reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam

Wszystkiego najlepszego dla półroczniaków!!!!!

Co do jedzenia Z zjada po 120 ml mleka i to 4,5 razy dziennie, a na noc 180 i budzi się niestety w nocy jeszcze na jedzenie

Ale przez upały to teraz je różnie, raz mniej a raz więcej
 
reklama
:szok: No prosze jak to sie czloiek czegos nowego nauczy zawsze...nie widzialam zze mam wytresowane dziecko:szok::szok: i to samo sie wytresowalo:-D:-D:-D:-D Moj mleko pije regularnie 8, 12, 17, 20.30 no i spi te 11 godzin:-D:-D:-D:-D:-D Ale ze mnie dobry treser:-D:-D:-D:-D
 
Witam i donoszę że u nas dziś bez słońca!!!!!!!:szok:
duchota i w tej chwili 27 ale już nie parzy!!!!!!! moze nawet jakis deszczyk potem z tego będzie bo niebo całe w chmurach:confused:

Co do dyscypliny to uważam że na tym etapie powinna ograniczać sie do określonych pór jedzenia i spania (przy czym przypadek upałow moze tu wiele namieszać) ale na tym koniec a ostatnio koleżanka była u lekarza z synkiem 5,5 miesiaca, małym marudą i ten kazał im stosować metodę odwracania, czyli jak mały płacze to oni odwracaja sie plecami i nie reagóją aż się uspokoji!!!!:szok: no masakra jakaś, przeciez moze płakać bo mu gorąco, chce pić albo nie wiem co a tu jakaś tresura????:crazy:

Jolcia7777 u nas tez 5 posiłków (6,30, 10,00, 13,00, 16,00, 19,30) , mleko 2 razy i nie wiem czy nie za mało ale na noc kaszka tez na mleku?:confused:

Kaja_10 Wszystkiego NAJ, NAJ dla Tymka:-)

Mam pytanko , czy któraś z Was podawała już hippowe słoiczki z jogurtem od 6 miesiaca bo tak się do nich czaje?


 
wiw własnie na watku o karmieniu gadamy o tych jogurtach - ja juz podaje i Mała ładnie wcina i nic jej nie jest :-) także myjuz mamy przetestowane a i nie powiem jest to przysmakiem Amelci w te upały :-)

Kaja również najlepsze życzonka śle dla Tymusia :-)
 
A ja się witam, bo najpierw pobuszowałam po innych watkach, uprzejmie donoszę że słoneczka nie ma, jest lekki wiaterek i 27 stopni, mam nadzieję że coś przywieje.
Jeszcze 2,5h i koniec pracy, hura.
 
I ja się witam ale upalnie!
U nas duchota straszna a Antos juz drugą drzemkę zalicza,wstał o 12 i teraz znowu śpi,kochane to moje dziecko dzisiaj no.A ja przed bb i czekam na Z bo jak z pracy wróci to jedziemy opłaty porobić i coś do żarełka kupić.

Kaja sto lat dla Tymcia!

Kurcze jak tak czytam co piszecie o tych porach na jedzonko to my chyba najmniej zorganizowani jesteśmy,bo unas wygląda to tak,że mały je w nocy cyca tak co 3 godz jeszcze,rano budzi się koło 8-9 bawi się,potem tak koło 10 dostaje cyca,12.30 wcina obiadek tak z pół słoiczka,pomieszany z owocami bo inaczej nie tknie,a potem to cyc,woda i pod wieczór jak się uda mu wcisnąć nestle sinlac ale z owocami tak pół szklaneczki,no i oczywiście przed snem cyc.Chyba ja muszę poprosić o przesłanie tej książki bo coś widzę że mnie się ona by przydała,gdyż widzę że muszę się jakoś bardziej zorganizować.
 
justys - mój taki zorganizowany, bo na modyfikowanym:-p a butelka jest bardziej syta od cyca.
Jak odciągałam mleko (bo mały nie chciał cyca) i podawałam mu swoje mleczko z butli, to jadł też co 3 godziny.

Hura- pada deszcz!!!!
 
Ostatnia edycja:
Tu też chciałam się przywitać bo dopiero do was dołączyłam:blink:
Kaja sto lat dla Tymcia!
andzia76 baaardzo zazdroszczę deszczu!

My od 1,5 tygodnia tylko na butelce i teraz to wygląda tak: 8- butla 180, 12- kaszka na 150ml, 15:30- butla 150, 18- słoiczek (obiadek lub deserek), 20- butla 180 z kleikiem. I śpi do 8 rano z kilkoma pobudkami na picie.
 
reklama
Ja też chce deszczu - dajcie trochę !

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich półroczniaków!

Mój mózg już nie kontaktuje - niech będzie trochę chłodniej!
 
Do góry