reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Czechow dzięki, mój m tak samo ma palmę na tym punkcie stąd się pytam, wraca za około tydzień to mu zapodam tego kaworoba:))))acha.. on ma młynek i sam miele?

co do pisu brzuch to perfekt:))))) ja chyba wtarłam tony kremów ujędrniających i mój jest ok ale z d... i udami coś mi się stało bo takiego celulitu to w życiu nie miałam a w ciąży to chyba tylko pięty miałam wolne od tej przypadłości!!!!

Miele miele. Ja preferuje taką kawę
Cellulit to może jeszcze bym przeżyła ale tydzień przed porodem spuchły mi nogi tak że mam rozstępy pod kolanami :dry:
 
reklama
Witam

Jakoś nie miałam dzisiaj czasu zajrzeć. Pół dnia był u nas upał, a drugie pół zbiera się na burzę, a ja dziecka na spacer nie zdążyłam wyprowadzić. ;/ O piątej rano się zbudziłam, tak mnie cyce bolały, pełne że aż twarde, dawno tak nie miałam (ale się cieszę oczywiście). Smyknęłam do kuchni po laktator i odciągać, bo młoda dla odmiany jeszcze spała, więc nie chciałam budzić. I zadowolona jestem, że ten laktator kupiłam jednak. :) Młoda wstała o wpół do szóstej, to nakarmiłam i położyłam się zdrzemnąć, ale co chwila się budziłam, bo mąż ze mnie kołdrę ściągał i po cycach mi wiało. -.-"

Minnie a możesz spróbować jeszcze przenieść się na ten licencjat, żeby nie stracić tego, co masz zrobione? A potem pójść na uzupełniające magisterskie (II stopień)? Może by Ci nawet przepisali później jakieś oceny z egzaminów, które teraz robiłaś, a są w programie magisterskich? Najlepiej pójdź pogadać z dziekanem, może Ci doradzi najlepsze rozwiązanie. Na pewno nie rezygnuj, bo szkoda!
W Polsce też wprowadzili niedawno ten system dwustopniowy i takie samo zamieszanie...
 
Ostatnia edycja:
dziewczyn własnie się zastanaiwma nad rozłożeniem spacerwóki tylko nie pamiętam czy x landery sie rozkładają na lezenie ? wie może któraś?

Tysiolek, my dziś rozłożyliśmy spacerówkę x-landera, bo gondola poszła do prania. My mamy model XA z tego roku i on na pewno się rozkłada do leżenia zupełnie na płasko. Z tego co pamiętam to zeszłoroczny model XA też się tak rozkłada, a model XQ nie rozkłada się wcale.
 
Moje dziecie jakies podmienione dzisiaj :-) Wstal o 7.00 i w sumie przespal juz dzisiaj 4,5 godziny i aktualnie znowu spi :szok: I jest taki grzeczny, ze do rany przyloz :-)
Wreszcie zaczal sie cos chetniej na boki przekrecac i juz calkiem niezle operuje smokiem. Jeszcze tylko nie zawsze umie go puscic i tym sposobem co sobie go wlozy do buzi, to znowu wyciagnie :-D
Czy Wasze dzieciatka tez tak Was drapia po buzi? My juz jestesmy cali zmasakrowani, bo co sie przyblizamy to nastepuje atak pazurkow :-) Michalek uwaza, ze to fajna zabawa. Jak kotek jakis ten moj synek:-D

Nadarienne - to wlasnie chyba jedyna opcja, jaka mi zostala i bede musiala zaczac sie tym interesowac :tak:

Milego wieczorka
 
hejka, my dzisiaj byliśmy na rodzinnym spacerku, normalnie niemożliwe :) Ale mam nadzieję, że jutro mój M dostanie tą pracę bo co z tego że czas na spacerki jest jak kasy nie ma.

Taka duchota u nas że hej, Nadarienne, my właśnie wyszliśmy i zaraz zaczęło się zbierać na burzę, ale jak do tej pory nic. Mogłoby trochę popadać bo może byłoby czym oddychać, choć z drugiej strony jak będzie padać to zaraz jakieś powodzie będą.

Minnie1, ja byłam na studniach mag. ale jak byliśmy na trzecim roku zlikwidowali magistra bo uczelnia nie dostała akredytacji i zrobiłam na tej uczelni tylko inżyniera. Potem poszłam na inną uczelnię na studia magisterskie uzupełniające. Może u ciebie też to będzie dobre rozwiązanie?

