reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witajcie z rana:-D:-D:-D:-D:-D

Witam porannie wczoraj sie nie odzywalam bo nie mialam za bardzo czasu zreszta dzisiaj tez zaraz wychodze i bede wieczorem , jade z M do Bern do konsulatu. Pozatym nie przespalam prawie cala noc bo po 1 Nicol a po drugie wczioraj moja tesciowa upila mi w prezecie sliczne ciuszki dla niuni i jak dzwonilam do mamy to jej o tym powiedzialm , a ona , ze jak moglam , ze to lekko myslne w tak wczesnej ciazy . Jeszcze tak sie nie przejelam , ale potem rozmawialam z przyjaciolka i ona tez , ze glupia jestem bo jak terza na pewno sie cos stanie , no i zaczelam plakac i naprawde wierzyc ze moze cos sie stac .

Nie przejmuj się bzdurami. A kiedy mamy rzeczy kupować, w 9-tym miesiącu biegać z wielkim brzuchem po sklepach??? Przecież to normalne, że powoli zaczynamy wszystko kompletować. A poza tym, co my mamy średniowiecze, żeby w przesądy wierzyć:baffled::wściekła/y: Człowiek się tu cieszy z tych wszystkich maleńkich rzeczy, a tu ...:angry:wstrętne baby, tylko cię zdenerwowały:angry:
A tak wogule to ostatnio sąsiadka mówi do mnie żebym zdjęła naszyjnik, bo dziecko urodzi się owinięte pępowiną. No to jej odpowiedziałam, czy też nie mogę się kompać do 9-go miesiąca, bo mam sznurki na pranie nad wanną zawieszone:-D:-D:-D



ja powoli zmykam dziewczyny dobranoc

spokojnej nocki :tak:

Nikki tu masz linka mieszkanie - Rybnik - Boguszowice - 51,44m2 - 2 pokoje - 114 000 PLN brutto - otoDom.pl :-D

Super mieszkanko :tak: Gratuluje własnego gniazdka :tak::tak::tak:

Witajcie dziewczyny,
Czekałam tak dlugo zanim nie upewniłam się, że wszystko jest ok.
Basia lat 26 chce się do Was wpisać :)
planowany termin 6 styczeń
mam syna lat 3,5 Hubert
ciąża to moja 3 (1 poronienie w zeszłym roku)
mam męża Szymona

Witaj :tak::tak::tak:

generalnie można iść z ulicy. Nie brac połoznej - tylko mieć taką z dyzuru oraz sale jaka sie trafi czyli np. 3 osobową lub jak wolna 1-osobową. Ale jest duże p-stwo, że mnie odeślą wogóle. zatem jak kto woli.

U mnie jest jeden szpital i przyjąć mnie muszą, bo nie mają gdzie odesłać. :-p
Zresztą, na co idą te nasze składki z ubezp. zdrowotnego??? Wizyta u lekarza - prywatnie, szpital - prawie prywatnie. To zamiast płacić zus, jakbyśmy odkładały tą kase to lepiej byśmy na tym wyszły:angry:

cześć z rana :)
Proszę wszystkie mamuśki o uśmiechanie i odgonienie dołów!!
ja dziś w ramach poprawiania sobie humoru zabieram się za pieczenie ciasteczek ;)

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Ach kobitki ale super pobawiliśmy się z synkiem na dworku i ze szczeniaczkami:-Djejku jakie słodziaczki a jeden to non stop za nami biegał i merdał ogonkiem a 7 lipca dopiero kończą miesiąc:-D2 chyba sobie zostawimy a reszte oddamy:tak:





wiem coś o tym mój M ma swoją działalność i szkoda gadać takie opłaty że :szok:a najlepiej nic dla nas nie dac:wściekła/y:





super wieści:-)moja dzidzia 160 a nawet 168 :tak:ale nie wiem w sumie jakie powinno być w normie:confused:


Ojoj szczeniaczki są swietne!
Ja mam psiaka w domu i choc ma juz 8 mies to taki duzy szczeniak:)
Chyba nigdy z tego nie wyrosnie!
:)

A co do tetna to u mnie ostatnio dzidzia miala 160

Juz nie moge sie doczekac jutrzejszego usg:)upi
 
Fajne mieszkanko i cena raczej okazyjna (u nas ceny od 3 tys w górę). Sprawdź sąsiadów, to ważne w bloku, kogo ma się za ścianą, bo różni się trafiają, a to potrafi życie zatruć.
juz sa sprawdzeni mieszka tam duzo moich znajomych i starszych malzenstw... dzielnica spokojna nawet bardzo - super :tak::tak::tak:
Nio to prawda, ja mam teraz super sasiadow a slyszalam juz takie historie o swirach zza sciany, niestety tego nie przewidzisz.

