reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Katia, zrób potem fotkę i wstaw nam :-)

Bećka, nie wiem, co napisać. Odkąd mam dziecko, to nie wyobrażam sobie, żeby cokolwiek jej się stało, nie przeżyłabym chyba tego :-( a teraz matka będzie sobie wyrzucała, że dziecka wcześniej di szpitala nie zawiozłą, rodzina pewnie też...
 
reklama
Witam,
Dawno mnie nie było na forum ale muszę się pochwalić i podzielić z wami radosną nowiną- mój synek ma 10 miesięcy i od tygodnia sam chodzi!!!!!!Cudo po prostu..
 
Boze szkoda dziecka , no i rodzicow beda sie długo zadreczac :-( Bardzo chciała bym takiego psiaka ale sa drogie. Katia sprzedajesz swoje? Topoleczka dzieki za pomoc
 
jutro będzie od rana fotka szczeniaków jest 6 :)
a rybki tez mam, mały je uwielbia
teraz myślimy o papudze kiedyś miałam ale poleciała fruu fruu i nie wróciła
 
jutro będzie od rana fotka szczeniaków jest 6 :)
a rybki tez mam, mały je uwielbia
teraz myślimy o papudze kiedyś miałam ale poleciała fruu fruu i nie wróciła

Też bym chciała starszej kupić jakiegoś zwierzaka ale mój m. się niezgadza. Jego siostra miała 9 kotów i 2 psy i ma skazę jakąś - żadnych zwierzaków w domu.
 
Klara witamy!!:-) Zaglądaj częściej jak będziesz miała chwilę.

A my dzisiaj przeżyłyśmy chwilę grozy. J zadławiła się paluszkiem, stanął jej w gardle myślałam, że to już koniec.... to było najdłuższe 30 sekund w moim życiu... szok uświadomiłam sobie, że życie jest cho**rnie kruche. Na szczęście wszystko skończyło się happy endem.
 
Klara witamy!!:-) Zaglądaj częściej jak będziesz miała chwilę.

A my dzisiaj przeżyłyśmy chwilę grozy. J zadławiła się paluszkiem, stanął jej w gardle myślałam, że to już koniec.... to było najdłuższe 30 sekund w moim życiu... szok uświadomiłam sobie, że życie jest cho**rnie kruche. Na szczęście wszystko skończyło się happy endem.

Ja ostatnio wyciągałam małą z krzesełka bo zadławiła się jabłkiem - nie wiem jak to zrobiła bo już ślicznie je - ale się strachu najadłam.


Ale ma Julka czadersko zęby rozstawione :-)
 
Ale ma Julka czadersko zęby rozstawione :-)

Te zęby Nas zamęczą cztery idą na raz, jeden się przebił. Przez ostatnie dwa dni przepłakała więcej niż przez cały żywot swój... wyła z bólu tylko czopek w połączeniu z syropem przynoszą jakieś efekty.


Laurce w takim tempie wychodzą ząbale że nie długo ósemki będą iść:-D
 
reklama
Wypluj te słowa kobieto - te zęby mnie duuuużo zdrowia kosztują. Każdy wychodzi w bólu, zgryzocie i płaczu. Dolna 4 to był koszmar - zrobiła się taka wielka gula jak pęcherz i przez bity tydzień albo i dłużej nic się nie działo, małą bolało ale nic nie wyłaziło- potem to pękło i się pojawił mały ząbek a wychodzą jakby chciały a nie mogły... brrr... jak pomyślę jak bezproblemowo to było ze starszą to mi się słabo robi.
 
Do góry