A co do brzucha to u mnie też taka oponka wisi, masakra jakaś, a na dodatek nie mam coś mobilizacji do ćwiczeń i jakiejkolwiek diety :(
 
Tysiolek, my tez mamy x-landera xa i od doch tygodni mamy spacerowke. Rozklada sie na plasko - no moze minimalne nachylenie jest, ale to tylko dla maniakow plakosci. ;-)
 
Witam dopiero teraz.
Byliśmy w odwiedzzinach u kolezanki, ma synka(8m-cy) i strasznie piszczal a Olek strasznie płakał:sorry2: Musieliśmy wyjść na dwór bo wtedy tamten przestał piszczeć a Olek zasnął zmęczony płaczem:baffled:

witam sie i ja!
od rana walcze z nowa pralk0-suszarka bo 2 dni temu nam sie stara rozkraczyla na amen. Maz kazal mi poczekac ze on podlaczy ale nie! ja chcialam juz prac i sama podlaczylam (mokra jestem cala bo ciezkie cholerstwo jak smok) tylko nie wiem gdzie sie odkreca wode i nie pobiera wody.;...i i tak bede musiala czekac na meza i bedzie wszytstko pewnie po mnie poprawial...wrrrrrr. Maluda wlasnei cos steka na macie chcialaby sie podniesc juz ale sily biedna jeszcze nie ma az tyle i tylko do polowy sie podnosi jeczac przy tym ;) a mamuska ma ubaw. Pogoda do kitu zaraz bedzie lac. dziecie moje jak juz pisalam ostatnio nadal na butelke obrazone i zjada mi po 50ml mleka z butli a reszta z kaszka lyzeczka ale jakos sie tym nie martwie bo mi sie ja milo karmi jak tak slodko otwiera dziobek jak taki maly pisklaczek. A jak tylko widzi ze ide z miseczka i lyzeczka to sie chichra i cieszy ::)
Wczoraj jadlysmy zupke jarzynowa z kalafiorkiem i mala byla wniebowzieta, chyba najbardziej jej smakuje jak do tej pory.
Lece wyjac miesko na obiad z zamrazarki i pokminic co z ta woda i pralka...trzymajcie kciuki zebym nie zalala kuchni bo ze mna to wszystko mozliwe.
Milego dzionka :*

Tylko nie zapomnij zdjąć blokady bo będziesz ganiać ją po chałupce:-)

ja to nie mogę znaleźć pępka bo mi go zasysa:-)

Jak zasysa?????:confused::-D:-D

U nas ostatnia noc ciężka, terrorysta wstał o 3.30 wyspany:crazy: ok 5 zasnął:baffled:
 
To mnie kochane dziś rozpieszczacie, niewiele do nadrabania :szok:
Miło miło, że choć raz w tyle nie będę....
JOLA niezłe atrakcje towarzyskie mieliście, ale ja wiem dlaczego - musisz z Olisińskim odwiedzać dziewczynki a nie chłopców to płakać nie będzie...
Czechow dobrze, że piszesz muszę sprawadzić ten brzuchal...
Kaja mnie się też nie chce latać, ale latam dla C... no i bebzolek może zleci kiedyś....
Asiax szkoda, że musisz wracać.....
Minnie no to masz kochana twardy orzech do zgryzienia.....
Szkoda tych Twoich studiów.....
Agniecha kciuków nie puszczam!!!!

Miłego wieczoru, muszę coś zjeść i w ogóle....
 
reklama
Tysiolek, my dziś rozłożyliśmy spacerówkę x-landera, bo gondola poszła do prania. My mamy model XA z tego roku i on na pewno się rozkłada do leżenia zupełnie na płasko. Z tego co pamiętam to zeszłoroczny model XA też się tak rozkłada, a model XQ nie rozkłada się wcale.

juna macy Kaja_10 dzieki za odpowedz - mam tego xa ale xhyba sprzed 3 lat tak mi się wydaje :-) uzywany kupiłam . wogóle to mam zgryz jak to coś zamontować :D bede jutro sie głowić :D

Minnie nic mi nie mów o drapaniu - moja namietnie mnie drapie i szczypie - jak czasem uszczypnie to az łzy w oczach mam - tłumacze ze to mamuśke boli ale..jej chyba się podoba ;-) :D
a co do studiów... to przykro mi ze tak Ci wyszło :-( mi naszczeście sie udało - zaszłam w ciąże na 4 roku i teraz bede się broniła - naszczęście mi dużo wykladowcy na reko poszli i nie musiałam chodzić a egzaminy indywidulanie zdałam :-) może pokombinuj i tez Ci się uda - może jakas dziekanka i potem sobie wznowisz i ponadrabiasz różnice programowe. ja tez tak mam ze jak ktos z naszego rocznika spadł to juz innym tokiem szedł bo nie ma już jednolitych ...ale wiara dawała rade to i Ty dasz tylko uwierz ze możesz :-)
u nas już po burzy i po ulewie i już M wezwali do pracy zeby stacje zlewcza otworzył bo Swarzedz zalany i burmistrzowa trzesie majtami ze nie ma gdzie wody odpompowywać i mi M porwali i dupa z wspólnego wieczorka :-(

jola.24 co do teroryty to u mnie dokładnie to samo - też Amela o 3 sie obudział i szalała w łóżeczku naszczęście koło 4 juz spowrotem zasneła ale o 5 musiałam ją do wyrka swojego wziążć bo jakoś niespokojnie ostatnio śpi :-( ale odespałysmy póxniej bo o 7.30 zasnęła i do 9.30 obie chrapałysmy :-)
musze zamontować w końcu w sypialni rolete bo wkurza mnie ze o 4 już jest jasno - jak jest jasno nie moge zasnać dobrze bo mnie wkurza to swiatło hihi - taka sie delikutasna zrobiłam :D


no nic lece w samotności sobie jakiś filmik obejrzeć bo niewiada kiedy M wróci ...
miłego wieczorku Kochane :-)
 
Do góry