reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hello


U Nas Sylwester udany :-) Po wypiciu szampana, ślizgaliśmy się po ślizgawce jak dzieci, nie ważne czy na doopce czy kuckach. Ciekawie to wyglądało banda dorosłych koni bijących się kto pierwszy zjedzie :-D
Do domu wrócilismy ok 2:30.
 
reklama
Witam się w nowym 2011 roku!
U nas sylwester minął nawet spoko,zjedliśmy kolacje spaghetti z tuńczykiem,był szampan i wsio.
Antos obudził się na sam pokaz fajerwerków które oglądaliśmy z okna,a jaki był zachwycony nimi,tylko na drugi dzień był zawiedzony bo on do okna a tam cisza hehehe.

Rox kciuki zaciśnięte ale jakaś spokojna o Ciebie jestem bo tyś mądra kobieta jest!
 
Witam się w nowym 2011 roku!
U nas sylwester minął nawet spoko,zjedliśmy kolacje spaghetti z tuńczykiem,był szampan i wsio.
Antos obudził się na sam pokaz fajerwerków które oglądaliśmy z okna,a jaki był zachwycony nimi,tylko na drugi dzień był zawiedzony bo on do okna a tam cisza hehehe.

Rox kciuki zaciśnięte ale jakaś spokojna o Ciebie jestem bo tyś mądra kobieta jest!

justyś daj przepis na te spageti z tuńczykiem, jakiś sosik do tego czy poprostu tuńczyk na kluchy?
 
witam

ja dopiero teraz zaglądam

życzę wam szczęśliwego nowego roku 2011
:-)

a ja w środę 29.12 rozcięłam sobie palce 2 u nogi, na jednym mam 5 szwów, a na drugim 2 ;-) normalnie głupia sprawa, nasz mały nie chce spać w łóżeczku i z mężem kupiliśmy mu fotel 2 osobowy, na którym z nim śpię i mi spadł na nogę :no: no i tak się to stało,

dziś byłam na kontroli, szwy jeszcze mam,
a w sobotę wyprawiamy roczek małego, chciałam cos sobie kupić a większość sklepów dziś pozamykana, kupiłam tylko małemu spodnie i koszule,

miłego dnia
 
Witam u nas sylwester udany:-)
Bartuś drzemał od 18 do 20 wstał i tańcowal bawi się z nami na całego hehe wytrwał do 24 na fajerwerki był nimi zachwycony:-D a potem poszedł grzecznie spać a my poszliśmy do znajomych bo babcia się małym zajęła:-) Wszystko więc było ok.
 
Witam

U nas też sylwester się udał. Zuzia wytrzymała do 22. Potem wyszzliśmy na molo w Sopocie na fajerwerki a Z została ze szwagierką.

Zuzia jeszcze choruje a do tego M też się rozłożył ze heja. Mnie tylko gardło bolało ale jest już ok.

A ja dzisiaj byłam na zabiegu wyrywania korzenia i siedziałam na fotelu około godzinę!!!!Taki ząb był upierdliwy a ja teraz umieram bo znieczulenie schodzi i opuchlizna jest a do tego pozszywane dziąsło bo musieli mocno nacinać.

Ciekawe jak przetrwam nockę???

Miłego wieczorku
 
Malwina poprostu teraz będziesz miała namiastke tego jak nasze dzieci zabkują i je dziąsełka bolą ;-) zdrówka życze\

jejuniu ale Wy swoje dzieci długo przetrzymujecie, ja tam jestem konsekwentna i nie ważne czy swieto , czy sylwestrer czy cokolwiek, godzina 19, 19.30 i Amela śpi i nie ma że boli :-)
 
Malwina ja w 9 mcu miałam wyrywanego zębola i jak mi znieczulenie zeszło to też umierałam, także wiem co czujesz bidulko;)

Tysiolek mój K też ma swoją porę zasypiania 20, 20.30 czasami 21.

Katia oby paluchy szybko się zagoiły:)

Miłego Wieczorku
 
reklama
Witam,my dzis roczkujemy.
Jak to zleciało_O 18;25 Oli wydał swój pierwszy krzyk:)
Katia,Malwina współczuje bólu,oby szybko sie zagoiło
 
Do góry