Fajnie Patrysia zazdroszcze ze macie swoje M!
Tez bym chciala zeby bylo mnie stac na wlasne, niestety ceny 8-10 tysi z metra to dramat:(
u nas tez bylo ciezko zeby wczesniej wziac kredyt ... ale to dluga historiaaaa :dry:
dopiero teraz kiedy jestem juz w drugiej ciazy zaczyna sie nam powodzic i wkoncu nasze plany zaczynaja dzialac :tak: jeszcze sie doczekacie - a teraz gdzie mieszkacie jak moge zapytac :confused:
Witajcie dziewczyny,
Czekałam tak dlugo zanim nie upewniłam się, że wszystko jest ok.
Basia lat 26 chce się do Was wpisać :)
planowany termin 6 styczeń
mam syna lat 3,5 Hubert
ciąża to moja 3 (1 poronienie w zeszłym roku)
mam męża Szymona
no witaj mamuska :-D:-D:-D
Czesc dziewczyny z rana :)
Sorki że tak nie piszę, ale jakoś nie mam siły ostatnio na to, ale za to jestem na bieżąco codziennie. Po za tym kończę pracę mgr a do 15 września muszę ją oddać.


Gratulacje :) Też bym tak chciała :) U nas ceny mieszkań dochodzą do 4 tyś. za metr kwadratowy :baffled:
no prosze to powodzenia a kiedy obrona :confused:
Witam porannie wczoraj sie nie odzywalam bo nie mialam za bardzo czasu zreszta dzisiaj tez zaraz wychodze i bede wieczorem , jade z M do Bern do konsulatu. Pozatym nie przespalam prawie cala noc bo po 1 Nicol a po drugie wczioraj moja tesciowa upila mi w prezecie sliczne ciuszki dla niuni i jak dzwonilam do mamy to jej o tym powiedzialm , a ona , ze jak moglam , ze to lekko myslne w tak wczesnej ciazy . Jeszcze tak sie nie przejelam , ale potem rozmawialam z przyjaciolka i ona tez , ze glupia jestem bo jak terza na pewno sie cos stanie , no i zaczelam plakac i naprawde wierzyc ze moze cos sie stac .
kochana powiem Ci tak nie przejmuj sie tym w przesady sie nie wierzy a jak bedziesdz wierzysz to tylko sie pograzysz w tym co nie jest prawda... tylko sie to wmawia ... a jak tak bedziesz robic to sie wykonczysz a teraz masz myslec pozytywnie!!!!!!!!! wiec glowa do gory.... nie sluchaj innych bo tylko pleca glupoty sluchaj sama siebie a wyjdziesz na lepsze...
ja nie wierze w to to piszesz sama kupilam juz rozowe futerko (bo chce miec dziolszke ale jest na 70 %) dopiero po tym jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy czyli moze w 9-10 tyg :sorry2:
cześć z rana :)
Proszę wszystkie mamuśki o uśmiechanie i odgonienie dołów!!
ja dziś w ramach poprawiania sobie humoru zabieram się za pieczenie ciasteczek ;)
mniaaaaaaaaaaaaam ciotka podrzuc pare :-D:-D:-D:-D
 
Witam z rana, wróciłam z badania krwi i jestem szczerze zawiedziona ,wyniki były zawsze w ten sam dzien a tu niespodzianka -jutro o 10 a ja dzisiaj mam wizyte u mojego gina.. no ale co zrobic, tak to jest jak sie z lenistwa wszystko na ostatnia chwile zostawia...
niepokoi mnie mój mocz, jak napełniałam dzisiaj pojemniczek to był taki mętny pozniej jak juz go wkladałam do torebki to na dnie utworzyl sie osad:no:nie wiem co to moze być, ostatnio do badania tez był taki metny a wyniki dobre, ale nie patrzyłam wtedy czy jest jakis osad:-( do tego czesto chodze siusiu ,w nocy budze sie nawet kilka razy...
 
