reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam serdecznie nowe stycznióweczki i gratuluję :-)
Jejku u nas zaczęły się takie upały, że normalnie nie wyrabiam, pogoda zupełnie niepodobna to typowej angielskiej pogody, z drugiej strony wolę to niż ciągłe deszcze, przynajmniej w ogródku posiedzieć można i poszaleć z psami ;-)
Jejku Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę, że już swoje maluszki widziałyście, do mnie to jakoś ciężko dociera, że w ciąży jestem i dopiero dotrze tak do końca jak w końcu maleństwo zobaczę, a tu jeszcze tyle czekania :-(

Ależ ci zazdroszczę pogody u nas leje, wieje do du.....
 
reklama
Cześć dziewczyny!:-D
Witam się serdecznie na nowo powstałym wątku z radosną nowiną!:-)
Termin porodu przewidziany jest na 08.01. i mam nadzieję, że dotrwam do stycznia.:rolleyes2:
Za niespełna trzy tygodnie zwiększę swoją aktywność na tym wątku i mam nadzieję, że się będziemy mogły wzajemnie wspierać.:wink:
Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Witajcie, szczerze mowiac, nie sadzilam, ze tak szybko zawitam znowu na forum w dziale ciezarowek :-) Ale ciesze sie bardzo! :laugh2: To moja 2ga ciaza (pierwsza - majowka 2008), niemal rowno rok po urodzeniu. Jest inna, nie mam tyle czasu aby sie na niej skupic i nia delektowac, czas biegnie szybko. Czasem panikuje, ze okres niemowlecy mamy z synkiem juz za soba, a tu zaraz powtorka z rozrywki ;-)
Takze witajcie i mam nadzieje, ze bede Wam towarzyszyc do stycznia... jeszcze 8 miesiecy przed nami :tak:
 
no to mnie wystraszyłaś tą toksoplazmozą:-( ja też jeszcze nie robiłam badań, a gin mi powiedział, że teraz to już jest za późno, bo leczenie jej w czasie ciąży przynosi bardzo małe efekty, wiem, że Ci nie pomogłam, ale piszę co wiem kurde.

a do tego jeszcze mam w domciu kitkę moją kochaniuchną i nawet nie chce myśleć jak to będzie później, bo ona jest MOJA!

ale pocieszam się, że znam dwa przypadki gdzie kiciek się przyzwyczaił do dziecka, zaakceptował i nawet go grzeje w wózeczku bo wcina się spać razem z nim do wózia:-) więc jestem dobrej myśli będzie ok i się dogadają, MUSZĄ!!!
 
Dziewczyny przepraszam nie jestem w stanie Was nadrobić, ledwo żyje.
W każdym bądź razie wczoraj miałam wizytę i nic się nie pogorszyło, jest jak było, jestem dobrej myśli.

Witam serdecznie nowe mamuśki :-D
 
Witajcie Dziewczynki. Przyjmiecie mnie do swojego grona? Może na razie jeszcze tak nieoficjalnie, bo dzisiaj dopiero pierwsze USG. Poszłam do gina, bo spóźniała mi się @ a na teście wyszedł cień drugiej kreski ;-) Na USG było widać dwa pęcherzyki! No, ale lekarz powiedział, że nie wiadomo co się będzie dalej działo i mam przyjść do kontroli za tydzień. Tak więc za tydzień będę wiedziała coś więcej. Wyliczyłam sobie sama termin i wychodzi 27 stycznia, więc pozwolę sobie się wprosić do Was :-) Jeśli oczywiście mnie przygarniecie ;-)
witam i gratuluje:)
 
reklama
HEJKA:-)
Jakie plany na weekendzik :-)ja siedze w domciu ale jutro moja siostra na tydzień przyjezdza:-)


Witam, z chęcią dopisuje się do wątku :)
Trochę sie wstrzymywałam gdyż pierwsza ciaza po prostu nie wyszla,teraz biore duphaston 2 razy dziennie, i mam nadzieje ze już będzie dobrze, w pn widzialam małego człowieczka i slyszalam bijace serduszko:)
55651100.jpg

juz ustawiony do góry nogami:) widac raczki i 2 zlaczone nóżki:)

termin 1 stycznia według OM

Ja serduszko usłyszałam w 7 tygodniu, ale najchętniej latałabym na usg 2 razy w tygodniu. Na moim skanie widać wtedy tylko plamkę, a u Ciebie już rączki i nózie a to tylko 2 tygodnie później nawet niecałe. Już bym chciała moje rączki zobaczyć:tak:

Cześć dziewczyny!:-D
Witam się serdecznie na nowo powstałym wątku z radosną nowiną!:-)
Termin porodu przewidziany jest na 08.01. i mam nadzieję, że dotrwam do stycznia.:rolleyes2:
Za niespełna trzy tygodnie zwiększę swoją aktywność na tym wątku i mam nadzieję, że się będziemy mogły wzajemnie wspierać.:wink:
Pozdrawiam Was wszystkie!

Witajcie, szczerze mowiac, nie sadzilam, ze tak szybko zawitam znowu na forum w dziale ciezarowek :-) Ale ciesze sie bardzo! :laugh2: To moja 2ga ciaza (pierwsza - majowka 2008), niemal rowno rok po urodzeniu. Jest inna, nie mam tyle czasu aby sie na niej skupic i nia delektowac, czas biegnie szybko. Czasem panikuje, ze okres niemowlecy mamy z synkiem juz za soba, a tu zaraz powtorka z rozrywki ;-)
Takze witajcie i mam nadzieje, ze bede Wam towarzyszyc do stycznia... jeszcze 8 miesiecy przed nami :tak:


witam nowe mamusie i GRATULACJE zdjęcia śliczne:-)
 
Do góry