reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hej Dziewczyny, ja na razie jestem w grudnióweczkach -wg. wstępnych wyliczeń lekarza, ale wg. moich na podstawie daty zapłodnienia to wychodzi 07 styczeń :-) Czekam więc do następnej wizyty bo wtedy lekarz ma mi dokładnie wyznaczyć datę porodu :-) Pozdrawiam serdecznie :)
P.s. Z córeczką miałam termin na 03 stycznia 2006 ,a urodziła się 29 grudnia 2005:-)
 
reklama
a jeszcze jedno pytanko, po raz któryś już słyszałam, że nie wolno robić często usg, ktoś wie dlaczego?
Ja też tak słyszałam od koleżanek, że nie można często robić USG bo można poronić, zapytałam się lekarza i mi odpowiedział, że to nieprawda. Powiedział też, że na początku ciąży tym bardziej jest ważne bo można zobaczyć odpowiednio wcześniej jeżeli coś złego się dzieje z naszymi maleńkimi dzidziulkami:tak: Ale ja sama uważam, że nie ma co przesadzać ani w jedną, ani w drugą stronę:-)
 
Kobitki, nie bojcie sie kotow, bo trzeba by mega pecha aby od wlasnego zlapac toksoplazmoze (dotknac chorej kupy i jeszcze sobie paluchy polizac :-p). Bardziej uwazajcie na surowe mieso, nie kroic, nie jest, nie lizac. A najlepiej pokochac wszystkie zwierzaki i ich nie zjadac :-p

Tokspoplazmoze trzeba leczyc, byc pod stala opieka dobrego ginekologa i nie panikowac, bo bedzie dobrze :tak:

Usg mozna robic ile trzeba i juz :-) nie przesadzac w zadna ze stron.

To sie "namondrolowalam" ;-)
 
Moja ciąża na samym początku była zagrożona poronieniem, i ze wzgledu na to ze dostałam duphaston musze miec regularne wykonywane usg by sprawdzic czy dziecko dalej sie rozwija a nie podtrzymywac go na sile..
takze wszystko zalezy od kobiety i ciazy, jesli przebiega bez problemow sa wykonywane tylko 3 badania.. nie ma reguły:) ale na pewno usg nie jest bezposrednim czynnikiem przyczynajacym sie do poronienia.
pozdrawiam przyszle mamuski:)
 
oj a ja się wczoraj zmartwiłam, zobaczyłam minimalne ilości lekko brązowego śluzu, ale nie było żadnych bóli więc mam nadzieję że to nic poważnego, dodam że podobnie miałam we wcześniejszej ciąży ale wtedy ciąża okazała się martwa :-( staram się być dobrej myśli. W poniedziałek mam pierwszą wizytę u lekarza to będę wiedzieć co i jak. Niestety na usg będę musiała troszkę poczekać, ponieważ moja lekarka badanie to wykonuje tylko w czwartki. Ale cierpliwie będę czekać aby zobaczyć maleństwo już z bijącym serduszkiem :-)
 
oj a ja się wczoraj zmartwiłam, zobaczyłam minimalne ilości lekko brązowego śluzu, ale nie było żadnych bóli więc mam nadzieję że to nic poważnego, dodam że podobnie miałam we wcześniejszej ciąży ale wtedy ciąża okazała się martwa :-( staram się być dobrej myśli. W poniedziałek mam pierwszą wizytę u lekarza to będę wiedzieć co i jak. Niestety na usg będę musiała troszkę poczekać, ponieważ moja lekarka badanie to wykonuje tylko w czwartki. Ale cierpliwie będę czekać aby zobaczyć maleństwo już z bijącym serduszkiem :-)
A dzisiaj ustapily te objawy?? najlepiej dużo leż i odpoczywaj
 
Witam wszystkie mamusie w piękny weekend :-)
Byliśmy dziś u gina i potwierdził ciążę. Maleństwo ma 7 tyg i 5 dni i mierzy ok 14.7mm przewidywana data porodu 11.01.2010 r:-D
Słyszeliśmy nawet serdusio i normalnie mojemu R. az sie zeszkliły oczęta:sorry: a mnie kurcze rozpierała duma ze sie udało i ze wszystko jest w porządku :-D:-D:-D
Jeśli ktos mi powie jak to wkleję fotkę
Miłego dnia dziewczyny
 
Witam wszystkie mamusie w piękny weekend :-)
Byliśmy dziś u gina i potwierdził ciążę. Maleństwo ma 7 tyg i 5 dni i mierzy ok 14.7mm przewidywana data porodu 11.01.2010 r:-D
Słyszeliśmy nawet serdusio i normalnie mojemu R. az sie zeszkliły oczęta:sorry: a mnie kurcze rozpierała duma ze sie udało i ze wszystko jest w porządku :-D:-D:-D
Jeśli ktos mi powie jak to wkleję fotkę
Miłego dnia dziewczyny

Gratuluję!!!!
Fotkę wklejasz w sposób następujący:-):-)
1. klikasz w dodaj odpowiedz
2. tam w pasku narzędzi masz taki spinacz do papieru narysowany
klikasz w niego i wybierasz(poprzez klawisz przeglądaj) miejsce na twoim dysku gdzie znajduje się fotka;-);-)
 
reklama
Do góry