reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Słicznie dziękujemy za życzonka dla mojego roczniaka:)
My z tej okazji zaplanowaliśmy sobie kolejne na 2012co by nas co roku tak na wspominki porodowe nie brało heheh:)
Justyś: gratuluję decyzji o ślubie:) ja też wszystkim mówię, że jak chorzy to mają nas z daleka omijać i w nosie mam co sobie pomyślą czy powiedzą o mnie:)
Paula: moja też niecierpliwa - ubrać ją albo przewinąć - trzeba miec cierpliwośc anielską bo ona nie ma na nic czasu i ciągle lata:)
Pozdrawiamy!
 
reklama
agagsm hehe czy ja dobrze zrozumiałam , ze planujecie dzidzie na 2012 rok?
My też hehe a mąż chce znowu na styczen co oznaczałoby ze starania w kwietniu, maju:-)
 
To ambitne plany macie dziewczynki :-)
Ja też chcę jeszcze jedną dzidzię, ale nie jest pewna czy jestem na to gotowa.


Malwina chyba staranka w kwietniu bardziej, ja w ciąże zaszłam 27 marca a termin miałam na 1 stycznia.
 
Malwina ano na 2012 ale na wrzesień, a najlepiej na październik, więc jeszcze rok bity zanim się zaczniemy starać:) ja już w zimę rodzić nie chcę i w wakacje jeszcze sobei pojedziemy bez malutkiego dziecka więc na jesień będzie akurat jak się uda tak sobie wykombinowaliśmy heheh:)

jak ty chcesz na styczeń to staranka w kwietniu. Moja Miśka jest z 21 marca i urodziła się w grudniu w terminie z OM:)
 
hej dziewczynki ja tez mam tylko sub cywilna a ochrzciłam J w listopadzie, były co prawda małe problemy ale proboszcz powiedzał ze ochrzci dziecko ale my nie mozemy podejsc do komuni i jak bedziemy chciali miec komunie syna to juz nam nie popusci. J tez sie denerwuje i ucieka przy ubieraniu hihih wije sie jak piskosz:-D
 
Aga a dleczego chcecie dziecko z końca roku? ja jestem z 17 października, i ciężko było zawsze ostatnia....
Dlatego właśnie chciałam mieć Bobo ze stycznia, drugie M chce z marca, to też w sumie początek.


Paula ja nie chciałabym chrzcić w zakrystii (jakby po cichu) po to idę do Kościoła żeby przed ołtarzem stanąć. Mi bardzo podobają się chrzty w domu, tylko u Nas nie było takiej możliwości, ale w Cerkwi bardzo chętnie jeżdżą.
 
Kaamaa: mi to zupełna rybka kiedy się urodzi byle zdrowe:) ja jestem z września, mój tata i brat i bardzo lubię wrześniowych ludzi - także świetny miesiąc na rodzenie - urodzinowy prezent:) a październik dlatego, że w wtedy w wakacje jeszcze nie będę zaawansowana i sobie gdzieś smigniemy, o ile tylko wszystko dobrze będzie. No, ale dwa razy leżąca ciąża to chyba mi się nie trafi - chociaż jak się trafi to trudno, byle baby zdrowe:) no i zaletą rodzenia na koniec roku jest to, że im się jest starszym tym bardziej się docenia to, że jest się młodszym niż inni dookoła:) np. Miśkę chciałam w styczniu, a teraz z moim m. mówimy sobie ile ludzi z chorymi dziećmi chciałoby urodzić nawet 31 grudnia o 23:55 byle ich dziecko było zdrowe. Więc wychodzę z założenia, że Pana Boga nie należy poprawiać i sam wie co dla nas najlepsze i w kazdym działaniu jest jakiś cel:) Także cieszę się, że jest z 28 grudnia bo to taki spokojny czas - już nie święta, jeszcze nie nowy rok - spokojny to czas i szczęśliwy dla nas więc w miłej atmosferze - zawsze będzie miała klimatyczne bardzo te swoje urodzinki:)
 
reklama
Do góry