reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Pasibrzuch widze, ze my razem 15 tydzien i 6 dni:tak:tez masz termin na 15 .01?

Ja już nie wiem, na kiedy mam termin, ten 15.01 to chyba wyszedł na drugim usg. pierwszy byl na 21, a na prenatalnych wyszedł między 13 a 19.01 :-D ja w każdym bądź razie przyjmuje ten 15.01 jako termin porodu, a mały/a i tak pokaże się w sobie tylko znanym czasie ;-)
ale będziemy oczekiwały porodu w tym samym czasie :-)
 
Witam dziewczynki
Ja po wizycie u lekarza, wszystko ok, serduszko pieknie bije wiec jestem happy. Co do usg to sie nie wypowiadam bo nie wiem, ale penie z niczym przesadzac nie wolno:-)

A ja ryczę od poniedziałku.
Pisałam wam że się fatalnie czuję, nie poszłam do pracy, do gina też nie bo nie byłam w stanie prowadzić samochodu, a mąż był na szkoleniu.
Zadzwoniłam do ginki żeby się przepisać na inny dzień i recepcjonistka powiedziała ze przez najbliższe dwa tyg. nie ma wolnych terminów, więc ja w ryk i tak pół godziny, aż z płaczu wymiotowałam. ( zaznaczam że jest to przychodnia prywatna i przyjmuje tam 10 ginekologów, mają tłumy bo państwowa służba zdrowia kuleje, a wizyty nie najtańsze bo 150 - 250 zł)
Wczoraj poszłam do gina państwowego, kazał mi przyjść z wynikami toksoplazmozy, ja miło do położnej czy może mi wyjąć kartę, a ona do mnie profilaktycznie z mordą że lekarza nie ma bo powinien być do 19 ale wyszedł o 17, ja na to że z tego powodu nie musi być taka niemiła bo ja jej nic nie zrobiłam, a ona że jestem już kolejną osobą która pyta się o lekarza i ona musi się tłumaczyć.
Strasznie się zdenerwowałam wybiegłam, wsiadłam do samochodu i zaczęłam tak płakać że nie mogłam się uspokoić, pojechałam do teściowej i ona stwierdziła że pójdzie do kierownika przychodni i narobi takiego dymu że ją popamiętają.
A ja swoją drogą też chyba zacznę coś robić, bo u nas w przychodni bezprawnie pobierają opłaty za dowóz badań do labolatorium, a 10 pielęgniarek siedzi sobie w kantorku na kawce i tylko idź powiedz że chcesz wyjąć kartę lub numerek to jest wielka obraza majestatu.
UFF ale się rozpisałam , ale musiałam się wyżalić i już mi lżej na serduchu:-)

To ta mila pani polozna powinna sie cieszyc ze na taka spokojna osobke jak ty trafila. Ja bym jej powiedziala:wściekła/y: :wściekła/y: juz przestalam sie cackac z takimi ludzmi, jest od tego tam jak d... od s... za przeproszeniem i czy jej sie to podoba czy nie to chocby 1000 osob o doktora pytalo to powinna odpowiadac, a swoja droga to doktor tez sie tam u ciebie nie przemecza, dwie godziny wczesniej sobie wychodzi i ma gdzies:sorry:

Chyba za prasowanie musze sie zabrac:-(
 
Super by było gdyby u mnie dzidzia się urodziła 15 grudnia bo to są urodziny mojego M:-Dtylko że o miesiąc by było za wcześnie bo mam termin na 14 stycznia:sorry:a tak to mi obojętnie tylko kurka wolałabym jednak te swięta spędzić w domciu i sylwestra a nie wszpitalu a tez niewiadomo jak to jest w te dni w szpitalu czy są wszyscy no i kurka jednak w te dni jeżdzą dziko i nawet podchmieleni ludziska na ulicach co bałabym się tak nagle jechać z Żukowa do Kościerzyny bo ogólnie daleko jest do szpitala tak mówiąc hmm 47 km:sorry:
 
Witam po przerwie widzę że od rana nie marnujecie czasu ciężko nadążyć:-DAsiax gratuluję teściowej:-)swoją drogą muszę się wam pochwalić że mam najlepszą teściową po słońcem:happy:

Dziewczyny jeśli te motylki czy bąbelki w brzuszku to dzidzia chociaż to chyba jeszcze za wcześnie żeby coś wyczuć to moja dzidzia fika jak szalona:-D
a jeści chodzi o robienie wyników to trafiłam na początku ta takich osłów że głowa mała bo im w laboratorium na dyżurze głowę zawracam kiedy to jest ich pieprzony obowiązek w dodatku płaciłam a i tak mi łaskę robili mój M stał za drzwiami i jak gościa usłyszał to wszedł do gabinetu z odpowiednią miną i komentarzem i jakoś poszło:tak:
 
Witam dziewczynki
Ja po wizycie u lekarza, wszystko ok, serduszko pieknie bije wiec jestem happy. Co do usg to sie nie wypowiadam bo nie wiem, ale penie z niczym przesadzac nie wolno:-)

no to super!!!:-)

A tak wogole cos nie widze mamusiek ze szczecina wsrod nas..sa jakies oprocz mnie?

Kurcze jakos dziwnie sie dzisiaj czuje wogole..w glowie mi dziwnie, jakby mi sie krecilo, ziewam strasznie i do tego łeb mnie zaczyna bolec..to pewnie od pisania pracy:/ musze chyba isc na jakis spacerek.
 
Ostatnia edycja:
heh a ja z bydgoszczy chyba tu jedyna pgubiłam sie strasznie w tych moich terminach porodu lekarz ostatnio w poniedzialek27.07 mowil na czuja ze to poczatek 16tygodnia ze sie z terminem usg zgadza a ja mam termin na 16stycznia wiec powinnam wtedy byc w poczatku 15 a nie 16tygodnia i badz tu madry ,,,,,
 
heh a ja z bydgoszczy chyba tu jedyna pgubiłam sie strasznie w tych moich terminach porodu lekarz ostatnio w poniedzialek27.07 mowil na czuja ze to poczatek 16tygodnia ze sie z terminem usg zgadza a ja mam termin na 16stycznia wiec powinnam wtedy byc w poczatku 15 a nie 16tygodnia i badz tu madry ,,,,,

Z tymi tygodniami to różnie bywa, raz nam maleństwo przeskoczyło o tydzień, bo wg OM, poprzednich badań i mojego przekonania powinnam wtedy zaczynać 9 tydzień, a na badaniu okazało się, że właśnie go kończę. i tak z 9 zrobiła nam się wtedy 10 tydzień :-)
 
Kobitki,a macie czasem takie pulsujące bóle głowy?normalnie jak wstaje to czuje ,ze z jednej strony mi tak pulsuje ałłłłłłłłaaaaaaaaaa.Może to z nerwów po tej kłótni:tak:
 
reklama
Buuuuuuu:-( Dzidziolek nic nie pokazał , spał jak suseł, po lekkim trzepaniu brzuszka ledwo ruszył nogą. Także dalej muszę żyć w nieświadomości:confused2: Urosło mu się przez miesiąc 6cm. I znowu na prentalne i sto piędziesiąt innych badań do zrobienia. I lekarka mnie zdołowała to powiedziała że jestem taka " ściśnięta" że nie wie jak urodzimy:-(Cokolowiek by to ściśnięcie miało oznaczać:-D Zalecenia-dużo seksu:-D:-D:-D
 
Do góry