reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

rumianku nie można pić bo obkurcza macice, a co do melisy to lekarz powiedział ze ewentualnie 1 na tydzień nie pamiętam dokładnie ale przyspiesza krwawienie miesiączkowe. Nie chciało mi się w to wszystko wierzyć ale na necie też to znalazłam że kobietom w ciąży nie zaleca się picia rumianku i melisy. Podobno po porodzie zalecają picie rumianku w dużych ilościach u teraz to rozumiem :-)
 
reklama
miałam już 4 USG ze względu na moje problemy od początku ciąży, ale wczoraj przeżyłam najpiękniejszą chwilę w życiu zobaczyliśmy naszą dzidziulkę i bijące serduszo :):-)
 
miałam już 4 USG ze względu na moje problemy od początku ciąży, ale wczoraj przeżyłam najpiękniejszą chwilę w życiu zobaczyliśmy naszą dzidziulkę i bijące serduszo :):-)

GRATULUJĘ, a cos sie w Tobie zmieniło od wczoraj, no sama nie wiem, moze to, ze bardziej pokochałas Wasze maleństwo? bardziej realnie zaczęłaś o nim myslec?
Mam nadzieje, zeja tez usłysze bicie serduszka mojego maleństwa 1 czrwca:tak:
 
Witajcie Dziewczynki. Przyjmiecie mnie do swojego grona? Może na razie jeszcze tak nieoficjalnie, bo dzisiaj dopiero pierwsze USG. Poszłam do gina, bo spóźniała mi się @ a na teście wyszedł cień drugiej kreski ;-) Na USG było widać dwa pęcherzyki! No, ale lekarz powiedział, że nie wiadomo co się będzie dalej działo i mam przyjść do kontroli za tydzień. Tak więc za tydzień będę wiedziała coś więcej. Wyliczyłam sobie sama termin i wychodzi 27 stycznia, więc pozwolę sobie się wprosić do Was :-) Jeśli oczywiście mnie przygarniecie ;-)
 
GRATULACJE, witaj i czuj sie jak u siebie, dwa pęcherzyki to jest wydarzenie GraTULACJE PODWÓJNE i zyczę duuuuużżżżżżżżżżo zdrówka:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Witajcie Dziewczynki. Przyjmiecie mnie do swojego grona? Może na razie jeszcze tak nieoficjalnie, bo dzisiaj dopiero pierwsze USG. Poszłam do gina, bo spóźniała mi się @ a na teście wyszedł cień drugiej kreski ;-) Na USG było widać dwa pęcherzyki! No, ale lekarz powiedział, że nie wiadomo co się będzie dalej działo i mam przyjść do kontroli za tydzień. Tak więc za tydzień będę wiedziała coś więcej. Wyliczyłam sobie sama termin i wychodzi 27 stycznia, więc pozwolę sobie się wprosić do Was :-) Jeśli oczywiście mnie przygarniecie ;-)


witaj i tu GRATULACJE:-)
 
Do góry