reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

My nie używamy przewijaka zazwyczaj przebieram małego u nas na łózku a czasem gdzie mi się uda hehe:-DMój to uciekinier przekręca się podczas przewijania i często gdy robi kupke to niestety jak ktoś jest w domu to musi mi pomóc bo sama niedałabym rady:sorry:oczywiście są momenty kiedy Bartek tylko leży bo ma coś w rączkach i jest tym bardzo zainteresowany ale rzadko bardzo rzadko
 
reklama
Topoleczka
My przewijak jeszcze używamy w łazience tam jest właściwie od poczatku jak tylko kąpaliśmy Dominika w łazience tam wylądował a przewijam na łóżku ;)

no i budzi się D jak zawsze wie kiedy matka na BB usiadła ;)
 
Dziękuję za miłe powitanie:)
Niestey dzis nie popiszę , bo jak to sie mowi ''padam na buzkę''. Jutro pstaram sie byc bardziej aktywna, ale jeśli chodzi o moje dziecie to tez sie denerwuje gdy czegos nie dostanie lub gdy mu cos nie wychodzi, najbardziej chyba gdy zabieram go z miejsca do ktorego dazy a najczęściej sa to schody.Z jedzonkiem nie mamy problemu zjadamy wszystko co mamusia ugotuje lub poda do ''stołu''.
 
Ja też używam przewijaka, mamy taki na kółkach z szufladkami - super sprawa.
Julka tylko na nim grzecznie leży, na łóżku za chiny nie przewiniesz.

Rox cierpliwości życzę, u Nas dwa na raz idą, też non stop się budzi, a ja już oczy na zapałkach... kiedy to się skończy.
 
Mam do Was pytanko, czy dajecie jeszcze wit D3, bo właśnie mi sie skończyła i czy warto kupować nast opakowanie?
 
Witam.
Rox wczoraj przeoczyłam ale wspolczuje pogrzebu:(
Emilia nam pani pediatra powiedziała ze do 1 roczku i od 1 juz nie podaje witaminky D ,ale co pediatra to inne zdanie.
rox czy dobrze przeczytałam że wy macie juz wszystkie zęby u góry oprocz piatek?
Tomo ma 8 jedynki i dwojki i na razie nie zapowiada sie żeby coś nam wychodziło.
Miłego Czwartku
 
Rox 5tki :szok: to ładne tempo Boo narzucił.

Emilia ja też już nie podaję, Julka jest na MM i wtedy się do roczku podaję. Czechow mądrze napisała z tym poceniem.

U Nas nic takiego nie występuje.


Spadam Julka znowu sobie skarpetki ściągnęła :dry:
 
Hejka

emilia ja juz nie podaje , podawałam do 3 miesiąca zycia

rox ale Boo ma zębisk :szok: Nam wychodzą wszystkie 4 i chyba 3

A ja Zuzie przewaznie przewijałam u nas na kanapie, bo mi tak wygodnie było.

Zaraz lece ogarnąc reszte a pozniej jade po siostrę.
 
reklama
Dzięki Kobietki za info o przewijakach:-) My też jeszcze pewnie poużywamy trochę czasu.

No to widzę, że co lekarz, to inna teoria na temat D3. Mi lekarka ostatnio powiedziała, że jak Tymek będzie tak szybko rósł, to nawet do 3 roku życia może będzie trzeba podawać. Tak więc ja daję 2 kropelki dziennie.

Rox
, super ten Twój Boo:-)Nie dość, że wielki, to jeszcze wyprzedza innych w uzębieniu-musi być do przodu;-) A czemu suwaczka ząbkowego mu nie zrobisz-chętnie pooglądam:-)

Dzię po południu będziemy mieli gości, bo robimy spóźnioną herbatkę urodzinową Tymcia dla dwóch cioć i wujka. No i Tymcia kumpela też wpadnie. Teoretycznie mamy w planach spacerek, ale jeśli nadal będzie u nas padał śnieg, to chyba nasiadówę zrobimy:-)
 
Do góry