Witam z rana, wróciłam z badania krwi i jestem szczerze zawiedziona ,wyniki były zawsze w ten sam dzien a tu niespodzianka -jutro o 10 a ja dzisiaj mam wizyte u mojego gina.. no ale co zrobic, tak to jest jak sie z lenistwa wszystko na ostatnia chwile zostawia...
niepokoi mnie mój mocz, jak napełniałam dzisiaj pojemniczek to był taki mętny pozniej jak juz go wkladałam do torebki to na dnie utworzyl sie osad:no:nie wiem co to moze być, ostatnio do badania tez był taki metny a wyniki dobre, ale nie patrzyłam wtedy czy jest jakis osad:-( do tego czesto chodze siusiu ,w nocy budze sie nawet kilka razy...
mi też ostatnio jakieś farfocle pływały, ale może to pojemniczek jakiś zakurzony, a nie płukałam go wcześniej, a co do siusiu to ja jestem jak piesek wszędzie teren zaznaczam, w każdym markecie, urzędzie, restauracji w nocy to minimum 2 razy chodzę i już się przyzwyczaiłam, na początku byłam zła, że się budzę i muszę wstawać, ale cóż trzeba małemu zrobić miejsce :tak:

heheh dziewczyny mam lepszy pomysł! zapraszam wszystkie na kawę i ciasteczka do mnie :-D
to musisz chyba piekarnie otworzyć żeby tyle ciężarówek obsłużyć :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mi też ostatnio jakieś farfocle pływały, ale może to pojemniczek jakiś zakurzony, a nie płukałam go wcześniej, a co do siusiu to ja jestem jak piesek wszędzie teren zaznaczam, w każdym markecie, urzędzie, restauracji w nocy to minimum 2 razy chodzę i już się przyzwyczaiłam, na początku byłam zła, że się budzę i muszę wstawać, ale cóż trzeba małemu zrobić miejsce :tak:

a ja nie budzę sie w nocy na siusiu... od początku może ze 4 razy w nocy się obudziłam.. Ale rano to biegnę do toalety ;-)
 
Witam:-)ja tez sie uzeram z praca mgr ale musze oddac wczesniej bo moja promotorka tez jest w ciazy i postanowila mi pomoc i w trakcie urlopu mi sprawdzic, takze jeszcze mam troche pisania i poprawek a musze sie szybko uwinac..ta praca to jakas masakra dla mnie:baffled:nie chce sie strasznie jej pisac:wściekła/y:

Witaj bassii:-)

Tak wogole wczoraj bylismy u doktora. Dał zwolnienie ale powiedzial ze usg za miesiac dopiero w 20tyg, ostatnie mialam w 13..troche dlugo, tym bardziej ze blizniaki..ale mowi ze po 20 tyg juz bede miala czesciej. Zbadal mnie tylko i jest wszystko ok.I ogolnie troszke mnie dolowal, bo na poczatku powiedzial ze moge 13kg przytyc tylko wtedy mialo byc jedno..a teraz sie pytam czy utyje wiecej to on ze "oj wiecej":szok:az sie boje.i mowi ze bedzie mi strasznie ciezko pod koniec dzwigac moj brzuch..a jak sie urodza to bedzie maly sajgon..no i na 80% cesarka bedzie juz mi powiedzial.i ze napewno urodze wczesniej. Mialam termin na 23stycznia a teraz to mowi ze nawet koniec grudnia poczatek stycznia..bo blizniaki rodza sie w 35,36tyg..no i mnie straszyl troche ze z tego wzgledu ze maja jedno lozysko moga byc jakies komplikacje..bo maja jakby jeden uklad krazenia..i bywa ze konieczne jest jakies przetaczanie krwi a ja czytalam ze to niebezpiecznee:-(

Anulka, ja mysl, ze Twoj gin to nie tyle co Cie straszyl, ale poinformowal Cie czego mozna sie spodziewac. Gorzej byloby gdyby nic Ci nie powiedzial.
Takze nie martw sie i spokojnie nos sobie te ciaze:-)
 
reklama
Anulka - nie przejmuj się. On przekazał ci informacje, jakie musiał - tak bywa - więc cie poinformował - ale tak być nie musi. Najsławniejsze bliźniaki z Polski - popatrz w tv :-D tyle lat minęło a oni wyglądają jak okazy zdrowia. Więcej takich, ja w szkole jakiejs uczę też jest kilka parek fajnych. Jakie komplikacje :confused: po co na zapas przewidywać i mysleć.
Jedyne pewne co powiedział, że mozęsz faktycznie więcej przytyć ale niektóre mamy noszące jedno maleństwo mają o 20kg więcej i nic się nie dzieje - potem wracają do swojej wagi.
 
Do góry