reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Czesc dziewczyny z rana :)
Sorki że tak nie piszę, ale jakoś nie mam siły ostatnio na to, ale za to jestem na bieżąco codziennie. Po za tym kończę pracę mgr a do 15 września muszę ją oddać.

kacha_wawa Będzie dobrze trzeba tak myśleć :tak: Nie wolno poddawać się :tak: Przynajmniej ja sobie tak zawsze tłumacze. Po części Ciebie rozumiem, choć ja nie straciłam pracy. Prawda jest też taka, która z nas może się pochwalić 100% pewnością, że jak wróci do pracy po macierzyńskim to jeszcze będzie tam miała swoje stanowisko pracy.

Gratulacje :) Też bym tak chciała :) U nas ceny mieszkań dochodzą do 4 tyś. za metr kwadratowy :baffled:

Witajcie dziewczyny,
Czekałam tak dlugo zanim nie upewniłam się, że wszystko jest ok.
Basia lat 26 chce się do Was wpisać :)
planowany termin 6 styczeń
mam syna lat 3,5 Hubert
ciąża to moja 3 (1 poronienie w zeszłym roku)
mam męża Szymona

Gratulacje :-D Witamy w naszym gronie.
 
reklama
Witam porannie wczoraj sie nie odzywalam bo nie mialam za bardzo czasu zreszta dzisiaj tez zaraz wychodze i bede wieczorem , jade z M do Bern do konsulatu. Pozatym nie przespalam prawie cala noc bo po 1 Nicol a po drugie wczioraj moja tesciowa upila mi w prezecie sliczne ciuszki dla niuni i jak dzwonilam do mamy to jej o tym powiedzialm , a ona , ze jak moglam , ze to lekko myslne w tak wczesnej ciazy . Jeszcze tak sie nie przejelam , ale potem rozmawialam z przyjaciolka i ona tez , ze glupia jestem bo jak terza na pewno sie cos stanie , no i zaczelam plakac i naprawde wierzyc ze moze cos sie stac .
 
Cennik niezły... obiektywnie patrząc to powinno być dla wszystkich kobiet, przecież płacimy ubezpieczenie!

generalnie można iść z ulicy. Nie brac połoznej - tylko mieć taką z dyzuru oraz sale jaka sie trafi czyli np. 3 osobową lub jak wolna 1-osobową. Ale jest duże p-stwo, że mnie odeślą wogóle. zatem jak kto woli.
 
cześć z rana :)
Proszę wszystkie mamuśki o uśmiechanie i odgonienie dołów!!
ja dziś w ramach poprawiania sobie humoru zabieram się za pieczenie ciasteczek ;)
 
Witam porannie! Szczególnie basiii - witaj wśród nas!
dormark - jak ja cię rozumiem - tem przesąd to moja zmora - on w rodzinie krązy dalej - kompletnie o tym nie myśl, odrzuć i już - nasze mamy tak mają.
kacha_wawa - główka do góry - proszę cię!!

Miłego dnia!
 
Czesc dziewczyny z rana :)
Sorki że tak nie piszę, ale jakoś nie mam siły ostatnio na to, ale za to jestem na bieżąco codziennie. Po za tym kończę pracę mgr a do 15 września muszę ją oddać.
Witam:-)ja tez sie uzeram z praca mgr ale musze oddac wczesniej bo moja promotorka tez jest w ciazy i postanowila mi pomoc i w trakcie urlopu mi sprawdzic, takze jeszcze mam troche pisania i poprawek a musze sie szybko uwinac..ta praca to jakas masakra dla mnie:baffled:nie chce sie strasznie jej pisac:wściekła/y:

Witaj bassii:-)

Tak wogole wczoraj bylismy u doktora. Dał zwolnienie ale powiedzial ze usg za miesiac dopiero w 20tyg, ostatnie mialam w 13..troche dlugo, tym bardziej ze blizniaki..ale mowi ze po 20 tyg juz bede miala czesciej. Zbadal mnie tylko i jest wszystko ok.I ogolnie troszke mnie dolowal, bo na poczatku powiedzial ze moge 13kg przytyc tylko wtedy mialo byc jedno..a teraz sie pytam czy utyje wiecej to on ze "oj wiecej":szok:az sie boje.i mowi ze bedzie mi strasznie ciezko pod koniec dzwigac moj brzuch..a jak sie urodza to bedzie maly sajgon..no i na 80% cesarka bedzie juz mi powiedzial.i ze napewno urodze wczesniej. Mialam termin na 23stycznia a teraz to mowi ze nawet koniec grudnia poczatek stycznia..bo blizniaki rodza sie w 35,36tyg..no i mnie straszyl troche ze z tego wzgledu ze maja jedno lozysko moga byc jakies komplikacje..bo maja jakby jeden uklad krazenia..i bywa ze konieczne jest jakies przetaczanie krwi a ja czytalam ze to niebezpiecznee:-(
 
Ostatnia edycja:
dzień doberek :-),
u nas pogoda normalna nie jest gorąco i jest czym oddychać no i super i pojedziemy sobie na zakupki :tak:
smutaski z Was babsztylki nie wolno tak!!!!!!! bo bobaski będą smutaski i co wtedy? :-p
co do tętna to różnie piszą 110-150 i jeszcze znalazłam 120-160 więc moja dzidzia po prostu leniuszek spokojny i mam nadzieję, że taki zostanie ;-)
miłego dzionka
 
reklama
Witam porannie wczoraj sie nie odzywalam bo nie mialam za bardzo czasu zreszta dzisiaj tez zaraz wychodze i bede wieczorem , jade z M do Bern do konsulatu. Pozatym nie przespalam prawie cala noc bo po 1 Nicol a po drugie wczioraj moja tesciowa upila mi w prezecie sliczne ciuszki dla niuni i jak dzwonilam do mamy to jej o tym powiedzialm , a ona , ze jak moglam , ze to lekko myslne w tak wczesnej ciazy . Jeszcze tak sie nie przejelam , ale potem rozmawialam z przyjaciolka i ona tez , ze glupia jestem bo jak terza na pewno sie cos stanie , no i zaczelam plakac i naprawde wierzyc ze moze cos sie stac .


Nawet nie sluchaj!Najlepiej sobie satkac uszy stoperem, jak sie ma uslyszec takich glupot!A niby czemu mialoby sie sie cos stac! Tak musialaby teraz myslec kazda z nas, bo przeciez do puki sie nie urodzi to niby nie ma nic pewnego!Co za paranoja!
W ogole sie nie przejmuj, jakby kazdy tak sie zamartwial to by nawet wyprawki nie kupowal bo przeciez nigdy nie wiadomo! E.... w ogole nie bierz sobie tego do serca!
 
Do góry