reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam

Ciesze sie, ze moja przygoda z wekowaniem poprawila Wam humory :-)

Morka... wspolczuje, nie wiem co to?! Mam nadzieje, ze nie trzeba bedzie chemia truc, balabym sie o Bunie.

Malwina - najlepsze zyczenia dla Zuzi

Patrysia - ja to jestem mega kumata :-D:-D:-D Niedalej jak wczoraj patrzalam sobie na Twoje zdjatka w sygnaturze i mialam Ci juz napisac: jak fajnie, dzieciaczki urodzily sie w tym samym miesiacu :-D:-D:-D No nic tylko sobie w leb palnac, powiedzcie, ze to przez te upaly mi sie w glowie przewraca :rofl2:

justys - powalilas mnie tym tekstem na kolana co o mezu napisalas :-D:-D:-D
 
reklama
Bo te nasze chłopy to nie raz durne że hej...ja to często na jego pytania tego typu odpowiadam ''zobacz w lodówce''no co? on głupio pyta,to ja głupio odpowiadam.

Minnie1 oj poprawiła mi humor żebyś wiedziała:-D
Morka kochana napisz no czy wygrałaś walkę z tymi robalami bo zaczynam się tu powoli o Ciebie martwić;-)
Malwina sto lat dla Zuzi ,a dla Ciebie przespanych nocek,bo znam problem:tak:
Klara M udanego wyjazdu
 
hej kobitki

kurcze juz nie wyrabiam przez te upaly,normalnie ledwo łaże-czy wy tez tak macie?czy ja sie starzeje juz?;-)
 
a ja mam pytanie do mam zabkujących dzieci - czy wasze mąłe tez się tak krztusza nadmiarem sliny i tak smiesznie sapią czasami z otwarta buzią?
 
Justys daje radę :) Walczę ale chybam skazana na przegraną:)
Tysiolek Buni się nie krztusi ani nie sapie ale kto ją tam wie czy ona obecnie ząbkuje czy nie:)
 
Bo te nasze chłopy to nie raz durne że hej...ja to często na jego pytania tego typu odpowiadam ''zobacz w lodówce''no co? on głupio pyta,to ja głupio odpowiadam.

Minnie1 oj poprawiła mi humor żebyś wiedziała:-D
Morka kochana napisz no czy wygrałaś walkę z tymi robalami bo zaczynam się tu powoli o Ciebie martwić;-)
Malwina sto lat dla Zuzi ,a dla Ciebie przespanych nocek,bo znam problem:tak:
Klara M udanego wyjazdu

Pieczarkową też na dwa dni ugotowałam:tak:, a co robisz jutro bo ja nie mam pomysłów na obiady??;-)
No a ja czesto mówię "widziałam jak rowerem po dachu jeździły":-D, i tak to nic nie daje.

Beti81 ja chodzę jak śnięta, i wszystko robię w zwolnionym tempie:dry:

Tysiolek mój się ślini okrutnie i co i raz się zakrztusi ślinką.

K dziś szalony przewrotki cały czas jak tylko go położę, a jak go trzymam pod paszki to skacze jak kangur a mnie już mięśnie rąk bolą:rofl2:, łóżeczko to długo nie wytrzyma, takie akrobacje wyczynia, że szok. najbardziej jest taki po kapieli.

Życzę chłodnej nocki, smacznie przespanej
 
My niedawno wróciliśmy z zakupów i w końcu lało u nas,krótko bo krótko ale dobre i to.

Mały wykąpany lula,Z u sąsiada na piwku siedzi bo jutro wolne a ja z Wami przed bb,nic mi się nie chcę,wrąbałam włąśnie kajzerkę z jogurtem.

A i chciałam zawiadomić iż wyjeżdżam jutro do mojej ''wspaniałej'' teściowej,wracam w sobote wieczorem i proszę tu o mnie nie zapominać.;-):-D


Beti81
nie,to nie starość to te upały i duchota nas tak wykańczają:-D
Morka walcz kobieto i mi sie nie poddawaj,silna babka z Ciebie,dasz radę!a jak nie to masz jeszcze Bunie do pomocy.:tak::-D
Tysiolek mój Antos też tak czasem ma,ale ząbka jeszcze ani widu,ani słychu:no:
Bećka84 niestety co do jutra nie pomogę,bo do teściowej jadę to się załapie na obiadek u niej,ale ja to mam ochote na mielone i sałatę w śmietanie a u teściowej niestety bedzie rosół
 
Ostatnia edycja:
Tysiolek, Tymek produkuje dużo śliny i się też nią bawi... pluje specjalnie i patrzy jak leci, pierdzi buzią, babelkuje... i ząbkuje na bank. Wczoraj zaczął się przebijać jeden i widać go coraz mocniej. Pomaga chamonille 30ch - polecam bo po podaniu odzyskuje humorek i wystarcza tak na kilka godzin, podaje 2 granulki dziennie.
Ma też mniejszy apetyt ale to też upał.
Ja sie raczę Lechem bezalkoholowym na ogrodzie, tu jest dosc fajnie. Chyba zostane na noc tu hihiih

Miłej i chlodnej nocki!
 
reklama
Witam deszczowo:)

U mnie pada......

Laseczki,oglądacie pogode?zdajcie mi relacje jaka ma byc pogoda nad morzem,bo ja nie mam anteny i bez telewizji juz dwa tygodnia,a nie wiem jakie rzeczy spakowac..
 
Do góry