reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

a ja chodze i płacze.. TRAGEDIA. juz mam tego dosc. poklocilam sie ze wszystkimi naokolo bo mialam na to ochote,a teraz siedze sobie w kąciku i chlipie jak dureń :baffled:
 
reklama
a ja chodze i płacze.. TRAGEDIA. juz mam tego dosc. poklocilam sie ze wszystkimi naokolo bo mialam na to ochote,a teraz siedze sobie w kąciku i chlipie jak dureń :baffled:

Jak mialas ochote sie klocic to o co teraz plakac?Czasem trzeba sie po prostu pohamowac....

Agbar nie mów, że znasz Alę R.????:-) Jeśli mamy na myśli tą samą Alę to też ją znam, bo obie jesteśmy zakręcone na punkcie psów i poznałyśmy się na takim jednym forum dla psiarzy :tak:Też ma amstaffa Ozziego :-)
Kurcze moja gadzina mała dopiero zasnęła, a i tak czuję, że ostra noc przed nami będzie, bo już coś przez sen marudzi :sorry2:

Po rozmowie z Ala stwierdzam,ze znamy te sama Ale;-)
Znajde cie na dogo:)

ooo ale widze ze ty juz nie bywasz?...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale ja nie mówię,że mnie mają teraz wszyscy po główce głaskać. a pokłóciłam się,bo jestem dziwnie rozdrażniona,wszystko mi przeszkadza. większość osób z mojego otoczenia nie rozumie,że w ciąży ma sie głupie humorki. przepraszam,wiecej sie nie będę żalić ;-)
 
andzia76 uszy do gory... psy cale szczescie szybko zapominaja...wiec Twoj juz Ci pewnie wybaczyl;))) nie martw sie ja wczoraj nakrzyczalam na pasek od spodni bo nie chcial glupi ze szlowki wyjsc... :wściekła/y: ;)

pysia takie omdlenia sa normalne... jeszcze przy tej temperaturze i skokach cisnienia o omdlenie nie trudno... ale lepiej wspomnij o tym lekarzowi na kolejnej wizycie.

dormark dobranoc :)

paula accccch te hormonki...;) to wyplacz sie i Ci przejdzie... pociesze Cie ze nie jestes sama bo mnie juz wszczyscy tak wnerwiaja tym brakiem zrozumienia....

agbar gdyby tylko dalo sie tak pohamowac... mi sie to przewaznie nie udaje ;)
 
ale ja nie mówię,że mnie mają teraz wszyscy po główce głaskać. a pokłóciłam się,bo jestem dziwnie rozdrażniona,wszystko mi przeszkadza. większość osób z mojego otoczenia nie rozumie,że w ciąży ma sie głupie humorki. przepraszam,wiecej sie nie będę żalić ;-)
Doskonale Cię rozumiem, ja też dziś miałam kiepski dzień i od razu pytania, co się ze mną dzieje, czemu jestem niemiła... no chyba mam prawo mieć gorszy dzień i Ty też, także nie płacz, bo to nie Twoja wina!!
 
a ja znów walczę z migreną :-:)-:)-(kurcze teraz w ciąży jest gorzej niż przed, głowa boli mnie co tydzień przez 2-3 dni :-:)-( apapu nawet nie biorę bo nigdy na mnie nie działał.. zwariuję chyba:-:)-:)-(

co do humorków - najbardziej mnie osobiście wkurza jak mam zły dzień a ktoś mi mówi że mam się wziąć w garść. Taka osoba od razu jest u mnie skreślona i ma awanturę murowaną.... Bo jak można się uspokoić i wziać się w garść jak hormony przejmują kontrolę nad emocjami? a najlepsze jest jak mówią to kobiety które już są PO ciąży (np z dzieciaczkami 2-3 letnimi)Jakby nie pamiętały tych huśtawek nastroju...

idę popłakać z bólu.. dobranoc!!
 
agugucha, nikki -jak to dobrze,że chociaż współciężarówy mnie rozumieją :):)
ivi trzymaj się, współczuję. <przytul> i bądź twarda dla Dzidziusia ;-)

Dobranoc Dziewczyny ,kolorowych snów.
 
Ostatnia edycja:
Dziendoberek,

Wyglada na to, ze dzisiaj ja jestem pierwsza.

Ja wczoraj tez sie poplakalam i poklocilam z moim G.
Mialam wrazenie, ze wszyscy sie na mnie uwzieli przez moje wyniki krwi i anemie, ktora z nich wynika. I oczywiscie pojawila sie kwestia nie jedzenia czerwonego miesa, a co ja na do cholery poradze, ze ja tego miecha nigdy nie znosilam, i staje mi kolkem w gardle za kazdym razem jak je jem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja w ogole nie znosze miecha, ani ryb, a wpycham teraz w siebie tak jak postanowilam 6 dni w tygodniu kurczaka i rybe i jeden dzien mam totalnie wegetarianski.

A tak w ogole to dzis jest nowy dzien i niech mnie dzis nikt nie probuje wnerwic:no: dzis chce zyc sobie spokojnie
i Wam rowniez zycze spokojnego dzionka
 
Witam porannie .
Paula3 co do chumorkow to ja chyb ajestem rekordzistka caly czas mi cos nie pasowalo, dzieki Bogu to mineloi teraz naprawde nie moge nazekac nawet moj M przestal marudzic i jest wspaniale, no moze troche sie martwie ciaza , ale ktora tego nie robi ja mam tak zawsze 2 tyg po wizycie , ze juz bym chciala sprawdzic co i jak w brzuszku.U nas pogoda super wiec popoludniu znow na basen , Nicol uwielbia siedzi w wodzie po 2 godziny ale jest btak szczesliwa , ze szkoda jej tego zabronic aj ma super dzionek bez nerwow .Kocham jak jest tak piekna pogoda i wam zycze milego dnia .
 
reklama
dzień dobry dziewczynki! :-) u mnie z humorkiem też różnie bywa taka to już nasza przypadłość ciążowa :-) ja niestety muszę dziś popołudniu do internisty maszerować bo od dwóch dni tak mi puchną nogi, że kostki mi się z łydkami równają a ręce mam jak dwa balony :-( już mnie postraszyli, że może jakaś infekcja :-( a co gorsza jeszcze doszły mi problemy z brzuszkiem i od dwóch tygodni za przeproszeniem (głupio o tym pisać ale sami swoi) mam zielone kupki i to mnie przeraża nigdy tak nie miałam :szok: dlatego idę niech mi zrobią jakieś badania żebym była spokojna bo tylko się denerwuję a przy mnie Dzidzia :-(
 
Do góry