reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

I ode mnie wszystkiego najlepszego dla Anusi z okazji 1 urodzin :-):-):-)
1urodziny.jpg




pamiętam jak to przeżywaliśmy że Black wylądowała na porodówce jako pierwsza a tu proszę Ania już 1 urodziny obchodzi :)
 
reklama
czesc Mamuski :)

Jak fajnie ze juz roczek u "styczniowego " maluszka :)

Mała Aniu: nie znam Cie ale duza rosnij i bądź zdrowiutka !!! Sto lat od nowej "cioci" :):)!!!

Rox gratulacje dla Boryska :)) U nas Zosia w koncu zaczęła się przekonywać do chodzenia. Myślę że lada chwila pójdzie sama :) Bo juz coraz mniej jej brakuje!!!

Topoleczka- tak na stałe do niemiec. Najgorsze jest to że nie znam języka ale będe razem z męzem więc nie mam sie czego obawiac :-) Nie jestesmy na 100% przekonani ale mąż musi w tym tygodniu dać ostateczną odpowiedz. Powiem szczerze że nam się to bardzo opłaca. I coraz bardziej się ku temu skłaniam :) Babcie to się chyba zapłacza za zosią !!!


Miłego wieczorku wam życzę . my mieliśmy gości przez calutki weekend wiec dzis odpoczywam i leżę cały dzien. a co ! mi też sie należy !!! :)
 
ale tutaj się ruch zrobił - jak za starych dawnych czasów :-) fajnie :-)

Black wszystkiego naj ..najlepszego dla Twojej Kochanej Kruszynki ! niech rsnie zdrowo i będzie pociecha dla Mamusi ! :-_ Stoooo Lat :-)
Rox nie pamiętam czy Ci już gratulowałam - ale świetnie ze Booo chodzi :-) tez czekam na pierwsze Amelkowe kroczki :-)

Witam Gosiu - dawno Cie nie widziałam, czytałam :-) co tam u Ciebie ? jak D?

aleks gratuluje kolejnych żebolków :-) a co do wyjazdu do Niemiec...to czym Twój M sie zajmuje jak można wiedzieć?
ja bym nie chciała jechac do Niemiec bleeee nie cierpie Niemcochów bleeeeee
 
Witam i ja!!!
Ale ten czas leci:
Black Najlepsze życzenia dla Anulki!!!!

My też już w czwartek świętujemy, uwierzyć nie mogę :szok:
Miłego wieczoru!

e:
i gratulacje ząbkowe. Przepraszam, że tak ogólnie, ale już się w tych rachubach gubię, sama muszę suwaczek zębowy C zaktualizować.
 
Ostatnia edycja:
Aneczko 100 lat!!! i drugie tyle dla Ciebie Black!!! tyś nasz hiroł!!!!

ten kajecik świetna sprawa jak usiadlam na doopie i spisałam moje czyny w międzyczasie zajmując się JAsiem to ledwo uwierzyłam serio! jak tak dalej będzie to się w piątek normalnie upiję:) i będziecie mnie nazywać superwoman!
 
Witam kobietki poranna porą
Dziś jedna pobudka o 4:00 ;/ bo nosek zawalony i ciężko oddychać:(
Mi też leci ciurkiem.Już mam dośc!
Głowa pęka, weny brak.

Black 100lat dla Ani:)
Aleks gratuluję ząbków
Gosiu co u Was?
My wczoraj skonczylismy 11 miesięcy
 
Dzieeeeeń dobry :-)

kurcz eledwo sie wykurowałam a już mnie znowu pobolewa gardło - co to jest w powietrzu? wrrryyy
własnie sprawdzałam na stronie kuriera i wkońcu dzisiaj przyjda sanki do mnie juuuuuhu - tylko szkoda ze troszku śniegu stopniało :-D

Miłego dzionka Kochane :-)
 
reklama
tysiolku mój mąż pracuje w biurze projektow, jest inzynierem. ale juz od dawna chcial podjac wspolprace z pewnym czlowiekem z niemiec i w koncu sie udalo.. jedziemy po nowym roku:)

Dziekuje za zabkowe gratulacje!!! Nawet nie odczulam tego slynnego,bolesnego zabkowania . po prostu wyszly i są! :):):)

Dzis mam masę spraw do zalatwienia. Chcielismy wyjechac po Zosi roczku bo glupio bedzie go spedzic na obczyznie.. ale jednak sie nie udalo :( Musimy wyjechac zaraz na poczatku stycznia czyli prawdopodobnie 3.01. :(
Na poczatku bedziemy mieszkali u wspolnika mojego meza zanim czegos nie znajdziemy. I juz teraz sie tego boje! Mieszkanie z malym dzieckiem u praktycznie obcych ludzi moze byc meczace!
 
Do góry