reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Nadia ,Klara-sylwia jest ,nie nad morzem a w swojej zapyziałej dziurze i do jeszcze wiekszej dziury jezdzi pomagac zrywac truskawki swojej ukochanej tesciowej,:crazy:


Alergia mnie dopadła znów straszna ,kicham po 1000 razy dziennie ,z klupa kapie ,oczy swędza brrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyyy,kocham plesnie i grzyby na które uczulona jestem:eek:


Cały czas mysle zeby zaczać robić coś konstruktywnego i nie wiem co.Bym sie na prawko zapisała ,ale troszke kosztuje,jakis kurs by zrobic czy co,brakuje mi jakiejs odskoczni:tak:
 
ja też mam psa, goldena i też masakra z tą sierścią, szczególnie w tym okresie tak się leni że masakra, ale i tak kocham go nad życie :)
I też nie mam pojęcia jakto będzie jak mały zacznie raczkować
 
Wy tu spaćku a ja na m czekam - oj sobie poczekam, bo w środy to jak przed 23:30 przyjeżdża to sukces...

Klara: ale żes akcję zrobiła - super;)
Nadineczka: ja bym do 38,5 nie zbijała, ale jak spadło to tym lepiej! to mówisz, że Polcia niedługo już nawet pogryzie sama tego schaboszczaka i nie trzeba będzie mielić?;)
 
Dobraj nocki, mykam spać.

Z młodą na szczęście po przedpołudniowych problemach już ok, ładnie zjadła słoiczek marchewki, potem cycusia parę razy i miałam na szczęście trochę swojego mleczka odciągniętego, to jej dałam na wieczór, bo jednak nie chciałam mieszanki dawać. Wiem, że dzieci czasem wymiotują, ale pierwszy raz jej się aż tak mocno zdarzyło, więc trochę spanikowałam.

Nadineczka, dobrze, że gorączka trochę spadła. Jeśli to ząbki, to trzymam kciuki aby nie męczyły Polci za bardzo.

Klara, brawo za pomysłowość. :)
 
Ostatnia edycja:
cześć, chyba jestem pierwsza :) Mati spał dzisiaj az do 5, no kurcze, już kilka dni spał dułeżj a dzisiaj znowu 5!!!!
I muszę iść do niego bo juz marudzi :)
miłego dnia życzę
 
cześć, chyba jestem pierwsza :) Mati spał dzisiaj az do 5, no kurcze, już kilka dni spał dułeżj a dzisiaj znowu 5!!!!
I muszę iść do niego bo juz marudzi :)
miłego dnia życzę


Moja wstała 4.10 - poleżałyśmy do 5.00 - później bawiłyśmy się do 6.30 - położyłam ją spać wstała o 7.30 i teraz znowu poszła spać.
Wczoraj byliśmy na koncercie Metaliki (nie wiem jak to odmienić) było zarąbiście - wróciliśmy po 1. Jestem totalnie nieprzytomna ale mamy gości więc z odespania i spokoju nici.
 
reklama
Moja wstała 4.10 - poleżałyśmy do 5.00 - później bawiłyśmy się do 6.30 - położyłam ją spać wstała o 7.30 i teraz znowu poszła spać.
Wczoraj byliśmy na koncercie Metaliki (nie wiem jak to odmienić) było zarąbiście - wróciliśmy po 1. Jestem totalnie nieprzytomna ale mamy gości więc z odespania i spokoju nici.

o kurcze, to też masz rannego ptaszka w domu :)
Mati zsnął o 7 i spał teraz do 8:30 więc poszłam z psem i połozyłam się jeszcze na godzinkę ale i tak jestem dzisiaj jakaś padnięta. W nocy też cos budził się co jakiś czas i musiałam wstaać a po takim przerywanym snie to zawsze jestem w dzień stasznie klapnięta.

Nadarienne, dobrze że z Marysia już ok :)
Mój maluch przedwczoraj po kąpieli jadł butlę i przy ostatnim łyku chlusnął wszystkim. Po 10 min zrobiłam nową i zjadł.
 
Do góry