reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hello


Justyś u Nas jest tak co łaska ale nie mniej niż 50 zł my daliśmy 100 zł myślę że wystarczająco.


Malwina Nam pomógł augumentin, ale on jest na receptę, idź do lekarza, żeby Wam się z tego coś gorszego nie rozkręciło..


Topoleczka nasivin baby jest słaby, Nam pomagało nacieranie maścią pulmex baby, olejek oilbas, no i maść majerankowa, no i jak najczęściej zakrapiać wodą morską i odciągać.
 
reklama
Witam

Justys ja dawałam 200zł za chrzciny tylko że my mieliśmy w katedrze

Malwina ja bym poszła do lekarza niech on coś przepisze skutecznego a my zawsze deflegmin podajemy albo na złagodzenie gardła syrop z prawoślazu ale u was to przyda się cos lepszego
A mój mały właśnie się rozbiera hehe już nie ma skarpetek i spodenek:-D
 
Własnie wróciliśmy od lekarza.
Narazie czysta osłuchowo, jedynie lekko zaczerwienione gardełko ma .

No i siedzimy w domku i się kurujemy.

Miłego dzionka
 
witam i j na chwilke. Noc miałam dzis kiepska, mała co godzine sie budziła ida oczne zeby, a plakała tak przeazliwie ze ryczałam razem z nia, biedne dziecko. odsypia nocke teraz. Pozdrawiam.
 
Witam

Nie mam kiedy popisać, bo albo z małym się bawię albo mi się poprostu nie chce, jakiegoś lenia mam w d..:)
Jutro mnie czeka wieczór sylwestrowy z Krzyniem, bo M gra na balu:( pewnie jak K pójdzie spać to coś w tv obejrze i w kimono.

Zdrówka dla chorowitków

Milego wieczorku
 
hej
Ja jak zwykle,jak mogę coś naskrobać,to już wszystkie lulają.
My też jutro w domku tyle że w 3,zrobię jakieś dobre żarełko,wypijemy szampana,potańczę z Antosiem bo on to uwielbia(nie to co mój Z)popatrzymy na fajerwerki a myślę że widok będzie fajny bo mieszkamy na 8 piętrze.Jak dla mnie impreza BOMBA!:tak::-)


aguska hehe ale z Twojego synka aparat! mały macho już klatę pokazuję:-D
Malwina zdrówka życzymy:-(
edyta 7709 biedna Juleczka ściskamy mocno oby ta noc minęła Wam bezbolesnie:tak::-(
bećka84 wpadaj do nas na Sylwka my będziemy żłopać szampana a nasze chłopaki się pobawią;-)

A pozostałym gdybym jutro nie wpadła do Was to KOCHANE Stycznióweczki


Nowy Rok cyfre zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności i my życzymy Wam radości, aby wszystkim sie darzyło, z roku na rok lepiej było!

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!
 
Ostatnia edycja:
Witam

Wpadłam rano bo pozniej czasu moze moze nie być.

Nocka fatalna, nie wyspałam się wogóle. Zuzię usypiałam 2 godziny , a ta bidulka tak się męczyła, płakała. Pozniej co 40 minut się wierciła, marudziła. Moja bidulka, ciekawe jak długo bedzie się męczyła.

Ja też już życzę
Szczęśliwego Nowego Roku i oby był lepszy od tego :)
 
Witam

Malwina współczuje maleńkiej oby szybko jej przeszło i żeby się już tak nie męczyła

Justys mój szkrab też kocha tańczyć i chyba ma to po mnie hehe

my także w domku spędzimy sylwestra ciekawa jestem jak Bartuś zareaguje na fajerwerki o ile do trwa do nich:-D

Wszystkim mamom życzę Szczęśliwego Nowego Roku oby następny był jeszcze lepszy od poprzedniego i dużo dużo zdrówka dla maluchów
 
Witam

justyś z chęcią bym wpadła ale trochę za daleko hihihi:)
malwina zdrówka dla Zuzi żeby w Nowy Rok bez choróbska weszła:)

DLa Wszystkich styczniówek i dla waszych rodzin Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!
 
reklama
Ja też wam życzę szczęśliwego nowego roku Kobietki :-D Niech się spełnią wszystkie Wasze marzenia.. :)
Dużo szczęścia i miłości życzy Paula,Zuzia i pan D :-)
No i udanego sylwestra oczywiście!!! Bez bólu głowy na drugi dzień :-D

My dziś idziemy na imprezę-w ostatniej chwili się załapaliśmy.. Mój tata nas wyganiał , wyganiał.. aż w końcu wygonił :-) Powiedział,że chce sylwestra sam na sam z wnusią spędzić, hehe :-D A ja już tak dawno nie robiłam sobie makijażu, tak dawno nie zakładałam szpilek i tak dawno się nie stroiłam..że nawet mi się ta wizja spodobała :-) W dodatku idą sami najlepsi znajomi i przyjaciele.. tak więc mam nadzieję na szampańską zabawę :-D
Nie wiem tylko jak ja przeżyję z myślą że Zuzia została z moim tatą.. który nigdy w życiu nie zmieniał jej pampersa :-D:-D:-D Pierwszy raz w życiu modlę się,żeby nie zrobiła kupki po 19ej :-D

Miłej zabawy!


Co do pieluch to najwyżej założy odwrotnie jak mój tata i będzie się zastanawiał dlaczego tak ciężko i niewygodnie się je zakłada :-D
 
Do góry