reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Zuzia juz utulona nawet mleczka nie wypiła...

A tak wogole to nadal nie pije mleczka jedynie w nocy i na dobranoc, mam nadzieje ze nic złego sie nie dzieje...

Bardzo zazdroszczę przespanych nocek , coraz więcej jest dzieci co ładnie juz śpią:confused:

Jolcia777 gratulacje

A u nas chyba cos tez sie rusza w tym kierunku , bo jest bardziej marudna, mocno sie slini i wpycha łapki do buzioli
 
reklama
Agagsm, ja muffin nie kupuje. Ja piekę. :tak: I nie wywietrzało ze łba. :no:
Jolcia, wiem, że pijesz marvit. CBŚ mi właśnie zdjęcia przesłało. ;-)
 
Pasibrzuchu a moze to zmeczenie? Ta godzina przez niektorych specjalistow od dzieci nazywana jest ''arszenikowa pora''-dzieci placza,trudno je uspokoic i to nie raczej nie kwestia bolu.Mowia,ze dziecko po dniu pelnym wrazen,a kazdy dzien dla naszych maluchow to przeciez eksplozja wrazen-po prostu ''pada'' ze zmeczenia. Nie zaobserwowalas przed tymi''jazdami'' np. ziewania,pocierania oczek,szarpania za uszy,wlosy,glowe? To by wskazywalo na zmeczenie...A moze zaobserwowalas cos innego?Jesli tak to dawaj-moze cos wspolnie zaradzimy...?

No właśnie nie, wszystko jest jak było, godziny takie same, zabawa, kąpiel, jedzenie, spać.
Wiemy, kiedy Emi chce spać, właśnie jak piszesz, pociera oczy, ma czerwone, ziewa...
A tu ni z gruchy, ni z pietruchy jest dobrze i nagle wrzask, nawet ja nie kogę jej uspokoić.
Nie wiem, czy nie wiązać tego z tym, że chcę, żeby M się więcej nią teraz zajmował, żeby mała nie uzależniła się tylko ode mnie.

A jutro i ja piekę muffinki :-)
 
Agagsm, ja muffin nie kupuje. Ja piekę. :tak: I nie wywietrzało ze łba. :no:
tym lepiej kochana, bo smaczniejsze - piecz i częstuj, bo u siebie tylko kisiel znalazłam i już go nie ma.

Pasibrzuch - u mnie od kilku dni podobnie - z tym, że nie płacze a marudzi i wszystko w dupke parzy oprócz mamy rączek:-( nie wiem co jej, ale wcześniejsze usypianie i kąpanie pogarsza o tyle - że o 22 usypia czy wykąpie o 19 czy o 21. A na 2h usypiania mówię nie:eek:
 
U nas ostatnio sajgon na spacerze. Chyba przerzucam sie na spacerowke, bo to ciekawskie jajo wszystko musi widziec. ;-)
Agagsm, jak upiekę, postawię. A jak się zdecydujesz na urop w lipcu, to na spotkanie też mogę upiec. :-)
 
Ostatnia edycja:
U nas podobnie ze spacerami. Mordę drze tak jak bym go ze skóry obdzierała, a jak wyjmę z wózka na rączki to cisza i spokój i się rozgląda.
 
Malwina nie jesteś sama u nas też pobudki 2-3 razy trudno się mówi:-(
Rox a ja mam kabanosika drobiowego;-) zawołaj gołebia to Ci podrzuci w dziobie

powodzonka jutro u doktorków, zdrówka dla dzieciaczków.
jak Wy możecie kap[ać tak późno ja o 21 jestem nietomna:szok::tak:

dobrej nocki
 
nadineczka 21 to szybko-mój m czasem o 23 wraca z pracy, a ja na niego czekam:) my nocne marki, za to śpimy do 9-10 i jak mam o 6 pobudkę to ja nietomna:)

u nas gondolka jeszcze daje radę bo zabieram ją na spacery w porze drzemek to śpi:-p
 
Bry wieczór... nic mądrego na razie nie napiszę wstawię Wam tylko linka.

Dużo za dużo - Galeria -Dzieci.pl


aaa przypomniało mi się jak dziecko wieczorami płacze i nie można go uspokoić to prawie na pewno jest to nieumiejętność wyciszenia się --- bardzo pomaga masaż np. ciałka albo twarzy.... przećwiczony z Gabrysią
 
reklama
Moje ulubione to Maria Pipa-Trzecia :-)

Moja koleżanka z pracy nazywa się Anita Fiut - wyobrażacie sobie dorastanie z takim nazwiskiem:szok:
 
Do góry