reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam laseczki:-)
ja dziś jakaś niedorobiona jestem:szok:
Mąż mnie obudził o 6 rano (dla mnie to jeszcze środek nocy) bo na 8 rano jechaliśmy po mebelki ( tzn. same płyty wycięte na wymiar na mebelki- bo reszte ma zamiar sam robić) Jak przywieżliśmy je, zanim rozładowałiśmy to była już 12,00. Potem zakupy, obiad i już popołudnie. Mój pojechał na ryby, a ja chyba zaraz pójde odespać, chociaż te pół godzinki. Poza tym głowa mnie boli i mam doła, oczywiście bez powodu.:dry:
Nadrobiłam zaległości, ale nie mam dzisiaj weny twórczej do pisania.
A miseczki, pare dni temu kupiłam E, do tej pory nosiłam DD. Więc niewielka różnica. I może lepiej niech tak zostanie (mam nadzieje):-D;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aga79 jak znajdziesz ten sklep, albo jakis inny, to prosze napisz dokladnie gdzie ten sklep sie znajduje. Ja sie tam wybiore we wrzesniu jak bede w domu.
Z gory dzieki
Hej
Znalazłam : sklep się nazywa 9 miesiecy maja tam min. happy mum i wiele innych
oto adresy w Warszawie

Warszawa, ul. Grochowska 230
(przy Rondzie Wiatraczna)
Praga Południe
tel. (022) 813-93-25
Mapka dojazdu


Warszawa, ul. Targowa 2
(vis a vis Teatru Powszechnego)
Praga Południe
tel. (022) 741-32-75
Mapka dojazdu


Warszawa, ul. Pasaż Ursynowski 1
(przy stacji Metro Stokłosy)
Ursynów
tel. (022) 648-96-71
Mapka dojazdu


Warszawa, ul. Wrocławska 7E
(vis a vis ZUS-u)
Bemowo
tel. (022) 638-81-34
Mapka dojazdu
 
Hej dziewczynki

Widze ze nastroje rozne ale jak to w ciazy. Ja wlasnie wrocilam z zakupow i jestem happy bo udalo mi sie kupic wszystko co planowalam i jeszcze bardzo fajna toaletke z lustrem do sypialni i to w dobrej cenie, tylko kurka moj T tak zaslony wymierzyl ze za krotkie i jutro musze wymienic, co mnie podkusilo zeby mu uwierzyc:wściekła/y:
Obiad zaliczylismy na miescie wiec gotowanie odpadlo ale za to padnieta jestem i chyba sie poloze. Milego wieczoru kobietki:-)
 
co do biustu to mój też jest bigggggggg:-D ale jakoś się przyzwyczaiłam już, z D przeszłam już na E:zawstydzona/y: ale cóż uroki ciąży ;-) tylko mój T. się cieszy jak dziecko tylko, że już ma ręce za małe do nich:-)
 
Oj dziewuszki a ja wlasnie ze szczescia pod sufit skacze ze mi wreszcie rozmiar stanika na male C przeskoczyl;) Chociaz ostatnio jest tak jakby mniejszy znow... hmmm ale moze mi sie tylko wydaje;)

dormark a jak humorek troche lepiej juz??
 
reklama
kruszynka nie jestes sama skarbie.... moj facet wlasnie sobie poszedl imprezowac z kolegami a ja siedze sama w domku i tylko staram sie nie myslec co tam wyprawiaja;) ale i tak jestem z siebie dumna bo dzis po raz pierwszy udalo mi sie nie zrobic sceny o impreze...robie postepy;)
 
Do góry