reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam!
My dziś byliśmy na pobraniu krwi z małym a jutro idziemy do lekarza na kontrolę ogólną.
A zaraz się szykujemy bo moja mama przyjedzie do Antka a my z Z jedziemy do mojego chrześniaka 3 letniego do szpitala bo będzie miał usuwana gradówkę z oczka,biedaczek.
A tak w ogóle to u nas tez mroźnie.

rox to zrozumiałe trzymaj się!
 
reklama
Justyś, a co to jest ta gradówka? Cokolwiek by to nie było, to biedne maleństwo...

Dzięki za wszystkie odpowiedzi a'propos wózka. Już kupiłam:-) I nawet zaliczyliśmy pierwszy spacerek i było fajnie. Ja też nie chciałam parasolki z małymi kółkami-ta ma duże jak na ten typ wózka, bo 17cm średnicy. Wózek wygląda tak: EasyGO LOOP EASYGO. My mamy kolor ocean blue. CHciałam szary, ale nie było, a ten podobał mi się jako drugi w kolejności. Tymciowi jechało się fajnie:-). Mi też się fajnie prowadziło, mimo moich wielkich obaw czy takie kółeczka dadzą radę-a dały. Jutro dalsze testy, chyba że pogoda będzie beeeeeeeeeeee.

Kończę i lecę kąpać mojego Łobuziaka, który przed chwilą rozwalił lampę stojącą:szok:
 
topoleczka tu masz wszystko wyjaśnione
U Bartusia rodzice mysleli że to jęczmien niestety to to świństwo jutro ma zabieg mam nadzieję że bedzie ok najgorsza to ta narkoza.
A wózek super!
 
Topoleczka wózek jest świetny! nie obraź się ale kupuje na wiosnę taki sam :-p kosztuje tyle samo co saturn z coneco, a jest bez porównania lepszy.

Dzięki wielkie Babo :*
 
Spoko spoko:-)Się na przyszłość polecam:-)Jak go zobaczyłam, to wiedziałam, że to "ten", miałam tylko nadzieję, że się sprawdzi:tak: I jak na razie jest super;-)
 
Topoleczka wózek super:-)
Bartek marudny był i ciągle o coś się obijał zrobił sobie dziś mega guza:-(
Chyba kolejny ząbek mu dokucza.
Dziewczyny powiedzcie ci mi czy wasze dzieci też zaczynaja się okropnie buntować?Bo Bartek to od kilku dni robi afery i do tego jest już na tyle silny że mnie odpycha jak go chce wziąść na ręce i siada pupą na złość na podłogę!ciągle na wszystko mówi ne.Ma w ciągu dnia kilka takich momentów krzyczy i się wygina że jest coś nie po jego myśli.Te złości chwilami mnie przerażają:szok:
Oczywiście przez resztę dnia jest kochanym łobuzem ma tylko takie napady...może to też trochę zęby?
 
aguska - to jak bym słuchała opowieści o moim synalku. Ksawek jeszcze niemilosiernie tupie nozkami, jak sie mu cos nie spodoba. Krzyczy tak, jak by go obdzierali ze skóry.
Gdzie sie podziały te słodkie niemowlaczki z 2010 roku?
Rosna, rosna a my coraz starsze!:-)
 
reklama
Hejka, u nas podobnie-Tymuś, jak mu się czegoś zabrania lub nie chce robić tego, co on by aktualnie chciał, potrafi rozpłakać się żałośnie. Jak prababcia się nim zajmowała, nie chciał wrócić ze spaceru, płakał i wyginał się tak, że nie mogła go utrzymać. Dzień później po wizycie u sąsiadki usiadł mi w progu, bo chciał na dwór. Jak mu nie pozwalam na coś co robi i mówię np."nie dotykaj tego" i odsuwam mu rączkę od przedmiotu, on znów tego dotyka, ja znów mówię, on znów dotyka i tak w kółko... Czasem albo przestaje, albo częściej ja wynoszę go w inne miejsce... A jak wie, że czegoś nie może np. ruszać lampę, to czasem podchodzi do niej i, jeśli ja akurat nie patrzę, chwyta ją i mówi "mmmmm", żebym spojrzała:baffled:Ale ogólnie też jest kochaniutki:-)Podobno nasze dzieciaczki są teraz w wieku nieustannego testowania, na co im pozwolimy. Mam nadzieję, że z czasem staną się bardziej usłuchane:tak::tak::tak:
 
Do góry