reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Tysiolek co poniektórzy się nudzą ;-) Nie jestem przyzwyczajona do nic nierobienia i mnie nosi, a T. zabrania mi do kuchni wchodzić i karze odpoczywać, tyle, że mi się nie chce :sorry2:Ze święconką znajomi pojechali, także nie mam żadnej rozrywki, bo Młoda zasnęła (cały dzień nie spała :szok:), a Oliś bawi się klockami :-)
Pasibrzuch masz takich dziadków jak ja ;-) Jak poszłam z Młodą jak miała dwa dni do przychodni to dowiedziałam się, że wszystkie rozumy postradałam i Młoda na pewno przez to umrze, bo tak się babci śniło :szok:
Małgorzatkaa to wpadaj w nocy na BB, bo Jessi cierpi na nocną bezsenność, a mamusia się nudzi :-p
 
Pasibrzuch-ale Ci Emilka super śpi,co ja bym dała żeby moja choć jedną noc tak spała(wstaje co 2 godz w nocy):-(

No właśnie ostatnio jej się coś pochrzaniło, bo cały czas spała tak 21.00-5.00 bez przerwy, a od paru dni zaczęła mi się budzić o 1.30, 3.00... i to nie wybudzała się do końca, tylko marudziła i wiła się. Wymyśliłam, że to albo gaziurki (wtedy Espimisan przed snem), albo pielucha, zwłaszcza, jak zaczęły nam Huggisy przeciekać zaczęłam mieć podejrzenia i choć mam 2 megapaki Huggisów, to kupiliśmy pampersy, założyliśmy dzisiaj na noc i właśnie ładnie spała. Jak dzisiaj też tak będzie spała, to znaczy, że Huggisy nam nie siedzą i tyle :-)
 
No właśnie ostatnio jej się coś pochrzaniło, bo cały czas spała tak 21.00-5.00 bez przerwy, a od paru dni zaczęła mi się budzić o 1.30, 3.00... i to nie wybudzała się do końca, tylko marudziła i wiła się. Wymyśliłam, że to albo gaziurki (wtedy Espimisan przed snem), albo pielucha, zwłaszcza, jak zaczęły nam Huggisy przeciekać zaczęłam mieć podejrzenia i choć mam 2 megapaki Huggisów, to kupiliśmy pampersy, założyliśmy dzisiaj na noc i właśnie ładnie spała. Jak dzisiaj też tak będzie spała, to znaczy, że Huggisy nam nie siedzą i tyle :-)

być może to te Huggisy bo ja też jakoś kiedyś kupiłam 2 paczki na promocji i myślałam że one będą takie jak pampersy,a tu właśnie w nocy wstaje do małej a ona cała mokra okropne one są.

kacha-a co to się Jessi dzieje że w tym wieku spać nie może?ja wstaje co 2 godz daje jej cyca i śpię dalej mała też ,dobrze ze sie nie wybudza tylko śpi,ale przed 6 juz pobudka oj kiedy sie to unormuje
 

Połozne w szpitalu mówiły ze jezeli są jhakiekolwiek kropelki mleka, to laktacje idzie rozkręcić. Ja się tego trzymałam i ściągam ok 400 ml na dobe, a mazy mi sie jeszcze więcej zebym nie musiała dokarmiać modyfikowanym. Tylko niestety mi sie zacięło na tym 400...., ale dobre i to. A gdybym słuchała męża to pewnie dawno bym zrezygnowała. Tylko mój mały nie chce juz cyca i traktuje go jak smoczek:(


Jak to zrobiłaś? Ja wyciągam wieczorem z cyca max. 40ml...

Paula, gratulacje!!! Cieszę się, że Ci się udało :-D będę musiała w takim razie zaplanować sobie dzień tylko na cyca. Tylko z drugiej strony boję się, że znowu zaczną się nasze kłopoty z wagą :-(

Małgorzatkaa, Emi też wkłada rączkę do buzi, a to dlatego, że odkryła, że ją ma :-D patrzy na nią, obserwuje, potem otwiera buźkę i wkłada - czyli już wie, że ją zaraz do buźki włoży :-D plus obowiązkowy ślinotok ;-)

Tysiolek, też kupiłam granulki CH5, czekam na efekty:-)

Mąż mi totalnie oszalał:-D Nie dość, że sam poszedł na zakupy to powiedział mi, żebym siedziała z dzieciakami, a on wszystko przyszykuje do jedzenia na święta:-p Węszę tu normalnie jakiś spisek ;-) Mi pozostaje tylko odkurzenie pokoju i wytarcie kurzu :-p

Kacha, myślę, że niejedna miałaby w takiej sytuacji chrapkę na Twojego męża :-);-)
 
Zadumy u grobu pustego,
radości ze spotkania Zmartwychwstałego,
pokoju, nadziei, jajka smacznego
i udanego oblewanego!
Niech się nie zgubi wśród tylu pisanek
Świąt sens prawdziwy - Jezus - Baranek!


Serdeczne życzenia dla wszystkich styczniowych mamuś i dzidziolków i tatusiów też:-D
 
Halo Melduję,że babki upieczone, sałatka zrobiona i dwie michy jajek wg przepisu Emilki, znaczy jedna, bo mąż jedną opróżnił:-D
kacha ty nie potrafisz usiedziec bez roboty co?
pasibrzuch cieszę się że jest ok. po wizycie, a jak klątwa?
jeszcze raz: WESOŁYCH, SPOKOJNYCH RODZINNYCH ŚWIĄT
 
Małgorzatkaa - moja potrafi dwie łapki w buzi trzymać - ale jest ztych "niecierpię smoka" więc to jej uspokajacz - wsadzi sobie łapy do buzi i cmoka:)

Kacha: nosz kurde ale ten twój mężuś zdolniacha - mój sprzątnął calutki domek i dzieckiem się zajmował (czyt. to ja posadził w leżaczku, to na macie, bo ona tak sobie tam siedzi i się bawi sama), ale od kuchni z daleka stroni:)))

Tysiolek, Pasibrzuch: niech wam mleczko z piersi sika akurat na lany poniedziałek!!

Kaja: udanej imprezy w poniedziałek (o ile dobrze pamiętam)- niech Tymuś ze spokojem przyjmie chrzest:))

A ja padam - błam 2,5h na spacerze, na zakupach, 2prania zrobiłam, potem mazurek i ciacho upiekłam, sałatkę zrobiłam i jajka z farszem - przepis emilci ten z pieczarkami:)
Do tego co 2h cycuś i teraz usypia Misiak przy cycu a ja w końcu odpoczywam... jeszcze mi się kąpiel marzy z bąbelkami...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry