemdlała, też tak macie? Jestem niskociśnieniowcem na co dzień a teraz dodatkowo ciąża obniża mi ciśnienie do 100/60 a jak u was?

W spodnie mieszczę się wszystkie :) narazie wogóle nie przytyłam ani nie schudłam.
Ja mam potwornie niskie ciśnienie, co mnie od 2 tygodni wykańcza:baffled::baffled:

ja dzisiaj z M jadę na zakupy bo jeansy ciasnawe się zrobiły i stanik jak z młodszej siostry;-). No ale dzisiaj zaczął nam się 10 tydzień

Ja juz mam od rana nerwówkę przed ginekologiem :sorry: mdli mnie mam odruchy wymiotne boli mnie żołądek teraz coś zjadałam i mi ciut przeszło co dziwne jak jem to mi lepiej hehe i mdłości na chwilę przechodzą :tak:ale ja już tak mam bo zemnie taki nerwus ;-)
ja tez jak jem to mnie mniej mdli:-D:-D

Witam wszystkie mamuski! Ja według kalkulatora termin mam na 30 stycznia ale u gina jeszcze nie byłam wiec narazie przynaleze do styczniówek!

Witaj Marga82 i gratuluję fasolki:-)
 
Witajcie dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze USG dużo dziś was się wybiera fajna data:-) koniecznie dajcie znać po
 
Ja na razie w spodnie się mieszczę, ale ciężko mi się dopiąć:-)
Wczoraj była u nas moja kuzynka, która na 100% nic nie wie o mojej ciąży i stwierdziła : " Przytyłaś trochę i naprawdę świetnie wyglądasz" :-D Hehe, ale jeśli chodzi o wagę to prawie nic mi się nie zmieniło.:tak:
marga82 serdeczne gratulacje :-)
 
HEJKA:-)
U mnie od wczoraj siostra jest:-)a dzisiaj na 16 do gina ach oby było wszystko dobrze:tak:


to ja już od 2 tygodni śmigam w spodniach od dresu:-) fajnie, że mam pracę, a której mogę tak chodzić ufff mieszczę się, ale ciśnie, a nie chcę młodego cisnąć:-) i znowu napisałam jako "on" ciekawe czy coś w tym jest na okrągło jak mówię to jest to liczba męska:-):-):-) muszę się do czegoś przyznać wczoraj trochę latałam po drzewach no bo czereśnie u dziadka takie mniiiiam, ale uważałam na siebie chociaż jeszcze jak mnie mój T. zobaczył to już mi nie było do śmiechu w życiu takiego opr od niego nie dostałam, no co no przecieć to nie choroba no nie?:tak:

miłego dzionka dla wszystkich razy dwa:-)


oj kochana nie skacz tak bo szybko można szkody zrobić a naprawić ja to nie tak prosto:sorry:

NIUNIA może fakt ale zawsze to plamienie niestety sama jestem po i wiem czym to grozi:sorry:
MARGA wita:-)GRATULACJE:-)
 
hej dziewczynki!!! macie jakis dobry sposob na mdlosci, strasznie mnie mdli i nie moge patrzec na jedzenie, dzisiaj jeszcze nic nie jadlam :(((

 
Ostatnia edycja:
Witam Was mamusie :):)
Niewiem czy już pisałam ale mi z kalkulatorka wyszedł termin na 23 stycznia :) Wizyta u gina dopiero 18 czerwca a już niemozemy sie doczekac. Wiele z Was pisze że ma mdłości, lekkie omdlenia jak wywnioskowałam. Ja mdłości niemam cieszę sie bardzo z tego powodu ale też zastanawiam czy to dobrze?? Zle znosze tylko upały. Jestem w tej chwili w Norwegii i jest tu od kilku dni ponad 25 stopni(odczuwalne ponad 30) i slońce tak grzeje ze szok i zamiast korzystac z takiej pogody siedze w domu bo nawet krótkotrwały spacer powoduje u mnie potworny ból głowy. A co do spodni hehehe we wszystkich odpięte guziki i zameczek sciągnieęty do połowy :):):):) Buziaki dla Was
 
Jestem już po wizycie u lekarza :) profilaktycznie dostałam luteinę 2 razy dziennie. Termin usg wyznaczony na 16 czerwca, lepiej trochę poczekać aby się niepotrzebnie nie stresować jeżeli nic byśmy nie zobaczyli bo by się okazało, że za wcześnie. Tak więc cierpliwie czekam i dużo odpoczywam.
 
Witam kobietki :-)
po weekendzie czuję się ok :-) chociaż w piątek ciągle wymiotowałam... na szczęscie to taki jeden gorszy dzień...bo tak ogolnie jest już dużo lepiej. Ehhh, wczoraj skończyła się szkoła a dzis muszę sie zabierać za naukę, bo znów mam urwanie głowy:baffled: do końca czerwca spokojnie to potrwa:baffled:
w piątek i sobotę miałam takie dosyć mocne zawroty głowy, ale wczoraj i dziś już jest lepiej:tak::tak::tak:
Widziałam, że pojawiły się nowe mamy :-D:-D:-D Serdecznie gratuluję :-D:-D:-D
 
reklama
Witam, mam termin na 5 stycznia 2010, byłam już na usg i widziałam serduszko i dzidziusia prawie 2 cm :-) Chociaż żyję w ciągłym strachu, bo poroniłam 2 razy :-(...
Pozdrawiam przyszłe mamy i mam pytanie, bo dosłownie poryczałam się, bo nie potrafię suwaczka wkleić, a w wątkach o suwaczkach strasznie namotane i tylko testy dziewczyn ... czy wklejać w "dodaj obrazek do sygnatury"?? cały czas wyskakuje mi "invalid file" jak wklejam bb code a jak wklejam od www... to to samo...
 
Do góry